Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

135 S/S PIRU


Bonifacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.12.2021 o 11:35, Sidneyo napisał:

Mi się nie podoba, mam wrażenie jakby to pisał ktoś bez żadnego pojęcia na temat gangu. Gadka o Raymondzie Washingtonie jest trochę drętwa. Tak samo wspominanie Cripsów jako jednostkowej organizacji nie konkretyzując żadnych pojdeynczych setów. Historia, którą opisałeś to historia odnosząca się do wszystkich grup Piru . Poza tym wątpię, aby 135 Piru afiliowali się z New York Yankees, które jest raczej domeną Neighborhood Crips, a nie Piru. 

Zaufaj mi, ic wszystko bedzie dobrze, nie zawiode Ciebie i innych niedowarkow. Wierze w moja ekipe, wiemy jakie macie pogląday i jak patrzycie na inne ekipy, chcemy się dostosować do tego co wy pokazujecie, na pewno bedziemy duzo od was czerpać informacji ooc i ic. Uwierz mi aplikacja może nie jest topem, ale chcemy wam udowodnic Ic ze dostosujemy się do wszystkich i do tego jakie wy macie poglądy na Californie w RP, daj nam szansę, wiem że możesz byc zle nastawiony, ale ufam chłopakom, nie zawiedziemy.

Edytowane przez Pyzdra_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam wszystkich użytkownikow ktorych wczoraj wyzwalem i pisalem głupoty, ja sam wiem że nie powinno tak być bo kazdy tutaj chlopak ktory byl chce sie uczyć, ja biore wszystko na klatę, po prostu starzy koledzy ktorzy grali na elesce weszli mi na konto i na discorda, ja sam nie mialem do tego problemu bo nie wiedzialem ze zajdzie to az tak daleko (alkhol niestety u kolegow za bardzo za buzowal)  Jest mi wstyd ze pisali w moim imieniu i zainicjowalo taka sytuacje, wiem ze nasza organizacja nie jest topem, ale bardzo wzrozujemy sie na kazdym dobrym graczu tutaj, chcemy sie od was jak najwiecej nauczyc i wyciagnac wsnioki, ostatnio troche mialem spraw na glowie i pozwolilem na gowniane ssy, nie bylo mnie, ale rozumiem moja aplikacja i moi ludzie, kazdego z uzytkownikow staralem sie rano przeprosic bo wiem ze takie cos nie jest na miejscu co pisalem (nie ja) ale w moimim imieniu. Rozumiem wszystkie błedy i hejt na naszą apke, po prawie ją i chcialbym zeby gra z nami byla przyjemnoscia, a nie ciezarem dla was. Wstyd mi na prawdę, to tylko gra ale uwazam ze takie cos nie powinno miec miejsca, wyzywanie graczy ktorzy wyrazili swoja opinie. Bardzo przepraszam jeszcze raz wszystkich ktorzy zostali tu obrazeni, bo takie cos nie powinno miec miejsca, nie jestem bogiem rp, ale chcialbym zachowac normalne relacje z administracja, jak i z innymi uzytkowniakami ktorzy tutaj bawią się i cieszą gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin