Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

kuzyn

Gracz
  • Postów

    569
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez kuzyn

  1. jak zaczniecie z ekipa sidneya to podjedzie do was pezot
  2. **R Thomas zaczal się glosno smiac po przeczytaniu artykułu, szczególnie po fakcie oburzenia ze jej ID zostało sprawdzone dwa razy. Zastanawia się co ludzie maja w głowach, którzy myślą ze na spotkanie z gubernatorem przejdą bez żadnego sprawdzania. Wysłał artykuł do CoP, krotko komentując to wyśmianiem**
  3. kuzyn

    [Skarga/deptak] G4liK

    Każda osoba się wypowiedziała, nadszedł wieczór jak i czas na werdykt. Deptak, tak jak możemy to zauważyć w logach, kilkukrotnie przeładowywał swoją postać, aby poprawnie się u każdego załadowała. I nie, mody tutaj nie mają żadnego znaczenia, gracz je ma na swoją odpowiedzialność, nie ingerujemy w to, czy ktoś ma lepszą grafikę, czy grafikę 'komputera ziemniaka'. Do tego, odegrał po wejściu do salonu, po całej rozmowie, że posiada on włosy na swojej glowie, co również jest potwierdzone logami. Nie jestem w stanie tylko pojąć, po co padało to bezsensowne OOC, że może kupić perukę i w niej chodzić. Rację ma malibudreams, że jako salon fryzjerski, macie obowiązek dać graczowi możliwość zmienienia wizerunku swojej postaci. Odegranie agresywnej narracji na drugą postać, przez co mam na myśli 'ścięcie włosów' maszynką której niby nie było, niby była. Fakt faktem jest to, że posiadając obiekt maszynki, gracz ma prawo sugerować się, że ona się tam znajduje, więc nie możemy się do tego przyczepić. Osoby, które pracowały w lokalu dały narracje, że maszynki tam nie ma. Malibudreams, sprawdzając wasze logi sprzed kilku dni, nie znalazła ani jednej narracji, że chowacie maszynki do szafek, bądź gdziekolwiek. Na co wychodzi, że deptak miał pełne prawo do zagrania takiej akcji. Kolejna sprawa. Wysyłacie ofertę fryzjera, bez niczego, kiedy gracz odgrywa coś do was - kolejne uargumentowanie w logach graczy. Ale to zostawiam do decyzji malibudreams, jako że jest to opiekun biznesów. Podsumowując, ze względu na to, że wypowiedziały się każde osoby, do tego opiekun półswiatka przestępczego, który jasno stwierdził, że nie jest to akcja, ktora wymagałaby zgody od niego, bo nie jest to po prostu trwałe okaleczenie i równie dobrze, osoba mogłaby odegrać, że po x dniach jej włosy odrosły. Skarga zostaje odrzucona.
  4. kuzyn

    [Skarga/deptak] G4liK

    Skargę zamykam, werdykt wieczorem.
  5. kuzyn

    [Skarga/deptak] G4liK

    Odegraliście, że maszynek nie ma widocznych - sprawdzając wasze logi, nikt nie odgrywał, że maszynki były pochowane w szafkach. Kolejna sprawa, to Wy sami prowokowaliście gracza na /b, cytując: A szkodników nie pozdrawiamy - gdzie on wcześniej nic nie napisał na /b, tylko grał swoje.
  6. kuzyn

    [Skarga/deptak] G4liK

    ? Przecież padła narracja od gracza.
  7. kuzyn

    [Skarga/deptak] G4liK

    O wypowiedz proszę @deptak
  8. DEPARTAMENT I DZIAŁANIE Z GANGAMI Działanie departamentu, a raczej ich poszczególnych dywizji, jest ważnym tematem który warto poruszyć. Przede wszystkim, opiera się to o wsparciu rodzin, mieszkańców, którzy mieszkają przy ulicach na których pojawiają się dane sety gangów, bądź po prostu tam przesiadują. Najważniejszą rzeczą dla departamentu jest to, aby zapewnić bezpieczeństwo w/w osobom, na wszelkie wypadki, które mogą się zdażyć. Przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców, później pomoc dla osób które są już po put-on, bądź born-in. Wiadomo, nie każdą osobę da się wyciągnąć z tego, większość aktywnych gangbangeró nawet nie chce, ze względu na różne okoliczności, bądź po prostu ich charakter. Tak czy inaczej, oficerzy gangowi, są wyspecjalizowani w tym, jak działać podczas incydentów z członkami gangów, jak się zachowywać w ich stronę, aby zachować to bezpieczeństwo. Należy pamiętać o tym, że nie są to już lata dziewięćdziesiąte, więc samo zachowanie bangerów dość mocno zmieniło się w stosunku departamentu, bo wiedzą, że nie są w stanie działać przeciwko jednej, dużej organizacji rządowej, która ma przewagę w ilościach osób, przygotowania bądź samych środków na zwalczanie agresji w stronę oficerów, mieszkańców. Mniej więcej wygląda to tak, że jeżeli oficer, bądź detektyw gangowy ma sprawę do bangera, to on sam podejdzie. Nie wygląda to tak, że kiedy podjeżdza radiowóz na osiedle, bądź po prostu przejeżdza, zatrzymuje się na parkingu, odrazu ma coś na celu działania z danym gangiem. Niżej trochę informacji, którymi posługują się przykładowi oficerzy gang and narcotics division. Wszystkie te informacje, doświadczenie które zebrali oficerzy gangowi pracujący w departamencie, wykorzystują do walki z przestępczością gangów. Informacje, które zobaczycie niżej, zostały zebrane i opisane to 'na nasze' przez @v3rso, więc duże podziękowania dla niego za pomoc z tym. Aktywny członek gangu, a afiliujący do niego Aktywny członek gangu, to osoba dorosła, bądź młodociana zidentyfikowana i wpisana do systemu jako gangbanger, wg. kryteriów DOJ. W aktywnym członku gangu, wiek nie ma żadnego znaczenia, ALE - przy wpisywaniu młodocianych, oficer ma obowiązek poinformować rodziców/opiekunów prawnych o wpisaniu młodocianego do gang system. Afiliujący, bądź powiązany do gangu, działa praktycznie tak samo, jak w przypadku aktywnego członka gangu, z róznicą, że osoba powiązana z gangiem, jest klasyfikowana w sposób, kiedy oficer nie jest w stanie udowodnić mu powiązania z grupą, bądź po prostu podejrzewa, że współpracuje z nimi, bądź pracuje dla nich. W departamencie, takie osoby potocznie nazywane są wanna-bes. Kryteria, które musi spełnić osoba, aby zostać oznaczona jako aktywny członek gangu. Kryteria te, możemy uznać jako: posiadanie tatuaży oznaczających przynależność do gangu, posiadanie pseudonimu (tzw. ksywka) związana z gangiem - tutaj wystarczy skrót, lub numer powiązany z gangiem), prezentowanie gang signs, slangu, zachowania, oraz sposób działania związanego z gangiem, przykładowo: morderstwo przez drive-by. Aby zostać oznaczonym, należy spełniać jeden warunek kryteriów. Gang Related Crime To dosłownie mówiąc przestępstwo, w którym ofiara, bądź sprawa są aktywnymi, bądź powiązanymi członkami gangu. Posiada to jednak duży margines błędu, bo wszystko to bazuje najczęściej na przypuszczeniach, bądź po prostu zdobytym intelu na ten temat. Gang System To system federalny, który działa w całym stanie i ułatwia agencjom rządowym walki z przestępczością gangów. W systemie i według kryteriów, które napisałem wyżej, rejestruje się osoby powiązane, lub aktywne z gangiem. To globalny system, do którego mają wszystkie możliwe agencje, które zajmują się gang enforcment. Czyli, zwykły oficer z patrolu, nie będzie miał dostępu do tego, kto się tam znajduje. Gang Injuction To ważna sprawa, dla osób grających w organizacjach przestępczych. Krótko pisząc, na nasze i na roleplay, jest to nakaz, który został wydany przez sąd, przeciwko gangowi i jego czlonkom w celu ograniczenia ich działań. Co ciekawsze, społeczność która mieszka na terenie gangu i pada jego ofiarą, tworzy 'pozew zbiorowy' przeciwko grupie przestępczej na podstawie którego sąd wystawia dokument. Sama definicja prawna gang injuction, opiera się na działaniach gangu określonych jako public nuisance, który jest trudny do przetłumaczenia w dość spójny sposób na polski, na szczęście w grze możemy używać dziesiątek zamienników na to. Przykłady nuisance, czyli na potrzeby dość dobrego opisania istoty gj, przetłumaczymy to jako działanie uciążliwe. Przykłady działan uciążliwych: zakłocenie wygód życia poprzez morderstwa, oddawania strzałów, pobicia. - ograniczenia prawa do korzystania z własności poprzez rabunki, GTA, jazdę bez licencji, uszkadzanie samochodów, bądź samo tagowanie własności prywatnej. - sprzedaż narkotyków, bądź sam wandalizm. Wystosowanie GI musi znależć swoje zastosowanie przez wskazanie "uciążliwości" stosowanych przez gang dla społeczeństwa w sądzie, by on zatwierdził nakaz na cały gang, należy mniej więcej; wykazać uciążliwość dla sądu, że cały czas postępuje i jest kontynuowana przez grupę, wykazać to, że bez GI problem nie zniknie i że GI to ostatecznie rozwiązanie aby zapobiec problemowi. Głowne założenia i nakazy, występują w poscie o nałożeniu GI który pojawia się w temacie LSPD/LSSD. Kolejno, co ciekawe, w trakcie rozprawy sądowej i całego postępowania 'gang' prawnie jest wspólnotą oraz grupą ludzi, która ma prawo do pełnej obroni. GI nie funkcjonuje w prywantych mieszkaniach na terenie objętym przez nakaz, co wskazuje na to, że oni mogą się tam spotykać. GI nie obowiązuje poza obszarem wyznaczonym przez sąd. HIDTA (czyli High Intesity Drug Trafficking Area) Jest to program federalny, klasyfikujący miejsca w USA jako te o dużym przepływie narkotyków, czyli zwykłym handlu narkotykami. Celem programu jest ułatwienie egzekwowania prawa narkotykowego lokalnym agencjom rządowym w najbardziej zapełnionych regionach. Gdy miejsce jest oznaczone HIDTA, oficer ma prawo przeszukać osobę, która znajdowała się w miejscu i dała im chociaż minimalny powód, aby sądzić, że może posiadać, handlować bądź kupować narkotyki. Na tej samej zasadzie, mogą zatrzymać też pojazd. Kryteriami tego, są między innymi znajdowanie się sporej grupie lub dziwne zachowanie. Ważne jest to, że oficerowie mogą i często przeprowadzają wywiad wsród takich osób, aby zobaczyć jak się zachowują i czy rozmawiają z nimi spokojnie, lub po prostu sprawdzają ich w gang system.
  9. na wszystko sa logi, nie bedzie naduzywania, a te ktore sie pojawia, zostana szybko ukrocone
  10. kuzyn

    Davis High School

    Wstrzymuje projekt, ze wzgledu na brak zainteresowania osob.
  11. Davis High School to czteroletnia szkoła publiczna znajdująca się w mieście Davis na skrzyżowaniu ulic Davis Avenue oraz Innocence Boulevard w okolicy dwudziestej ósmej stacji Szeryfów. Na ten moment w murach szkoły uczy się około 750 uczniów oraz pracuje około 70 nauczycieli. Placówka znana jest w dużej mierze przez aktywność gangów na pobliskich ulicach i projektach mieszkalnych, a co za tym idzie także w murach szkoły. Graduation rate (zdawalność) w szkole oceniana jest na poziomie 71% co jest w całkiem zadowalającym wynikiem jeśli chodzi o szkoły w tym dystrykcie. Społeczność szkoły składa się głównie z młodzieży czarnoskórej oraz meksykańskiej z bardzo niskim odstekiem białej młodzieży co również niefortunnie przekłada się na wysoki czynnik młodzieży zaangażowanej w działalność w ramach struktur gangów ulicznych. Szkoła słynie ze swojej drużyny Davis Cougars, która zrzesza miłośników takich sportów jak koszykówka, futbol amerykański czy baseball. Mimo środków bezpieczeństwa zapewnianych przez szkołę takich jak bramki wykrywające metal na wejściach czy regularne dyżury nauczycieli i zatrudnienie ochroniarza szkolnego, duża mieszanina uczniów podtrzymujących afiliację do różnych grup o charakterze gangu ulicznego na korytarzach i mniej strzeżonych zaułkach szkoły dochodzi do regularnych tzw. school-fades (bójek szkolnych spowodowanych działalnością uczniów w gangach ulicznych). Interwencje nauczycieli oraz władz szkoły często skutkują w zawieszeniach uczniów czy nawet wydaleniach z placówki co jednak na dłuższą metę nie niweluje problemu agresji w murach szkoły. Nowoczesne zaplecze techniczne, które rozwinęło się wraz z dofinansowaniem władz miasta Davis na rzecz zwalczania działalności gangów na terenach placówek edukacyjnych, pozwoliło na umiarkowane opanowanie szalejących bójek oraz gnębienia słabszych uczniów. Problem ten jednak nie znikł całkowicie i nic nie zwiastuje tego, aby miał on zniknąć w najbliższej przyszłości.
  12. kuzyn

    ULSA BRUINS BASKETBALL

    osoby które chcą grać przy ulsa bruins na logikę musza grać na ULSA
  13. fajne zdjecia polecam serdecznie
  14. co ma gra ic i reagowanie na robienie czegos co jest zakazane do penal code? nikt do niego nie napisal, ze ma podejsc pod sciane, to raz, ale ok - to juz bylo wyjasnione; zwiazane z tym caselawsem; Illinois v. Wardlow Ucieczka bez powodu na widok radiowozu, podejrzane zachowanie (ukrywanie się, unikanie kontaktu z departamentem) oraz przebywanie w strefie wysokiej przestępczości daje wystarczająco uzasadnione podejrzenia dla zatrzymania osoby co może skończyć się zatrzymaniem
  15. druggy, nie widzialem chyba bardziej idiotycznego postu pod ta skarga, ile razy nie reagowalismy na wasz handel / inna akcje ic? tego juz nie pamietasz, czy jak? + do tego, mial 7 felony, to nie nasza wina, ze pc jest dziurawy xd
  16. wszystkie nasze /udupianie/ /twoich graczy/ jest tylko z powodu gry /twoich graczy/ gdzie wyjaśnione to było kilka postów wyżej + satan dalej czekamy na odniesienie się do caselaws wrzuconego wyzej
  17. wiec wy tez przestancie grac miasto duchow i respektowac to ze jak bedziecie sobie biegac z bronia po ulicy to ktos powinien to zawuazyc
  18. gdzie miales ujebanych graczy, stary? xD Jak dobrze pamietam, to jezeli ktos poprosil zeby go nie wrzucac, to go nie wrzucalem, a jezeli mowisz o dozywociu na DRUGGY, gdzie mial ponad 7 felonow w mdt, to sory memory ale bylo to dawno calkiem juz 😜
  19. no wlasnie nie wiem, /mistrzu/, gdzie interakcje z wami jest od czasu do czasu, kiedy robicie jakis dm, albo inne krzywe akcje
  20. w jaki sposob napastuje? albo w jakis posob Andreas Collins napastuje was
  21. dodajac do pierwszego ssa gdzie tlumaczylem wyzej Illinois v. Wardlow Ucieczka bez powodu na widok radiowozu, podejrzane zachowanie (ukrywanie się, unikanie kontaktu z departamentem) oraz przebywanie w strefie wysokiej przestępczości daje wystarczająco uzasadnione podejrzenia dla zatrzymania osoby co może skończyć się zatrzymaniem
  22. bez urazy ale nic nie zrozumialem z tego, oprocz tego ze gadalem do niego po nazwisku ~ ss jest wyjety ostro z kontekstu, bo na poczatku nikt nie mial zamiaru go przeszukiwac - a mialo wyjsc czysta gierka ic z pytaniem o strzelanine przecznice dalej
  23. ok, co do pierwszego ss wyjasnienie krotkie; stales sobie na terenie gi, gdzie 2 minuty wczesniej byla strzelanina przecznice dalej, dlatego chcielismy podbic i pogadac, ale ze wzgledu na to ze ty odchodziles od nas, no to ciezko o to - pisze o tym, ze tam gdzie stoi radiowoz, tam wysiadlem z niego, krzyknalem do ciebie ic - a ty dopiero zatrzymales sie no po jakichs 200 metrach drugi ss z tym czatem; tez w sumie nie wiem jaki ma zwiazek w tej sprawie, ze wzgledu na to ze z kazda osoba ktora rozmawiamy ic i nie jest zbytnio nam znana, prosimy o id zeby w razie czego mozna bylo skontrolowac co i jak z dana osoba, chyba ze to nie o to chodzi xd - tu, staliscie w tej okolicy, nie pamietam gdzie dokladnie + cwaniaczyliscie o calym gi, stad powyzszy komunikat /\ aha wypowiadam sie ze wzgledu na to ze to ja jestem na wiekszosci ssow ktore sa uzyte w skardze, jak bede mial cos do rozwienia to to dopisze tutaj, pokoj dla all ~edit; wiekszosc wjazdow na wasz teren jest z powodu ostrych dymow czy to w strone lspd czy to w strone satan disciples(albo innych gangow, wiadomka), przyklad wczorajsza akcja gdzie ic zginal oficer wojna fck skonczy sie placzem jednej ze stron xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin