Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Spółka] LAUTIER PR&MANAGEMENT


Valtoro

Rekomendowane odpowiedzi

 

NwdiicU.png

l9dcZBI.png

kUKr1r8.png

 

Firma LAUTIER PR&MANAGEMENT została założona przez rodzeństwo Cassiena oraz Stellę Lautier, których ojcem jest znany francuski biznesmen Clovis Lautier, działający przede wszystkim w branży reklamowej. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta skończyli odpowiednie szkoły, o kierunku Business Management. Rodzeństwo za cel obrało sobie zagraniczny rynek, jakim były Stany Zjednoczone, a bliżej Los Santos, czyli miasto oferujące naprawdę wiele i dające ogrom możliwości rozwoju. Pierwszy do miasta przybył Cassien, który natychmiast zaczął pozyskiwać pierwsze współprace. Nie mógł niestety kontynuować interesów w Los Santos ze względu na problemy osobiste, więc wycofał się ze spółki z siostrą przekazując jej wszystkie swoje udziały. Przejęła więc całą firmę i wszystkie współprace nawiązane przez jej brata. 

Stella Lautier ma zamiar działać ze sporym rozmachem nie ulegając absolutnie żadnym ograniczeniom wynikających z charakteru branż, z którymi nawiązała, bądź zamierza nawiązać współprace w najbliższym czasie. LAUTIER PR&MANAGEMENT zapewnia efektywne kreowanie wizerunku biznesów, spółek i osób, poprzez wewnętrzną organizację oraz kierowanie zewnętrznym kontaktem ze światem, za pośrednictwem wszelkiego rodzaju aktywnych działań i form marketingowych. Firma podejmuje się współpracy z przedsiębiorstwami nie tylko już istniejącymi, ale również oferuje wsparcie tym, którzy dopiero planują wejście i zaistnienie na lokalnym rynku.

 

 

l9dcZBI.png

t7kpQWd.png

 

CEO LAUTIER PR&MANAGEMENT to dwudziestotrzyletnia Francuzka, Stella Lautier. Urodziła się w mieście liczącym ponad pół miliona mieszkańców, Lyon zlokalizowanym w środkowo-wschodniej części Francji, nad rzeką Rodan i Saona. To właśnie w swoim rodzinnym mieście zdobywała edukację, którą zakończyła kończąc tamtejszy uniwersytet na profilu związanym z zarządzaniem biznesem. To piękna kobieta, która nie boi się podejmowania wyzwań i jeżeli się uprze, to może się nawet porwać z przysłowiową motyką na słońcem, ale trudności jakie napotka na swojej drodze, będą miały na nią wzmacniający i motywujący wpływ, nie podda się i wstanie z dumą wymalowaną na twarzy, nawet jeżeli po drodze się potknie i przewróci.

Do Los Santos przybyła z nadzieją, że miasto to zaoferuje jej wielkie możliwości rozwoju i budowania własnej marki, a co za tym idzie sławy i rozpoznawalności na rynku, a także wielkie pieniądze. Nie goni za fortuną, lecz bardzo poważnie podchodzi do swojej córeczki, jaką jest właśnie jej firma LAUTIER PR&MANAGEMENT. Kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że dobry wizerunek biznesów, spółek i osób z nią współpracujących, przekładają się bezpośrednio na jej własny i dlatego, każde przedsiębiorstwo, którym zarządza traktuje jak swoje własne, podchodząc do niego z wielkim zaangażowaniem i oddaniem, a ludzi jak swoich najbliższych przyjaciół, gdyż ciepłe i pozytywne relacje są podstawą dobrej współpracy. Stella oczekuje od siebie więcej niż powinna i właśnie to czyni z niej najlepszą możliwą partię, jako managera. 

l9dcZBI.png

EQUoHKj.png

 

qv5TfCx.png

 

Marlowe Wine Company to spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą wyrobów alkoholowych z winogron, pochodzących z winnicy znajdującej się przy Buen Vino Road w Tongva Hills w hrabstwie Los Santos. Winiarnia powstała w 1930 roku i została założona przez Włocha Gianluigiego Giovanniego, a następnie jej właścicielem był Charles Marlowe,  który jednak nie posiada już żadnych udziałów w winiarni, gdyż sprzedał ją innemu biznesmenowi. Obecnym właścicielem winiarni i CEO Marlowe Wine Company jest Christian Moore, który wraz z współpracownika jest obecny przy każdym momencie produkcji win, od uprawy winorośli przez zbieranie i proces produkcji, aż do butelkowania. Dzięki temu utrzymany został, autentyczny sposób wytwarzania wina pochodzący od założyciela. Najnowsza generacja wprowadziła jednak istotne i niezbędne innowacje w cyklu przetwarzania winogron, dzięki czemu Spółka Marlowe jest harmonijnym połączeniem tradycji i innowacji. Do spółki należy również restauracja Marlowe Restaurant.

 

PxznVjR.png

 

Saint & Associates Architecture to biuro architektoniczne powstałe w 2020 roku z inicjatywy Isabelle Saint, która jednocześnie jest większościowym udziałowcem i CEO spółki. S&A Architecture to kompetencyjny zespół o wieloletnim doświadczeniu z zakresu projektowania budynków zamieszkania zbiorowego - hoteli, usług sportu, rekreacji, rehabilitacji i odnowy biologicznej, a także budynków użyteczności publicznej, przemysłowych, mieszkalnych, służby zdrowia, biurowych, kwartałów zabudowy wielofunkcyjnej i domów jednorodzinnych. Założycielka biura brała udział w licznych konkurach architektonicznych i ma na swoim koncie wspaniałe nagrody, takie jak drugie miejsce w konkursie Archidaily Building of The Year Awards, czy pierwsze miejsce na najlepszy projekt domku jednorodzinnego do 35m2. Pod koniec 2021 roku biuro wygrało jeden z najgorętszych przetargów na rynku i zaprojektowała wnętrza słynnego, prestiżowego i rozpoznawalnego na całym świecie resortu i hotelu The Viceroy.

 

 

l9dcZBI.png

dcOrvfx.png 

Hej! Na wstępnie powiem, że moja postać Stella już aktywnie działa w tym temacie i ic jest managerem Marlowe Wine Company oraz Saint & Associates Architecture, a dodatkowo na horyzoncie widać kolejne współprace. Podchodzę do tematu bardzo ambitnie i poświęcam na ten cel dużo swojego czasu ooc. Oficjalne założenie spółki na forum pozwoli mi działać na większą skalę, zapewni solidną podkładkę pod grę ic i kreowanie postaci, jak również da mi dodatkowego kopa do działania. Nie jest to spółka wydmuszka, która będzie przyjmować pod swoje skrzydełka kolejne spółki, biznesy czy ludzi, a na sam koniec i tak je oleje, bo niech się cieszą, że mają w narracji zatrudnienie managera. Nie! Ja naprawdę jestem gotowy do działania, nie olewam sprawy i działam. Nie wspominając, że oficjalna spółka będzie znacznie poważniej traktowana niż jednoosobowa działalność, bez panelu itd. Przecież po co grać z kimś, kto sobie wymyślił, że jest managerem? Nie? Bywa i tak. Ponadto mam zamiar tworzyć również ciekawe miejsca pracy, takie jak stażyści, sekretarka w biurze czy po prostu specjaliści od PR i zarządzania biznesem. Mam dużo zapału i zamierzam robić wszystko, by spółka się rozwijała, a moja gra była coraz ciekawsza.

Edytowane przez Valtoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin