Skocz do zawartości

sivial

Gracz
 • Ilość treści

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnio

5 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

sivial's Achievements

 1. Organizacja w ciągu kilku najbliższych dni i tygodni przejdzie reorganizację i zmianę stylu gry, który był dotychczas praktykowany. Jako nowy lider chcę powiedzieć, że dalej gramy, a owoce zmian by Hell Gang wyglądał tak jakbym tego chciał będziecie mogli obserwować na nadchodzących screenach z rozgrywki czy bezpośrednio w samej grze. Wielkie dzięki i ogromny szacunek dla @King Mess za prowadzenie tyle czasu jednego projektu, który aktualnie jest najstarszą, istniejącą organizacją przestępczą na serwerze. Jesteśmy otwarci na nowe twarze w ekipie by wspólnie bawić się w roleplayowych przestępców i czerpać przyjemność z rozgrywki wyimaginowanych charakterów. Wszyscy, którzy chcieliby dołożyć swoją cegiełke do fabuły naszej organizacji zaczynając grę z nami zapraszam na mój discord pejson#7708. Stay tuned.
 2. **Po zapowiedzi dissa w ciągu godziny pojawia się odpowiedź ze strony MTM Ace na diss szefa Flair. Track jest dostępny całkowicie za darmo, artysta zrezygnował z jakichkolwiek dochodów które móglby wygenerować ten beef..** ((włączcie sobie napisy yt)) TEKST:
 3. **MTM Ace udostępnia teledysk na swoim profilu.**
 4. **Ace kupił koszulkę i pojawia się w niej na mieście regularnie. Dodał również post na LI na temat zatrzymania MTM Reecey ,,FREE MY BROSKI REECEY".**
 5. **Pod szyldem Trapstar Worldwide został wypuszczony numer nowego członka kolektywu Married To The Mop, a mianowicie MTM Ace, który wcześniej występował pod ksywą YG Ace. Wiadomo, że był zawsze blisko powiązany z członkami kolektywu czy to w życiu prywatnym czy w muzycznym interesie. Przed wypuszczeniem utworu na profilu lifeinvader MTM Ace pojawiło się zdjęcie z kajdanem MTM na szyi po którego kliknięciu momentalnie trafia się na w/w utwór. Melodia w kawałku to znany motyw pianina z filmu Halloween, zaś Ace w swojej zwrotce i refrenie uderzył w ikony kina strachu. Gościnnie pojawia się MTM Mustafa, który za cel swojej zwrotki obrał sobie podkreślenie nieosiągalnej dla innych raperów pozycji kolektywu MTM.** LYRICS: INWESTYCJE: - PROMOCJA: - Promowanie go na swoim profilu Lifeinvader. - Udostępnienie przez bardziej znanego MTM Mustafa. - Wywiad  na żywo dla Weazel News razem z MTM Mustafa. - Oficjalne potwierdzenie prac nad płytą razem z kolektywem MTM w w/w wywiadzie na żywo. - Ogłoszenie go nowym członkiem znanego kolektywu MTM. - Promowanie utworu na oficjalnym profilu Trapstar Worldwide. - Post na Mask OFF nt. MTM Ace i MTM Mustafa. - S01E04 Critical Hit with Mel Rose DANE:
 6. Dlaczego Patricia Cole która kilka dni temu była jeszcze striptizerka teraz zgrywa jakaś obeznana w świecie filmowym i reżyserskim głowę? Wykurwisty char dev.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝