Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'arctic monkeys' .
-
**Na v-tube na kanał @bbygail wleciał kolejny nowy film - po uprzednim wywiadzie Offbeat Yammer z muzykiem - Shiro, tym razem jest to perkusyjny cover jednego z utworów ponownie znanego dla szerokiej publiki. Tym razem padło na dobrze znany zespół Arctic Monkeys i utwór R U MINE?. Całość ma względnie dobrą jakość, chociaż nie jest to jakość nagrania studyjnego a w garażowych warunkach na całkiem optymalnych choć tańszym sprzęcie. Widać także z każdym kolejnym nagraniem progres w samym montażu i obróbce dźwiękowej ze strony perkusistki. ** **Opis pod filmem:** Heyuuuuuh~~ Pora na lekkie rozluźnienie i coś przyjemnego do zagrania, padło na... Arctic Monkeys! Mam nadzieję, że przypadło wam do gustu, musiałam momentami zrobić nieco cardio, ale nie ma tego złego! Niektóre kawałki po prostu muszę mieć odhaczone w historii swoich wrzuconych coverów - to jeden z długiej listy. ODHACZONY! Jeśli szukasz perkusisty do nagrań studio lub na koncert - odezwij się! Z chęcią wesprę w takich działań najemniczo, na pewno się dogadamy i stworzymy razem coś super! Uderzaj w DM - [email protected] ((PW)) bądź w social media - Abigail Hernandez! **Znacząco niżej w opisie pojawiła się także tylko jedna mała wzmianka z opcją wsparcia artystki, opatrzona jedynie tekstem "POSTAW MI KAWĘ". Po przejściu dalej, można dokonać bezpośrednio przelewu przez bramkę** ((O ile kogoś podkusi poza samą narracją, prosz, numer konta: 7395577482 )) **Dodatkowo zaczął być także rozwijany aspekt społecznościowy dookoła kanału - sama bbygail bardziej wchodzi w interakcję z fanami zarówno za pośrednictwem swoich stron w social media jak i platform komunikacyjnych** (( Zapraszam chętnych na discord związany z kanałem. Będą pojawiały się tam informacje o aktualizacjach i nowych materiałach, zakładki społeczności czy też materiały pomocnicze dla osób biorących udział w materiałach pojawiających się na kanale: https://discord.gg/mP2BrGat ))
- 8 odpowiedzi
