Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga] @Sidneyo


wmct1990

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Sidneyo napisał:

Jeśli dla ciebie czarnuch z ghetta jeździ Urusem za pół bańki to to dopiero mrozi mocno. To po pierwsze, a po drugie wyobraź sobie, że tak kurwa, gangsterka w obecnych czasach polega na TOTALNIE czymś innym niż to co robiliście wy. Strzelaniny nie są aż tak częste jak kiedyś i gangi działają na trochę innych płaszczyznach niż kiedyś. Nigdy nie odegraliście nam na przykład trash talku w internecie albo nie przyszliście po prostu po coś innego niż dm. Każda nasza próba czegoś innego z wami kończyła się strzelaniną jak sam to przyznajesz. Nie mieliście totalnego pojęcia o tym co gracie i byliście na językach wszystkich osób, które znają się na klimacie gangów. Proszę, nie pouczaj mnie w kwestii tego co jest poprawną grą, a co nie bo nie masz takiego moralnego prawa nie mając pojęcia o dzisiejszych działaniach gangów.

Jeśli dla ciebie w ghetto nie da zrobić się jakichkolwiek pieniędzy to dopiero pokazuje obraz grania 90'. Wyobraź sobie że wiem na czym polega gangsterka nigdy nie widziałem bity na śnieżki może mnie oświecisz skąd zaczerpnąłeś taki pomysł, jeśli chodzi o strzelaniny to mieliśmy zupełnie wyjebane w dm i dalej mamy gramy swoje, jedyne do czego służył dm to do bronienia się. Nie odgrywaliśmy trash talku w internecie bo mieliśmy na to kompletnie wyjebane nie przeglądaliśmy mediów jarając się różnymi filmikami w internecie. Skoro każda próba kończyła się strzelaniną to dlaczego nie odpuściliście tak jak my huh? Nie rozumiem do czego teraz bijesz tym bardziej że organizacja jest zamknięta i to się jej nie tyczy. Proszę, nie mówi mi co mam robić a czego nie, nie wiedząc jaką mam wiedzę w jakim temacie, ile czasu grałem na rp czy też ile czasu spędziłem w internecie przeglądając poszczególne źródła informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wyobraź sobie że w Detroit gangi strzelały do siebie nawet kiedyś z karabinów na paintball, ale chuj tam jesteśmy w 90's kurwa gramy crack wars. Gra gangów to nie jest tylko dm, to też robienie innych rzeczy i uprzykrzanie życia opps w każdy możliwy sposób"

Nie wierzę, że ktoś wysoko postawiony w gangu idzie uprzykrzać życie gangsterom z innego gangu w taki sposób jak wy to robicie.. Są od tego ludzie, którzy takie gówno jak wy mają odwalać. Kiedyś na takiego kogoś mówiło się wanna'be.

Przecież ja wiem, że żadnej umawianej bitwy na śnieżki nie było, bo moja postać nawet takiego gówna by nie grała.

 

 

 

Wielebny lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja postać Curtis Banks nie jest wysoko postawiona w gangu, Memphis Fuller był, poza tym wasz obraz grania OG's tez jest nieźle spierdolony bo w dzisiejszych czasach już coś takiego praktycznie nie fukcjonuje. Obrzucenie śnieżkami waszych postaci przez postacie szesnastolatków należących do gangu nie jest totalnie niczym złym i to pokazuje jak zamknięte łby na coś innego niż dm macie. Takie rzeczy dzieją się na porządku dziennym i nikogo nie dziwią, ludzie naprawdę w różne sposoby prowokują innych i uprzykrzają im życie, a mówienie że nikt wysoko postawiony w gangu tego nie robi to trochę mijanie się z celem. Wiem, że u was działa bardzo sztywna hierarchia bo sam mówisz, ze ktoś był "trzeci" najważniejszy w gangu. U nas czegoś takiego nie ma, jest liderka, memberzy i wanna-be, którzy nie grają pod panelem. Nie gramy zaściankowo tak jak wy i chcemy wychodzić poza ramy i schematy, w które wy nawet nie umiecie wejść. 

"jeśli chodzi o strzelaniny to mieliśmy zupełnie wyjebane w dm"

"Nie odgrywaliśmy trash talku w internecie bo mieliśmy na to kompletnie wyjebane"

Widocznie na wiele rzeczy mieliście wyjebane i przez to wasza organizacja stała się przykładem tego jak nie grać gangu. 

"Skoro każda próba kończyła się strzelaniną to dlaczego nie odpuściliście tak jak my huh?"

Dlatego, że to przeczy idei roleplayu, dlaczego nagle beef miał wygasnąć IC? Takie macie poszanowanie do innych graczy, że chcecie zamykać całe wątki? Nie było warunków IC, które miałby skłonić nas do tego, a to że wy poza dmem nie potrafiliście rozegrać totalnie, ale to totalnie niczego to inna bajka. Nie graliście tego bo nie potrafiliście tego grać, a twoja postać pokazywała to już wybitnie stojąc dzielnie z pistoletem samemu naprzeciw trójce uzbrojonych kolesi z wrogiego gangu i mówiąc im, że jest u siebie i będzie robił co chce xD. O ile się nie mylę to ty albo jakaś inna postać zadzwoniła na policję podczas gdy goliliśmy waszą TRZECIĄ OD GÓRY NAJWAŻNIEJSZĄ POSTAĆ W GANGU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli dla ciebie w ghetto nie da zrobić się jakichkolwiek pieniędzy to dopiero pokazuje obraz grania 90'."  

Pewnie, że nie zaprzeczam. Jest to możliwe i normalne, ale raczej do pewnego momentu, ktoś kogo stać na wóz za pół bańki nie mieszka w ghettcie tylko spierdala z niego z rodziną i ucieka od tego życia. Nie znam nikogo bogatego ani żadnego znanego rapera, który pozostał w ghettcie mimo zarobionej potężnej kasy. Pół miliona baksów to już potężna kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddaję tę skargę pod rozpatrzenie administracji, zrobią to co uznają za słuszne. Ja swoje zdanie wypowiedziałem już w pierwszej wiadomości, jak chcemy dyskutować na temat gry w gangach to zapraszam do tematu do tego przeznaczonego, tam chętnie podyskutujemy wraz z innymi graczami na temat tego co jest w porządku, a co nie. Ja od siebie nie dodaję nic więcej bo temat zjechał i odbiegł od założeń skargi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wmct1990 napisał:

Nie wierzę, że ktoś wysoko postawiony w gangu idzie uprzykrzać życie gangsterom z innego gangu w taki sposób jak wy to robicie.. Są od tego ludzie, którzy takie gówno jak wy mają odwalać. Kiedyś na takiego kogoś mówiło się wanna'be.

Przecież ja wiem, że żadnej umawianej bitwy na śnieżki nie było, bo moja postać nawet takiego gówna by nie grała.

masz tak zamkniety leb ze nie da sie czytac twoich komentarzy XD odpusc sobie polswiatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, zapoznałem się ze skargą i jedyną rzeczą jaką tutaj widzę to obrazę OOC, fakt faktem nie powinno się nikogo krytykować o której godzinie gra i co robi, to jego sprawa. Ostrzegam przed tym bo to nie ma sensu, sama skarga w sobie nie ma sensu i zostaje odrzucona gdyż regulamin nie został złamany, pomijając fakt ze oddałeś przedmioty sam. Skarga odrzucona.

Bydlak16 i Sidneyo lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin