-
Postów
5 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Informacje dodatkowe
-
Discord
Alexiaaak#7665
Ostatnie wizyty
394 wyświetleń profilu
Osiągnięcia Alexiaaak
-
Alexiaaak polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
Alexiaaak zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Alexiaaak polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
Alexiaaak polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
Alexiaaak polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
Alexiaaak polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
Alexiaaak polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
Alexiaaak polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
Alexiaaak polubił odpowiedź w temacie: Ekipa oraz liderzy projektu Vibe Roleplay
-
Alexiaaak polubił odpowiedź w temacie: Mods Changelog #15
-
Maksiek polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
Vesa polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
Randwolf34 polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
Gromor polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
**Kilka dni temu kawiarnia Deja Vue nawiązała współpracę z firmą Ice Dreams Company – wyjątkowym producentem rzemieślniczych lodów! Efekty tej słodkiej kooperacji można już podziwiać na kartach menu!**
-
Maksiek polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
**Tydzień Dubajski w kawiarni "Deja Vue" dobiegł końca, a goście, którzy odwiedzili nas w tym wyjątkowym okresie, mogli poczuć smak Dubaju w każdej filiżance i na każdym talerzu. Od aromatycznych deserów z dubajską czekoladą po wyjątkowe smaki pistacji i tradycyjne napoje – ten tydzień był pełen niezapomnianych kulinarnych doświadczeń. **
-
Mitsu polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
Maksiek polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
S1cario polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
koholees_facio polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
**Minął pierwszy dzień w kawiarni Deja Vue. Klienci byli zachwyceni jedzeniem oraz wystrojem kawiarni. Emiko wraz z Dante wkładają całe serce w rozwój kawiarni.**
-
Sheshu polubił odpowiedź w temacie: [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
**Przygotowania do otwarcia kawiarni Deja Vue idą pełną parą - po niedawno zakończonym remoncie w kawiarni znowu nastał ład i spokój - Dante rozpoczął swoje kuchenne rewolucje, a Emiko zabrała się za przysłowiowe porządki w całej kawiarni.**
-
Alexiaaak obserwuje zawartość wiciaticia
-
Alexiaaak obserwuje zawartość [Biznes/Gastronomia] Deja Vue - Paleto Bay
-
Kawiarnia Deja Vue to miejsce stworzone, by dać mieszkańcom Paleto Bay przestrzeń do odpoczynku i chwili wytchnienia. Powstała z marzenia o chwili spokoju – przy filiżance aromatycznej kawy, z dala od zgiełku codziennego życia. Kawiarnia wita przyjezdnych, występuje w niej dresscode - kelnerzy i kelnerki ubrani są w stylowe białe koszule oraz w brązowe fartuchy. Kucharz nosi brązową czapkę i fartuch z napisem Deja Vue. W knajpie pachnie wszelakimi przyprawami z różnych zakątków świata. Nad barem unosi się woń świeżo parzonych ziaren kawy. Właścicielką Deja Vue jest Emiko Carter, która przyjechała do Los Santos z Kyoto, poszukując nowego początku po tragicznej śmierci swojej mamy. Mama Emiko, prowadząc przez wiele lat kawiarnię w rodzinnej Japonii, była jej największą inspiracją i wzorem do naśladowania. Teraz Emiko kontynuuje jej dziedzictwo - upamiętniając w ten sposób rodzinną kawiarnię, tworząc miejsce pełne harmonii, ciepła i wspomnień. Emiko wybrała Paleto Bay, z uwagi na jego spokojny charakter - mieszkańcy Paleto potrzebowali miejsca w którym będą mogli zatopić usta w rozkosznych sałatkach czy tostach francuskich. Pomysł na kawiarnie to żywe wspomnienie. Emiko jako dziecko dużo podróżowała ze swoją mamą. Uwielbiały przechadzać się uliczkami Kyoto w poszukiwaniu niezwykłych smaków. Pewnego razu, podczas jednej z takich wędrówek, natknęły się na małą kawiarnię. Z zewnątrz wyglądała dość skromnie, miała drewniane wykończenie i opiewała w bogatą roślinność. Wyróżniała się spośród innych, wcześniej odwiedzanych kawiarni. Postanowiły więc wejść do środka. Odrazu na wejściu – wyczuć można było zapach gotujących się potraw, a światło z lampy olejnej nadawało miejscu przytulny klimat. Za barem, pracował starszy Pan o siwych włosach. To właśnie on przyczynił się do zapoczątkowania czegoś wyjątkowego. Przemiły Pan widząc iskrę nadziei w oczach kobiet, postanowił podzielić się z nimi swoją historią. Z wielkim uśmiechem i opanowaniem opowiedział historię powstania kawiarni – zaznaczając, że początki nie zawsze są łatwe, ale mimo wszystko, jeżeli chcemy coś osiągnąć musimy uparcie do tego dążyć. Wspomniał o swoich doświadczeniach - jak gotowanie stało się jego powołaniem. Każda potrawa, którą przygotowywał, była jak mała opowieść, której celem było nie tylko zaspokojenie głodu, ale także wzbudzenie pozytywnych emocji i stworzenie przestrzeni, w której ludzie czuli się jak w domu. Zaznaczał wielokrotnie, że kuchnia jest wyrazem jego osobowości. To właśnie po tym spotkaniu mama Emiko postanowiła otworzyć swoją kawiarnię. Zrozumiała, że gotowanie może być wyrazem swojego „ja”, a prowadzenie kawiarni może być czymś więcej niż tylko codzienną rutyną. Kawiarnia swoim stylem przypomina styl europejskich kawiarni z ubiegłego wieku. Styl kawiarni utrzymany jest w stylu Art Deco zmieszanym ze stylem Vintage. Kawiarnia wprowadza w zachwyt - jej atmosfera sprawia, że każdy czuje się przytulnie. Fotele usłane są miłymi obiciami w przyjemnych stonowanych kolorach. Na ścianach obecna jest ciemnobrązowa lamperia. Kanapy oddzielają miejsca siedzące, naprzód od głównego wejścia znajduje się spory barek - w którym wykonywana jest kawa oraz wszelakie drinki. Kawiarnia od frontu posiada spore przeszklenie z widokiem na parking i jedną z głównych dróg Paleto Bay. Kawiarnia znajduje się na Pyrite Avenue, jednej z mniejszych ulic, kawiarnia przyciąga wzorkiem, nad drzwiami widneje spory szyld z napisem "Deja Vue Cafe" - Do kawiarni często wpadają miejscowi jak i ci - którzy potrzebują uciec z dala od zgiełku miasta. W knajpie pracuje kucharz który gotowanie postrzega nie jako sposób zarobku, lecz jako pasję - Oto Dante Lombardo - Kucharz z pasją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jego podejście do gotowania to wykorzystanie technik których uczył się od swojej Babci. Dante specjalizuje się w gotowaniu makaronów. Uwielbia słodkie połączenia. Stąd spory wybór deserów w karcie. Jest fanem zdrowego odżywiania, więc karta nasycona jest sałatkami wszelakiej maści. Dante zgodził się stworzyć Deja vue z Emiko, ponieważ połączyła ich wspólna pasja do tradycji, poznali się na targach kulinarnych w Liberty City. Emiko szukała wtedy inspiracji do stworzenia "Deja vue" - Dante rzucił się jej w oczy jako kucharz, który potrafi wzbogacić tradycyjne podejście do tworzenia arcydzieł kulinarnych. Deja Vue ma w planach otworzyć program dowozu posiłków do Los Santos. Szukają kierowców chętnych pełnić rolę kelnerów mobilnych - którzy będą w elegancki sposób dostarczać jedzenie mieszkańcom z dużego miasta. „Deja Vue” to więcej niż tylko kawiarnia – to kawałek serca Emiko, który oddaje hołd jej mamie i spełnia jej marzenie o własnym biznesie. Prowadzenie kawiarni może być czymś więcej niż tylko codzienną rutyną.
