Skocz do zawartości

PaiR.

Gracz
 • Ilość treści

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  LepszyPaiR#4252

Ostatnio na profilu byli

5 678 wyświetleń profilu

PaiR.'s Achievements

 1. Imie i nazwisko: Ulises Viera Numer telefonu: 435820 Screen spod całego /stats: Dodatkowe informacje(np. po co jest Wam potrzebna ta broń, czy wcześniej Wasza postać została zaatakowana lub jej grożono, wszelkie informacje mogące nas dodatkowo przekonać: Ulises w ciągu ostatnich dwóch tygodni był wielokrotnie zastraszany, bity, trzykrotnie dźgnięty nożem, postrzelony, doszło również do próby okradnięcia go. Z owych, wręcz oczywistych powodów obawia się o to, że następny raz może zostać po prostu zamordowany. Od poprzedniej decyzji zmieniłem to, w jaki sposób jako postać wypowiadam się na portalach społecznościowych i innych serwisach. Dodatkowo, zmieniłem swój wygląd na znacznie mniej zastraszający, bardziej odpowiedni. Dograłem dodatkowe 65 godzin aktywnej rozgrywki po całym serwerze, przy tym nie trafiając do żadnego aresztu co jak dla mnie utwierdza fakt że nie jestem typowym szkodnikiem, który będzie wykorzystywał broń palną do odwalania, a osobą która boi się o dalszą przyszłość postaci w związku nieprzyjemną w ostatnich tygodniach serią zdarzeń.
 2. Imie i nazwisko: Ulises Viera Numer telefonu: 435820 Screen spod całego /stats: Dodatkowe informacje(np. po co jest Wam potrzebna ta broń, czy wcześniej Wasza postać została zaatakowana lub jej grożono, wszelkie informacje mogące nas dodatkowo przekonać: Ulises w przeciągu ostatnich dni był świadkiem napaści na jego sprzymierzonych, jemu również zdarzyło się być ofiarą zamaskowanego człowieka celującego mu lufą bezpośrednio w skroń, sytuacje te zmuszały go do tego, by ten musiał wprost dać za wygraną i w pełni wysłuchiwać poleceń oprycha w celu zminimalizowania ewentualnej możliwości utraty życia. Z uwagi na swoją rozwagę postanowił złożyć wniosek o CCW, by nie być bezbronnym - tym samym, by mógł unieszkodliwić potencjalnych napastników do czasu przyjazdu policji nim nastąpi więcej grabieży bądź krzywd z ich strony. Postać z uwagi na zagrożenie zaczęła ćwiczyć, jednak w przeciwieństwie do pięści - broń palna jest to dystansowa możliwość na zneutralizowanie problemu. Kolejną argumentacją jest fakt, iż zdarza mu się przebywać na nocnych zmianach samotnie, co może być jednoznaczne z próbą obrabowania go z pieniędzy znajdujących się w kasetkach po calym dniu.
 3. dumny jestem tu tego B) sam w sumie chciałbym tak umieć zazdroszcze
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝