Skocz do zawartości

Deluxe

Gracz
 • Ilość treści

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

5 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  Legalize Weed#5453

Ostatnio na profilu byli

389 wyświetleń profilu

Deluxe's Achievements

 1. Deluxe

  0Verte

  pozdrawiam chlopakow z east beach
 2. Rejestracja biznesu Pełna nazwa przedsiębiorstwa: Internal Security Agency Właściciel przedsiębiorstwa: Thomas Cavalcante Współwłaściciel przedsiębiorstwa: Joey Capalanga Numer telefonu właściciela: 801635 Identyfikator przedsiębiorstwa: 595 Typ przedsiębiorstwa: Firma ochroniarska Adres przedsiębiorstwa: Alta St, Centrum Vinewood, Los Santos Kopia wniosku aplikacji o biznes:
 3. Imię i nazwisko postaci: Thomas Cavalcante Wiek: 30 lat Background: Dorastał w dzielnicy Northwood w Algonquin, Liberty City. W wieku 15 lat, po szkole, pomagał swojemu ojcu w jego warsztacie samochodowym, gdzie zajmowano się między innymi przebijaniem numerów indentyfikacyjnych pojazdu dla lokalnych rodzin mafijnych. Dzięki szybkiemu zarobkowi i współpracy z rodziną Pavano, warsztat przeniesiono pod szyld salonu Auto Eroticar w Leftwood, Alderney. W 2008 budynek w trakcie strzelaniny został wysadzony przez pracującego dla wrogiej rodziny Pegorino, serba. Po incydencie ojciec Tommy'ego popadł w długi i próbował odnaleźć ukojenie w alkoholu. Tommy chciał pomóc swojemu ojcu, więc rozpoczął pracę dla członków rodziny Pavano, z którymi się poznał pracując w warsztacie. Zajmował się głównie wymuszeniami, rozbojami i pomagał w handlu narkotykami, w międzyczasie próbując dostać się na Uniwersytet Vespucci. Po drugim roku studiów został wyrzucony z uczelni za posiadanie narkotyków. W tym czasie zaczął oficjalnie pracować w restauracji, należącej do rodziny Messina, która znajdowała się w hotelu Majestic. Również i tam odnalazł kilka możliwości do zarobku. Wkrótce potem, policja doprowadziła śledztwo dotyczące strzelaniny w Auto Eroticar, gdzie przez przypadek, odnaleziono dowody obciążające Thomasa oraz jego ojca w sprawie legalizacji kradzionych samochodów, zostali po tym zatrzymani i w areszcie wyczekiwali na proces. Thomas został uniewinniony, dzięki zeznaniom jego ojca, który całą winę wziął na siebie, za co odsiaduje wyrok 15 lat więzienia. Tommy po wyjściu z aresztu, nie mógł się odnaleźć spowrotem w mieście, głównie z powodu podejrzeń współpracy z policją ze strony rodzin dla których pracował. Nie mógł dłużej zostać w Liberty City. Uściskał swoją matkę i wyjechał do Los Santos w celu znalezienia lepszych perspektyw.
 4. Już przestań pisać głupoty, bo się tym tylko ośmieszasz.
 5. To nie jest moja wina, że odebraliście to jako "nieśmieszny żart w stronę znajomych". Tak samo wyżej wyraźnie napisałem, że chciałem Wam urozmaicić trochę rozgrywkę, no ale najwyraźniej sami tego nie jesteście w stanie zrozumieć, więc nie będę się w to bardziej zagłębiał, bo w Waszym przypadku nie ma to najmniejszego sensu. Jak widać, dla Was bardziej liczą się statystyki, niż odgrywanie akcji. Na to już nikt nie ma wpływu.
 6. No dobrze, nie mówię przecież, że takiej reakcji nie było i nie rozumiem też, jaki Wy macie z tym problem. Napisałem wyraźnie:
 7. Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5035-deluxe/ Nazwa postaci na którą nałożono karę: Thomas Cavalcante Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ Powód nałożenia kary: " Absurdalna kreacja postaci. Odgrywanie charakteru bez emocji podczas napadu kilku uzbrojonych osób ("Schowajcie te zabawki bo sobie krzywdę zrobicie", "Skończyliście już?" itp.) Członek ekipy nakładający karę: whisper Wyjaśnienie sytuacji: Nie jestem w stanie zrozumieć, gdzie tutaj było odgrywanie charakteru bez emocji podczas napadu. Nie chciałem napisać akcji typu "/me boi się" bo było by to kompletnie bez sensu, ani też nie chciałem odgrywać jakiegoś terminatora, bo z góry wiedziałem, że nie uda się pokonać kilku uzbrojonych gości. Natomiast chciałem odegrać cokolwiek, by urozmaicić chłopakom rozgrywkę, żeby nie mieli kolejnego nudnego napadu. Wyżej wymieniony admin, tłumaczył się, że w logach tak było napisane, że jest to "brak emocji", ja natomiast uważam, że logi nie są dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistości, bo admin nie mógł w tym czasie zobaczyć jak wyglądała akcja. A wyglądała następująco: Weszło kilku gości, pokrzyczałem na nich, następnie jeden z nich mnie obezwładnił, a ja zostałem okradziony i byłoby po krzyku. Nie rozumiem, dlaczego karane jest własne kreowanie postaci. Chciałem, by moja postać zachowała się nieodpowiedzialnie do sytuacji, w jakiej się znalazła, a nie jak ktoś kto bez stawiania oporu da się okraść. Ewentualne świadkowie: Noah Ainsworth, Cornelia Brasi, Gloria Middle, napadający (których nicków nie znam, ponieważ byli zamaskowani).
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝