-
Postów
266 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Treść opublikowana przez FSO Enthusiast
-
szukam osob chetnych do stworzenia polskiej mafii w los santos
FSO Enthusiast odpowiedział(a) na mrywa4hunnid temat w Szukam/zagram
bracia stolarek są tylko jedni -
a moze po prostu zostawcie system silowni i sterydów jak był albo przeróbcie go tak ze zamiast lezec na lawce i wciskac cos, to pozwoli nam grać roleplay odgrywając nwm wyciskanie ciężarów zamiast wciskać alt/klawiszy RGINE
-
silownia w skrocie, juz wole se lezec godzine wbijajac jotki ze skryptem i gadac z ziomusiami/ogladac tiktoki niz taka gierke co sztucznie wydluza rozgrywke, nie daje zadnego urozmaicenia rp bo zamiast grac rp to klikam alt/klikam skillchecki, juz lepszym urozmaiceniem byla by komenda dodajaca status odpowiedni do tego co sie chce grac, zero boostów do dmg czy czegokolwiek bo na kij i granie roleplayu tak jak powinno
-
przez takie *komentarz ocenzurowany przez administracje vibe-rp* jak ty nigdy nie bedzie dobrych zmian na zadnym serwisie
-
-
-
polepszy rpg chyba, nwm w jakim momencie ktos spojrzal na propozycje nowego skryptu silowni i powiedzial ze to dobry pomysl ale byl pijany i niespelna rozumu x D tak samo z ciuchami premium, moze zaraz zeby grac cokolwiek innego niz smieciarz bedzie trzeba zaplacic? albo wejscie na serwer 5 pln jak crasha dostaniesz to znowu 5tak?
-
((Bardzo duży mlask mam przez wasze podejście do tej sprawy, porwaliście się na coś co średni się znacie, po czym przekręcacie wszystko na to byśmy my wyszli na tych złych. Sama rozprawa jest prowadzona na forum (🤢) a nie w grze, więc macie czas by się do niej przygotować odpowiednio, ściągacie ludzi na gre ic, to chociaż zróbcie bazowy research bo już w tym temacie brakuje fundamentalnych rzeczy, skoro narzucasz narracje to tak jak kosma: oczekujemy jaką stronę objął oskarżony winnego czy niewinnego, i prosimy o jakieś dowody w związku z tym)) ((zresztą i tak cała ta rozprawa jest tylko dlatego bo jedna osoba zrobiła pg na drugiej))
-
**Pokazał palcem na te same dokumenty, wstał jedynie ze swojego biurka.** Wysoki sądzie, obrona wnioskuje o zmianę sędziego oraz wybranie nowej ławy przysięgłych. Brak uwzględnienia szóstej poprawki i praw precedensowych podczas etapu odkrycia jest rażący i znacznie zmniejsza bezstronność ławy oraz sędziego. Dodatkowo strona dalej podtrzymuje wniosek o unieważnienie procesu, jako że biuro prokuratora zawiodło w uzyskaniu winy (plea) od mojego klienta. Jeśli spraw nie zostanie zamknięta, skierujemy ją do sądu wyższej instancji.
-
[19.08] Cosima Valsecchi - Velocity Vibes ⭐ (session)
FSO Enthusiast odpowiedział(a) na overdose temat w Wycenione
**Danteowi zrobiło się niedobrze od tych przejść, wysłał link do video ziomeczkom z firmy** -
[Szukam do gry/oprowadzenia po serwerze]
FSO Enthusiast odpowiedział(a) na Olcia temat w Szukam/zagram
moj kolega @Speedy chetnie ciebie oprowadzi po serwerze i pomoze z wprowadzeniem do gry -
przestan mnie oznaczac @Spectre psychopato z internetu @SilveR @papiezpolak2137 @Spud co dzisiaj?
-
[Projekt IC] Stolarek Logistics
FSO Enthusiast odpowiedział(a) na FSO Enthusiast temat w Archiwum globalne
Filia transportowa z Los Santos zamyka sie na amen -
[Biznes/Deli] Heart of Europe - Polish Deli & European Grocery
FSO Enthusiast odpowiedział(a) na FSO Enthusiast temat w Archiwum globalne
Archiwum. -
[napaść] miała być to rutynowa kradzież pojazdu...
FSO Enthusiast odpowiedział(a) na FSO Enthusiast temat w Zakończone
**1. Mężczyzna działał w rękawicach Mechanix™️, raczej marna szansa by został jakiś odcisk 2. ((Pozwolę sobie skomentować ten punkt używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.)). Nie, to były podróbki Raybanów od losowego chińczyka sprzedawane tonami przez nielegalnie przebywających imigrantów. Dziwnym by też było by sprzedawca pamiętał o zakupie okularów jako straganiarz na plaży odwiedzaniej przez tysiące turystów dziennie.** -
[napaść] miała być to rutynowa kradzież pojazdu...
FSO Enthusiast odpowiedział(a) na FSO Enthusiast temat w Zakończone
**1. DNA nie znalazło matcha w kryminalnej bazie danych 2. Okulary były w miare nowe, miały odciski palców wielu osób, można było dojść że zostały zakupione na stoisku przy Vespucci Beach** -
[Kradzież] Brawurowa powijka Paragona spod Bowlingu
FSO Enthusiast odpowiedział(a) na FSO Enthusiast temat w Zakończone
((przepraszam ale to silniejsze ode mnie było by tego nie wrzucić))- 2 odpowiedzi
-
**Jest to dalsza część ,,niespokojnie'' spokojnej nocy. Pod Yeti Pub zajeżdża fioletowawy moonbean całkowicie ubłocony, z niego wyskakuje jegomość z walizką i wskakuje zaraz obok białego Ubermachta. Niestety nie wiedział, że to bedzie dla niego pechowy wóz. Właściciele dostali cynk od systemu wozu, że jest właśnie okradany i postanowili wymierzyć sprawiedliwość sami. Solana Chavez i Vinicius Daughtler podjechali pod wóz, gdzie ten drugi dostał przysłowiowego kopa ze środka, a od drzwi pasażera wybiegł spanikowany mężczyzna. Wpadł od do fioletowego moonbeana, gdzie doszło do pościgu. Wszyscy ganiali się po Vinewood, gdzie finalnie prawie ujeli sprawcę w jednym w zaułków. Mężczyzna jednak zwinnością zdążył się oswobodzić od potężnego uścisku Vinicius Daughtler. Sprawiedliwość prawie została dokonana, Vinicius wskoczył do wozu, a kobieta ruszyła w pieszą pogoń za złodziejaszkiem. Dostała przysłowiowy oklep w zaułku przecznice dalej, a mężczyzna uciekł w krzaki na Vinewood Hills gdzie podjechał ten sam moonbean po niego po drobnej kraksie, uciekli oni dalej przez wzgórza, standardową dla pewnej szajki złodziejki samochodowej trasą.** Fakty o przestępstwie - Oboje mężczyzn było zamaskowanych, jeden miał za dużą kominiarke, drugi komin, okulary, czapkę na głowie - Czapka i okulary które zostały po bójce zamaskowanego z Solaną Chavez były z lokalnego rynku, w samej czapce zostało sporo łupieżu i parenaście włosów - Trasa ucieczki jednakowo standardowa - Mężczyźni spanikowali gdy para podjechała, zapewne pozostawiła za sobą sporo śladów | - Sprawcy byli mocno powiązani z tym przestępstwem
-
[kradzież] Kolejna nagła zmiana właściciela samochodu pod Bowlingiem
FSO Enthusiast opublikował(a) temat w Zakończone
**Jest około godziny drugiej w nocy. Lucky Strike Bowling jest już od dawna zamknięty, rezydenci miasta przenieśli się na nocne kluby lub do własnych łóżek. Lecz nie wszyscy o tej godzinie śpią. Nad miastem panuje Omen. Omen kradnący samochody. Benefactor Schafter LWB o numerze rejestracyjnym ONZUHA został kolejną ofiarą szajki kradnącej wozy na potęgę. Samotny człowiek z naciągniętą czapką, czarnymi jak smoła okularami i kominem zaciągniętym na nosie podchodzi do zaparkowanego wozu, wsiada do niego jak do siebie, a po dosłownie krótkiej chwili rusza powoli nie tworząc zbytniego hałasu, ruszył w kierunku Vinewood, gdzie ślad dalej po nim zaginął. Legendy głoszą, że jest już gdzieś na frachtowcu płynącym do portu w Hamburgu.** Fakty o przestępstwie: - Mężczyzna miał na sobie komin naciągnięty na nos, czarną czapke, okulary, spod kurtki skórzanej wystawało mu kawałek żółtego polo - Mężczyzna działał sam, wyszedł z zaułka zaraz przy hotelu - Uciekł standardową trasą ucieczki którą wykorzystuje co wieczór - Przestępca działa bardzo schematycznie, głównie kradnie wozy produkowane na terenie Unii Europejskiej - Na pewno wpadło 911 o głośnym ryku silnika uciekającego wozu na terenie Vinewood Hills i terenach należacych do Marlowe Vineyard - Powiązane przestępstwa: #1 #2 #3 -
[Projekt IC] Stolarek Logistics
FSO Enthusiast odpowiedział(a) na FSO Enthusiast temat w Archiwum globalne
-
Siema, szukamy chętnych do gry przy naszej organizacji. Szukamy głównie postaci amerykanów o pochodzeniu polskim, ale stawiamy na kreatywność i jak przyjdziesz postacią białorusina, litwina czy hatfu ukraińca to pogramy z Tobą. Głównie wieczorem można nas znaleźć w sklepie Heart of Europe - jako że to nasz główny spot rozgrywki. Nie chcemy ogarniać graczy przez OOC, więc przyjdź pograj i sam oceń czy chcesz z nami pograć dłużej. W razie pytań, zapraszam na discorda.
-
[Kradzież] Brawurowa powijka Paragona spod Bowlingu
FSO Enthusiast opublikował(a) temat w Zakończone
**Dnia dwunastego marca, w godzinach późno nocnych (23:30) pod Lucky Strike Bowling Club doszło do codzienności w stanie San Andreas. Naprzeciw baru dwóch gości z naciągniętymi kapturami obserwowało kremowego Enusa Paragon R o rejestracji NOKQEP. Po dziesięciu minutach obserwacji jeden z nich, zaciągnął głebiej kaptur na kominiarce i ruszył. Gdy okazało się, że fura jest otwarta, wsiadł i po paru próbach odpalenia fury na kablach, obszedł w końcu immobiliser i ruszył na pełnej. Złodziejaszek przejechał przez Vinewood, by zniknąć finalnie na bezdrożach w okolicy winiarni Marlowe. Samochód więcej nie pojawił się na publicznych drogach.** fakty: - Rabuś miał na łbie kaptur, kominiarkę oraz szybkie okulary w kolorze żółtym, na dłoniach miał podrabiane mechanixy - Obok fury w trakcie jej odpalania przechodziła m.in Latisha Saraiva ((była jeszcze druga osoba, nie pamietam nicku niestety)) - mapa ucieczki ((wykorzystana ta sama co poprzednio bo przypadkowo tą samą trasą pojechałem)) - powiązane przestępstwo - drugi obserwator uciekł w cień zaułka, gdzie momentalnie w nim znikł - w trakcie rabunku obok wozu przejechał patrol departamentu ((nie wiem którego, nie przyjrzałem się))- 2 odpowiedzi
-
[Projekt IC] Stolarek Logistics
FSO Enthusiast odpowiedział(a) na FSO Enthusiast temat w Archiwum globalne
-
[Biznes/Deli] Heart of Europe - Polish Deli & European Grocery
FSO Enthusiast opublikował(a) temat w Archiwum globalne
Heart Of Europe - polski sklep prowadzony przez polsko-amerykańskie rodzeństwo z rodu Stolarek, sklep jest świeżym dobytkiem polskiego community i jest wynikiem ciężkiej pracy w branży transportowej. Lokal jest typowo polskim miejscem pozwalającym polskim imigrantom czy też amerykanom polskiego pochodzenia zaznać smaku ojczystych produktów spożywczych, wyrobów alkoholowych czy też gotowych prostych tradycyjnych dań z kuchni polskiej do jedzenia na wynos lub w lokalu. Miejsce też to zachęca inne nacje w szczególności amerykanów ciekawych kultury z centrum europy do zasmakowania polskiej wódki lub piwa czy zjedzenia ciepłych pierogów. Lokal w swojej ofercie ma również zakupy z dowozem i tyczy to się również ciepłych i zimnych dań i wyrobów cukierniczych z oferty sklepu. W ofercie jedzeniowej lokalu można znaleźć takie pozycje jak pierogi, flaki, rosół, bigos, kotlet schabowy i różnego rodzaju kiełbasy, lokal sprzedaje też różnego rodzaju polskie ciasta. -
