-
Postów
569 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
1
Treść opublikowana przez kuzyn
-
szef 11/10
-
**1. Julio Valiente ** **2. Nie. ** **3. Nikt nie byl zamaskowany, moglo uchwycic Julio Valiente **4. Julio Valiente posiadal dot. Florencia 13 (reszty nie wiem, niech uzupelnia w razie czego)** 5,6,7 niech tez uzupelni kierowca auta, nie jestem w stanie odpowiedziec.
-
archiwum, brak pomyslu na ta postac
-
**9 lipca okolo godziny 21;50 doszlo do morderstwa przy kanalach Vespucci. Na miejscu mozna bylo ujrzec martwego Frederick'a Zawadzky'ego, ktory zostal kilkukrotnie postrzelony w tors z 9mm oraz dwukrotnie w glowe z .50. Swiadkowie wraz z ewentualnymi kamerami w poblizu mogly zeznac ze widzialy ciemnego fugitive z przyciemnianymi szybami i po calej akcji latynosa ubranego w biala koszule, czarnymi spodenkami i czerwona bandana na szyi ktory dobil lezacego mezczyzne i udal sie w strone pobliskiej uliczki i rozpoczal ucieczke.**
-
moze ktos chwilowo zastopowac ta postac?
-
**tk zostawil like pod trackiem**
-
**06/12 na story młodego artysty pojawiły się trzy zdjęcia, na których można zobaczyć, że raper pracuje nad nowym trackiem. Na ostatnim ze zdjęć, można zobaczyć kilka osób tańczących przy Tevon'ie, co jasno wskazuje na to, że będzie dostępny klip** Story na lifeinvaderze: **06/14 na głownym koncie rapera pojawił się post, w którym dziękował osobom które pomogły mu w realizacji klipu, jak i nagrania samego kawałka w studiu HUSTLER RECORDS.** **06/15 na profilu artysty można ujrzeć promocję jak i zapowiedź kawałka nagranego kilka dni wcześniej, a dokładniej VVS.**
-
**tk z ciekawoscia obserwuje beef miedzy artystami**
-
**tk z ciekawoscia obserwuje beef miedzy artystami**
-
[12.06.2021] [GBO] GBO Gino - Dirty Street (Prod. Bee Bee Blade)
kuzyn odpowiedział(a) na zwyrodnialec420 temat w Wycenione
**tk lubi to** -
Tevon Kelly - urodzony 03.06.2001 roku w Los Santos, dokładniej Davis. Czarnoskóry młody chłopak z bloków na Forum Drive. Poprzez istniejący tam gang, a dokładniej 66 hustler crips, nie miał łatwego życia. Około siedemnastego roku życia, zaczął wplątywać się w coraz to bardziej niebezpieczne sytuacje związane z tamtejszym gangiem. Kiedy ukończył dwudziesty rok życia, postanowił wziąć się za siebie i odpuścić lekko swoje młodzieńcze życie, ze względu na to, że chciałby robić coś pozytywnego w życiu. Tevon zdecydował się na karierę muzyczną - od samego początku interesował się rapem, więc wiedział jak większość rzeczy wygląda. Przesłuchując róznych raperów, szczególnie na uwagę wziął T-L0c’a, ze względu na bliższe z nim relacje. Przezwisko TK, nie ma większego znaczenia, wzięło się po prostu od pierwszych liter imienia i nazwiska. TK zaczął nagrywać swoje pierwsze kawałki na mikrofonie zakupionym przez pożyczone pieniądze od kumpli. Tevon sam w sobie bardzo mocno moduluje głos, dokładając na to przeróżne efekty w dalszym mixie, wychodziły mu całkiem w porządku kawałki. Na wszystkich nagraniach, można zauważyć, jak młody raper eksperymentuje, sprawdzając przeróżne efekty dźwiękowe. Z czasem, będzie starał się podpisać kontrakty z wytwórniami i sprawdzi, która będzie dawała najlepsze korzyści dla niego. Większość osób z bloków na Forum Drive, wspiera twórczość młodego artysty, co można zauważyć pod pierwszymi, amatorsko nagranymi trackami, szczególnie w komentarzach. Socialmedia twórcy: Lifeinvader Aktywność twórcy w sieci: -
-
Tevon Kelly alias TK - czarnoskóry dwudziestoletni chłopak z Chamberlain Hills. Młody chłopak stara się zaistnieć wraz ze swoją muzyczną karierą. W swoich kawałkach, można zauważyć jak Tevon, bawi się swoim głosem nakładając na niego różne efekty - jak i bez nich moduluje go. Większość początkowych kawałków lądowały na jego soundcloudzie - ale dotychczas były to jedynie zajawkowe rzeczy, przez co mało osób słyszało je. Od kilku dni zaczął na poważniej brać się za muzykę, przez co można usłyszeć duży progres w niej. Media społecznościowe: TK lifeinvader Twórczość artysty: x
-
**66arky wrzuca do playlisty nutki z albumu**
-
?
-
**66arky odpowiada na komentarz:** lil nigga tryna scare me, huh?
-
**66arky odpowiedział na dwa komentarze: ** hitt me, stupid mocne, szkoda że tylko w necie
-
**22/05 w godzinach popołudniowych młody artysta opublikował disstrack na jednego z gości z przeciwnej kliki z którym ma beef. Nie promował kawałka.**
-
**22/05 w godzinach popołudniowych młody artysta opublikował disstrack na jednego z gości z przeciwnej kliki z którym ma beef. Mix i jakość audio jest dobra, komentarze są otwarte.** utwór: tekst: dane:
-
**21/05 do sieci trafił kolejny utwór młodego rapera 66arky. Klip sam w sobie nie jest dobrej jakości, za to jakość audio jest dobra. Komentarze pod klipem są otwarte. Cały utwór był wcześniej promowany na lifeinvaderze młodego artysty, który zapowiedział go kilka dni temu**
-
**21/05 do sieci trafił kolejny utwór młodego rapera 66arky. Klip sam w sobie nie jest dobrej jakości, za to jakość audio jest dobra. Komentarze pod klipem są otwarte. Cały utwór był wcześniej promowany na lifeinvaderze młodego artysty, który zapowiedział go kilka dni temu** Utwór: Tekst: dane + post promocyjny
-
**17/05 młody artysta wrzucił snippet do nowego kawałka fake ni**as na swojego lifeindaera. Post otrzymał sporo reakcji pod sobą.** Post na lifeinvader **20/05 66ARKY był na rozmowie z wytwórnią HUSTLER RECORDS, na której uzgodnił, iż od początku czerwca będzie w tej wytwórni. To samo napisał na swoim lifeinvaderze.
