Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA,FORUM/MyNick] NICOLE


Nikoss

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/9938-nicole/
Rodzaj kary: blokada
Powód nałożenia kary: MK
Członek ekipy nakładający karę: MyNick
Wyjaśnienie sytuacji: Stworzone zostały przeze mnie kilka kont. Szybko wyjaśnie dlaczego do tego się przyczyniłem, 1 konto stworzylem, poniewaz zacząłem na nim grać, a po ok.60 godzinach spędzonych na tej postaci nie czulem sil do dalszego prowadzenia tego charakteru. 2 konto stworzylem, poniewaz chcialem jak i myslalem ze bedzie fajnie zalozyc nowe konto, bo wszystko od początku, lecz zapomniałem hasła do konta na tej stronie jak i e-mail, a 3 konto stworzyłem, ponieważ miałem pomysł bardzo solidny na prowadzenie postaci, który mi wyszedł. Po stworzeniu 3 konta poczułem w końcu fun, wszystko od początku też zdobywałem jak i V punkty, przez co się cieszyłem, a nagle i zapomniałem o poprzednich kontach. Znam swoją winę. Blokadę posiadam już chyba z ok miesiąc, więc już znam swoją winę, jak i obiecuje z całego serca, że takich rzeczy już nie będę odwalać, ponieważ mocno mi zależy na rozgrywce na tym serwerze. Przyznaje się do winy i na prawdę przepraszam. Wiem, że istnieje coś takiego jak druga postać, miałem dwie postacie na pierwszym koncie, lecz poprostu nie miałem ochoty ich prowadzić.

Nowy projekt.png

ElderGoose lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin