Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Studio Tatuażu] 77' Tattoo Ink


Savstiage

Rekomendowane odpowiedzi

1973560877_77TattooINKvibe.jpg.a2a559e242e31b968a6805cc6894afe3.jpg

Cześć jestem David Gangton i przedstawiam wam:

77' Tattoo Ink. Słyszeliście już to gdzieś? Oczywiście widnieją te liczby w nazwie warsztatu "77' Garage” Paleto Bay i my nie zwalniamy. Chcielibyśmy wam przedstawić studio tatuażu artystycznego w Paleto Bay. Dlaczego my i dlaczego akurat tam, powiem krótko, ale zwięźle. 77 to duchowa liczba nawiązująca do wewnętrznej siły i wytrwałości oraz determinacji, dokładnie tak jak my działamy, ciężko i wytrwale! Chcemy, aby nasze studio wyróżniało się wielką dbałością o szczegóły a także inspirowało innych do budzenia swojej pasji. Będą pracować u nas artyści z ogromnym doświadczeniem i zamiłowaniem do tatuaży, ale mamy też cel uświadomić innym, że zmotoryzowani nie zamykają się tylko na swoje garażowe zabawki. Nasz lokal, który w swojej mierze będzie nawiązywał do garażu czy samochodów, wiszące obrazy pośród półek zapełnianych częściami samochodowymi, czy chociażby sama nazwa, w której zawarta jest też ważna data 1977r. którą każdy fan motoryzacji powinien znać, 22 kwietnia 1977 roku został wyemitowany pierwszy odcinek Top Gear. Uwierzycie ile to już lat minęło? Sam jestem artystą i od dziecka prócz ścigania, interesowałem się przenoszeniem samochodów na papier za pomocą ołówka i dokładnie też ja będę zajmował się na początku tatuowaniem a w wolnej chwili szukał artystów, którzy podołają moim wymaganiom. Tatuaże prócz ozdoby mają dla wielu także wielkie znaczenie i tym chcemy się zająć, pomagając wam przedstawiać waszą historię życia tuszem na ciele, "Wytatuowałem sobie moją rodzinę: daty urodzin mężczyzn na prawej ręce - bo prawa oznacza siłę. (...) Na lewej daty kobiet - bo lewa jest bliżej serca.''  Mamy też nadzieję, że nasze studio ponownie rozbudzi życie w Paleto Bay, w ramach spotkań w studiu czy też na eventach, które też mam w planie dla was organizować. Może zjazd najlepszych tatuatorów ? Czemu nie, kwestia tylko czy będą miał możliwość prowadzenia swojej działalności i rozszerzania swoich pasji.

Studio będzie znajdować się w Paleto Bay dokładnie w tym samym miejscu co warsztat 77. Głównymi założycielami są David Gangton, właściciel oraz tatuator oraz drugi właściciel Dannell Parker. Na fotografii zostało zaznaczone miejsce.

 

lokalizacjia.thumb.png.202907fdb09295586b3c2bb7752ff897.png

382724909_unknown(3).thumb.png.30110619c5b82f61869c82ccbcae3419.png

OOC

Siema, chcemy wam przedstawić kolejny nasz projekt i pomysł powiązany z jedną marką jaką jest 77, który będzie podstawą w przyszłości do utworzenia korporacji. Chcemy także pobudzić do życia cale Paleto Bay dzięki biznesom których brakuje podczas codziennego grania i większość graczy ucieka z tego małego miasteczka. Mamy nadzieję, że pomysł przypadnie wam do gustu i dacie nam szansę wykazania się.

Szychu i Piklo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Także studio ponownie przenosi się, tym razem bliżej centrum w sercu Davis! Chcemy abyście wy nie musieli robić do nas tylu kilometrów i dla was zmieniamy miejscówkę! Miejmy nadzieję, ze to ostatni raz! Z góry zapraszamy na otwarcie studia 14.01.2022

 

Zrzut ekranu (190).jpg

Edytowane przez Savstiage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin