Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga] @Sidneyo


wmct1990

Rekomendowane odpowiedzi

Link do twojego konta: @wmct1990

Link do konta oskarżonego: @Sidneyo

Powód składania skargi: Okradanie o 11AM w nierealnych okolicznościach, zwierzęce zachowanie.

Wyjaśnienie sprawy:  Po krótce, nie mam ochoty grać z kimś, kto podczas decydowania się na okradanie mojego peda o 11:20 na parkingu przed barem, studiem tatuażu, salonem fryzjerskim i sklepem z ubraniami na Strawberry Ave. nie potrafi używać nawet znaków interpunkcyjnych i podstawowych polskich liter. W dużym skrócie, oddałem to o co prosili, gdyż nie miałem ochoty grać tego, co wydaje się dość abstrakcyjne, biorąc pod uwagę okoliczności. Pod sam koniec postać Curtis Banks, która jak dobrze wiem jest wysoko postawionym członkiem organizacji 103rd Baby Locs Grape Street Crips, tak samo jak jego poprzednia postać, która żyje Memphis Fuller, a była bodajże na pozycji liderskiej, pozwolił sobie na nieodpowiedni komentarz w moją stronę, który jak dobrze rozumiem miał usprawiedliwić tą zagrywkę. Panowie czaili się na moją postać o godzinie 11:20 pod barem w którym byłem na duty przed wyjściem do swojej pracy OOC, a następnie po ukradnięciu telefonu stwierdzili na /b że "to za bicie duty o 11 jak debil" - rozumiem, że serwer i zasady bicia duty na Davis co do godzin są ustalane przez Pana @Sidneyo, który pilnuje porządku swoją postacią na lekcjach zdalnych w szkole średniej? To podejście i nastawienie do rozgrywki względem mnie i ludzi z którymi gram, nie zmienia się od dłuższego czasu i prosiłbym o to, aby ktoś z osób odpowiedzialnych za porządek, upomniał w sposób odpowiedni tego szeryfa serwerowego.

Bez_tytuu.png?width=1169&height=657

Bez_tytuu2.png

unknown.png

Edytowane przez wmct1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, już się stosunkuję do tego co powiedziałeś. Niezbyt rozumiem podstawność twojej skargi. Po pierwsze zasady jasno określają, że można okradać w Davis i nie jest to zabronione regulaminowo co już w zasadzie z góry odrzuca twoją skargę. Po drugie to nie było okradanie, nie wyciągnęliśmy broni ani nie celowaliśmy do ciebie na środku ulicy. Podeszliśmy i jedyne co powiedzieliśmy to to co pokazane było na twoim screenie, którego tu załączyłeś. Sam oddałeś nam swoje przedmioty, a my nawet nie użyliśmy żadnej siły w twoim kierunku. Od razu zdementuję to co mówisz, nie czailiśmy się na twoją postać, a byliśmy w sklepie ubraniami, który znajduje się obok waszego baru. Zauważyliśmy, że wysiadasz, a jako że nasze postacie znają twoją postać jako członka opozycyjnego gangu to podeszliśmy i zaczęliśmy cię słownie popychać. Nie użyliśmy żadnej kontrowersyjnej z punktu realizmu siły, nikt nawet nie odegrał pokazania ci broni. Nie rozumiem tego zarzutu odnośnie polskich znaków, gdyż połowa serwera ich nie używa i nie jest to żadnym wyznacznikiem poziomu. Odnośnie twojego bicia duty i waszej organizacji, jeśli pozwalasz sobie na personalne opinie i przytyki wychodzące poza ramy regulaminu i jego łamania to pozwolę sobie na małe sprostowanie. Nie ja ustalam godziny wbijania duty, oczywiście nie. Uważam po prostu za śmieszne wbijanie duty w barze, który prowadzony jest przez postać celebryty, gangstera z ghetta jeżdżącego wozem za pół bańki, wojownika MMA i barmana. Jeśli jesteś tak specjalnym płatkiem śniegu, że czujesz się urażony powieleniem popularnej opinii na temat graczy takiego pokroju jak ty to wybacz mi, nie wiedziałem że mam do czynienia z kimś tak delikatnym. Skarga wygląda jak zemsta za to, że wywalono waszą organizację za dramatycznie niski poziom gry, który prezentowaliście i ogólną niechęć lwiej części serwera do gry z wami. Moje nastawienie do gry z tobą i twoim otoczeniem czyli 067 Dead Society jak mniemam było zaskakująco pozytywne. Próbowałem dawać wam szanse i grać z wami cokolwiek innego niż dm, który uskutecznialiście przez cały okres swojej gry. Najpewniej dalej te próby bym podejmował gdyby nie fakt, że wydalono was z grona organizacji przestępczych za słabą grę i narzekania ludzi na was. Pozwolę sobie powrócić jeszcze raz do początku i genezy tego co skłoniło cię do napisania tej skargi czyli to co nazywasz napadem. Rozumiałbym frustrację gdybyś został naprawdę napadnięty z bronią w centrum Davis i byłoby to zrobione w stylu takim jak wy prezentowaliście w 067, ale nic takiego nie miało miejsca. Podeszliśmy i zagadaliśmy to co na screenie, twoją suwerenną decyzją było oddanie nam tych itemków bez większego sprzeciwu, mogłeś zrobić naprawdę wiele rzeczy i powiedzieć wiele rzeczy, ale zdecydowałeś się na odegranie tego w ten konkretny sposób. Jeśli miałeś z tym problem to mogłeś od samego początku napisać na ooc, że ci takie coś nie pasuje i doszlibyśmy napewno do jakiegoś porozumienia. Nie złamałem żadnych zasad regulaminu, nie zagrałem tego w sposób niesmaczny ani nierealny, ponieważ nie użyłem broni ani nawet nie podnosiłem ic głosu. Twoja decyzja o oddaniu nam tego telefonu była świadoma. Z innej beczki ciekawym jest, że nabijasz się z tego że byłem na serwerze wcześnie, aby sprawdzić czy ciuchy z podmianek mi sie wgrały na serwer, a sam biłeś duty w barze xD. Jestem otwarty na wszelką dyskusję, a więc proszę cię sprostuj mi co jest powodem twojej skargi bo napewno nie złamanie regulaminu. To zwyczajna zawiść czy nuda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nie wyciągaliście żadnej broni, bo przecież nie robi się tego na kamerach, które pewnie są gdzieś w otoczeniu sklepu z ubraniami, zakładem fryzjerskim i baru. Mnie gra z wami po prostu żenuje. Jak nie wrzucanie petard do baru, to rzucanie śnieżkami... Prowokacja sama w sobie, zobaczyłeś, że to ja i od razu pomyślałeś "kroimy zjeba", bo za taką osobę uważasz mnie nawet OOC, mimo, że Wasz konflikt z Youngiem chuj mnie interesuje. Niestety na Twoje nieszczęście jedyną rzeczą, która według Ciebie była "bardzo cenna" był mój telefon to sobie go wziąłeś. Oddałem Ci go bo spieszyło mi się do roboty. Co do /duty to mogę sobie to robić nawet o 6 rano, jak na tę chwilę regulamin jeszcze tego nie zabrania. 

AsheyZ, bigduck1455 i Wielebny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, budzikello napisał:

Lepsza petarda na tym kurwidołku niż wbijanie tam z bronią i robieniem syfu,  to zadne prowokacje. Można grać beef między gangami w inny sposób niż strzelanina.

Jak dla was rzucanie śnieżkami czy petardami to "gangsterka" to mrozi mocno, przypominam że jedyne strzelaniny odbywały się w momencie kiedy do nas przychodziliście lub kiedy robiliśmy odwet za rzeczy typu obcięcie włosów trzeciej najważniejszej osobie z organizacji.

Firel_Beast lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wmct1990 napisał:

No fakt, nie wyciągaliście żadnej broni, bo przecież nie robi się tego na kamerach, które pewnie są gdzieś w otoczeniu sklepu z ubraniami, zakładem fryzjerskim i baru. Mnie gra z wami po prostu żenuje. Jak nie wrzucanie petard do baru, to rzucanie śnieżkami... Prowokacja sama w sobie, zobaczyłeś, że to ja i od razu pomyślałeś "kroimy zjeba", bo za taką osobę uważasz mnie nawet OOC, mimo, że Wasz konflikt z Youngiem chuj mnie interesuje. Niestety na Twoje nieszczęście jedyną rzeczą, która według Ciebie była "bardzo cenna" był mój telefon to sobie go wziąłeś. Oddałem Ci go bo spieszyło mi się do roboty. Co do /duty to mogę sobie to robić nawet o 6 rano, jak na tę chwilę regulamin jeszcze tego nie zabrania. 

"Jak nie wrzucanie petard do baru, to rzucanie śnieżkami... Prowokacja sama w sobie"  - Ten fragment tylko i wyłącznie pokazuje, że decyzja opiekunów o wydaleniu was z grona organizacji to był strzał w dziesiątkę. To, że ciebie nie interesuje nasz beef z postacią Keystone mnie też chuj interesuje. Kręcisz się w otoczeniu jego postaci to podbijamy do ciebie, nie zrobiliśmy żadnej akcjil, która naruszałaby regulamin. Poza tym uwierz mi, że wbrew temu co myślisz nie każdy napad IC odbywa się po kasę. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale nawet nie odegraliśmy, że sprawdzamy twój portfel bo mieliśmy głęboko w dupie to czy miałeś kasę. Nie wiem gdzie wy uczyliście się grać, ale beefy czarnych gangów nie polegają na tym, że ludzie do siebie strzelają. Oczywiście, nie zaprzeczam że to też się dzieje, ale znaczna większość to właśnie to co nazywasz "prowokacją".  Wybacz, że spytam, ale jak wyobrażasz sobie granie beefu bez prowokacji? Swoją drogą nie wyciągnęliśmy broni nie dlatego, że baliśmy się kamer bo myślę, że znaczna większość członków gangów nie myślałaby o tym w takim momencie, ale nie wyjęliśmy  jej bo nie planowaliśmy cię napadać, chcieliśmy po prostu zdisrespectować i zdominować twoją postać słownie i udało nam się to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wielebny napisał:

Jak dla was rzucanie śnieżkami czy petardami to "gangsterka" to mrozi mocno, przypominam że jedyne strzelaniny odbywały się w momencie kiedy do nas przychodziliście lub kiedy robiliśmy odwet za rzeczy typu obcięcie włosów trzeciej najważniejszej osobie z organizacji.

Jeśli dla ciebie czarnuch z ghetta jeździ Urusem za pół bańki to to dopiero mrozi mocno. To po pierwsze, a po drugie wyobraź sobie, że tak kurwa, gangsterka w obecnych czasach polega na TOTALNIE czymś innym niż to co robiliście wy. Strzelaniny nie są aż tak częste jak kiedyś i gangi działają na trochę innych płaszczyznach niż kiedyś. Nigdy nie odegraliście nam na przykład trash talku w internecie albo nie przyszliście po prostu po coś innego niż dm. Każda nasza próba czegoś innego z wami kończyła się strzelaniną jak sam to przyznajesz. Nie mieliście totalnego pojęcia o tym co gracie i byliście na językach wszystkich osób, które znają się na klimacie gangów. Proszę, nie pouczaj mnie w kwestii tego co jest poprawną grą, a co nie bo nie masz takiego moralnego prawa nie mając pojęcia o dzisiejszych działaniach gangów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wielebny napisał:

Jak dla was rzucanie śnieżkami czy petardami to "gangsterka" to mrozi mocno, przypominam że jedyne strzelaniny odbywały się w momencie kiedy do nas przychodziliście lub kiedy robiliśmy odwet za rzeczy typu obcięcie włosów trzeciej najważniejszej osobie z organizacji.

A co do śnieżek, uważam że napewno są lepszym urozmaiceniem gry aniżeli wpierdalanie się z kałasznikowem na osiedle i strzelanie. Korzystając z tego, że przez jeden dzień na mapie był śnieg chcieliśmy zagrać z wami coś innego, wyobraź sobie że w Detroit gangi strzelały do siebie nawet kiedyś z karabinów na paintball, ale chuj tam jesteśmy w 90's kurwa gramy crack wars. Gra gangów to nie jest tylko dm, to też robienie innych rzeczy i uprzykrzanie życia opps w każdy możliwy sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jak miałbym przy sobie 50 000, od razu pytałbyś się, gdzie pieniądze się znajdują (tak jak zapytałeś o telefon), skoro połaszczyłeś się na telefon. Więc nie wkręcaj mi tu teraz kitu, że chodziło o poniżenie mojej postaci, co przyznaje udało się wam (pomijam fakt, że nie miałem już nawet czasu grać). Pytasz o granie beef'u... Co Ty chcesz dalej grać? Wyjebali nam organizację i zostaliśmy pozbawieni bronienia się, bo później polecą skargi do administratorów, że ktoś od was padł od kuli z SMG jak oni nawet nie mają organizacji.

Wielebny i AsheyZ lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wmct1990 napisał:

Chłopie jak miałbym przy sobie 50 000, od razu pytałbyś się, gdzie pieniądze się znajdują (tak jak zapytałeś o telefon), skoro połaszczyłeś się na telefon. Więc nie wkręcaj mi tu teraz kitu, że chodziło o poniżenie mojej postaci, co przyznaje udało się wam (pomijam fakt, że nie miałem już nawet czasu grać). Pytasz o granie beef'u... Co Ty chcesz dalej grać? Wyjebali nam organizację i zostaliśmy pozbawieni bronienia się, bo później polecą skargi do administratorów, że ktoś od was padł od kuli z SMG jak oni nawet nie mają organizacji.

No wywalili wam organizację za słabą grę, ale nasze postacie dalej się widują na ulicy i nie ma czegoś takiego jak wywalenie organizacji w prawdziwym życiu. Jak chcecie dalej prowadzić te chary to liczcie się z tym, że będzie je prześladowała przeszłość. Widzę, że ty koleś totalnie odbiegasz od idei roleplayu i nie masz bladego pojęcia jak w to należy grać, poczytaj poradniki albo pogadaj z kimś kto pokaże ci dobrą grę bo póki co to nie wygląda to kolorowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wmct1990 napisał:

Chłopie jak miałbym przy sobie 50 000, od razu pytałbyś się, gdzie pieniądze się znajdują (tak jak zapytałeś o telefon), skoro połaszczyłeś się na telefon. Więc nie wkręcaj mi tu teraz kitu, że chodziło o poniżenie mojej postaci, co przyznaje udało się wam (pomijam fakt, że nie miałem już nawet czasu grać). Pytasz o granie beef'u... Co Ty chcesz dalej grać? Wyjebali nam organizację i zostaliśmy pozbawieni bronienia się, bo później polecą skargi do administratorów, że ktoś od was padł od kuli z SMG jak oni nawet nie mają organizacji.

Swoją drogą tu nawet pokazujesz swoją nikłą wiedzę na ten temat od razu zakładając, że jedyne akcje antagonistyczne jakie możesz grać to strzelanie z SMG XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin