Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Ian Hathaway]


Thkat Goon In Tha WRLD

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/4650-el-diablo/
Link do konta oskarżonego: - https://forum.v-rp.pl/profile/233-302/
Powód składania skargi: - Samowolka, Ramowanie na pościgu po nie minięciu nawet 2 minut, wrzucanie na pojazd koła w cenie 20 tysięcy, kultura osobista na OOC
Wyjaśnienie sprawy: - Witam i dobrej nocy. Na początku nie pisałbym skargi ale zmusiło mnie do tego zachowanie gracza oraz rada supportera, aby napisać skargę w tej sprawie, a więc zaczynając od początku to już nie druga akcja tego gracza w której wykonał samowolkę i ignorancji w stronę drugiego gracza. Dnia wczorajszego o jakoś godzinie 21/22 Ian Hathaway (Szeryf) był świadkiem uzasadnionego powodu IC do ucieczki, mimo to przy drugim spotkaniu jak opisze zaraz następną akcję zrobił samowolkę, która mogła rozegrać grę inaczej no ale cóż... Zaczynając incydent w którym uczestniczyłem to o godzinie 00:20/00:30 jechałem 150 na liczniku i przejechałem przez niezliczoną liczbę sygnalizacji na moim motocyklu BF-400 usłyszałem owego szeryfa, któremu uciekłem jakoś w pięć minut i pojechałem w stronę stacji benzynowej na Davis aby zatankować motocykl i ucieknąć się przebrać. Gdy tylko odegrałem zatankowanie motocykla i zapłacenie za benzynę, wsiadłem na motocykl i skierowałem się szybkim ruchem w stronę Brounge Ave, gdzie zmierzałem w celu przebrania się i wyjazdu w stronę Vespucci. Już raz mając kontakt z oskarżonym wolałem uciec bo jedna akcja z którą grałem zaledwie wczoraj kierowała się do nieposzanowania życia i strzelenie z Bean Bag po uświadczeniu szeryfa ale to pominiemy bo to było krzywę ale wyjaśnione z Gamemasterem Szymkiem. Gdy tylko zacząłem jechać w stronę Brounge ten sam szeryf przed którym uciekłem zaczął za mną jechać, a w skutku zacząłem uciekać przed konsekwencjami prawnymi. Uciekłem graczowi w dwie minuty i schowałem się w uliczce za remizą strażacką na Davis i miałem zamiar zaczekać chwilę aby szeryf przynajmniej zniknął z tego rewiru ale jak widać to szeryf nie mógł się opanować i jak tylko wjechał do tego zaułka to specjalnie wjechał w mój motocykl, a gdy spytałem się owego gracza czemu ramuje to rzucił jadem w moją stronę, wrzucił na BF-400 koło w wysokości ceny 20 tysięcy i napisał abym spierdalał i żebym pozbierał 20k zaraz po tym odjechał i w konsekwencji oskarżony wyszedł z serwera jak najszybciej. Po skontakowaniu się z supporterem i oto tu jestem. 
Dowody: - 
Spoiler

unknown.png
unknown.png
unknown.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo xd, jeżdżąc po Davis zauważyłem Ciebie jak jedziesz tym motocyklem, jechałeś w miarę normalnie, do czasu gdy mnie zauważyłeś xd, nie będę opisywał Twojej jazdy, wszystko jest na gifie #1, po tym jak uciekłeś na którymś zaułku napisałem do @Spectre o Twoje zachowanie, bo to kolejna akcja z Tobą, kiedy uciekasz bez powodu, a potem i tak będziesz się tłumaczyć, że Twoja postać brała udział w strzelaninie krótki czas temu i przestraszony rozpocząłeś ucieczkę Xd - to Twoje tłumaczenie z siódmego grudnia, gdy Cię zauważyłem i wyciągnąłem beanbag by znów nie zapierdalać za Tobą po tych zaułkach, próbowałeś znowu uciekać to Cię postrzeliłem, a Ty mówisz mi tutaj o jakimś nieposzanowaniu życia jakiego ja miałem wtedy farta, że mnie na rządowy nie wziąłeś stary.

Nie rozumiem Twojej konfuzji, bo dlaczego miałbym nie działać w tej sytuacji samemu? Odgrywam zastępcę, który doświadczył gorszych zdarzeń, niż zatrzymanie motocykla solo - w przypadku gdybyś Ty, lub osoby trzecie otworzyłyby do mnie ogień, miałem pojazd, który mnie zasłaniał i AR-15, które miałem na torsie. Poza tym, reszta jednostek była już w drodze i od Twojego BW minęła minuta od przyjazdu jednostek.

"Gdy tylko odegrałem zatankowanie motocykla i zapłacenie za benzynę, wsiadłem na motocykl i skierowałem się szybkim ruchem w stronę Brounge Ave" stary, po pierwsze to stałeś na myjni Xd, skąd zacząłeś uciekać kolejny raz #2.

Zauważyłem przez kilka dni obserwacji Twojej persony, że Twoja gra na tym serwerze polega tylko i wyłącznie na prowokacji graczy lub służb porządkowych, podczas ostatniej akcji opisanej wyżej, kiedy to zostałeś postrzelony z beanbag, chwile po pościgu rozpocząłeś prowokacje organizacji grającej na Brouge Avenue jedna z osób, która tam gra przystawiła Ci broń do torsu - nie wiem jaki był tego powód, widziałem taką narracje w momencie, gdy wysiadałem z wozu. edit / / ty jeszcze go wyśmiałeś, że ma przejebane czy jakoś tak XDDDDDDDD gdy widziałeś, że podjechałem, bo przecież bohaterski zastępca szeryfa Cie obroni, gdy zdeterminowany czarnuch trzyma ci 9mm przy wątrobie, kreatywnie.

Przechodząc do powodu skargi, czyli blokady i jak to nazwałeś "ramowania" xdd, jak dla mnie kupno nowego Mancheza wyjdzie Ci taniej, niż odblokowanie obecnego. Wyzwiska na ooc nie były jakieś zaawansowane, a napisanie komuś spierdalaj, gdy ten nie potrafi podjąć się jakiejkolwiek interakcji z innym graczem, bo zależy mu tylko na dynamicznej gierce i ucieczce przed PD, a potem napisaniu dla znajomych na discord, jakie to SD jest chujowe i jak łatwo da się im uciec motocyklem. Odjechałem i wylogowałem się z serwera, to prawda - była późna godzina, byłem samemu na duty, nie widziałem sensu kontynuacji gry, będąc jednocześnie poddenerwowanym kolesiem, któremu nudzi się w tym trybie i nie potrafi użyć kreatywności. Przeanalizowałem klipy z pościgu i wrzucam je niżej nie wiem co mogę tutaj więcej napisać taranujesz płoty motocyklem by mi uciec albo wpierdalasz się przez jakieś parkingi sądu cokolwiek.

Tylko dodam, że gdy nie powiodła Ci się ucieczka ostatnim razem czekaliśmy pięć minut, aż cokolwiek zaczniesz grać, bo stałeś jak słup wstrzymując nam wszystkim grę pisząc z ekipą na /w, a przypomnę że grasz do czasu gdy ktoś z ekipy się nie teleportuje, gdy przyszedł Szymon zaczął to wyjaśniać, jeszcze Cię puściłem po wszystkim wolno z wpisem na /mdt, bo nie widziałem sensu by Cię karać, ale gwarantuje Ci pobyt w trzecim poziomie jaila przy następnej naszej interakcji skoro Ty nie potrafisz się jej podjąć. Dwa dni temu, gdy Cię zatrzymywałem nie miałeś nawet broni więc jak mogłeś brać w jakiejś strzelaninie koleś, wyjechałeś mi z miejsca gdzie chwile temu był Irak, chciałem Cię sprawdzić a ty zacząłeś sobie uciekać.  


gify z gry
#1(moment ucieczki), #2(myjnia), #3(taranowanie płotu motocyklem)

Edytowane przez 302
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 302 napisał:

Elo xd, jeżdżąc po Davis zauważyłem Ciebie jak jedziesz tym motocyklem, jechałeś w miarę normalnie, do czasu gdy mnie zauważyłeś xd, nie będę opisywał Twojej jazdy, wszystko jest na gifie #1, po tym jak uciekłeś na którymś zaułku napisałem do @Spectre o Twoje zachowanie, bo to kolejna akcja z Tobą, kiedy uciekasz bez powodu, a potem i tak będziesz się tłumaczyć, że Twoja postać brała udział w strzelaninie krótki czas temu i przestraszony rozpocząłeś ucieczkę Xd - to Twoje tłumaczenie z siódmego grudnia, gdy Cię zauważyłem i wyciągnąłem beanbag by znów nie zapierdalać za Tobą po tych zaułkach, próbowałeś znowu uciekać to Cię postrzeliłem, a Ty mówisz mi tutaj o jakimś nieposzanowaniu życia jakiego ja miałem wtedy farta, że mnie na rządowy nie wziąłeś stary.

Nie rozumiem Twojej konfuzji, bo dlaczego miałbym nie działać w tej sytuacji samemu? Odgrywam zastępcę, który doświadczył gorszych zdarzeń, niż zatrzymanie motocykla solo - w przypadku gdybyś Ty, lub osoby trzecie otworzyłyby do mnie ogień, miałem pojazd, który mnie zasłaniał i AR-15, które miałem na torsie. Poza tym, reszta jednostek była już w drodze i od Twojego BW minęła minuta od przyjazdu jednostek.

"Gdy tylko odegrałem zatankowanie motocykla i zapłacenie za benzynę, wsiadłem na motocykl i skierowałem się szybkim ruchem w stronę Brounge Ave" stary, po pierwsze to stałeś na myjni Xd, skąd zacząłeś uciekać kolejny raz #2.

Zauważyłem przez kilka dni obserwacji Twojej persony, że Twoja gra na tym serwerze polega tylko i wyłącznie na prowokacji graczy lub służb porządkowych, podczas ostatniej akcji opisanej wyżej, kiedy to zostałeś postrzelony z beanbag, chwile po pościgu rozpocząłeś prowokacje organizacji grającej na Brouge Avenue jedna z osób, która tam gra przystawiła Ci broń do torsu - nie wiem jaki był tego powód, widziałem taką narracje w momencie, gdy wysiadałem z wozu. edit / / ty jeszcze go wyśmiałeś, że ma przejebane czy jakoś tak XDDDDDDDD gdy widziałeś, że podjechałem, bo przecież bohaterski zastępca szeryfa Cie obroni, gdy zdeterminowany czarnuch trzyma ci 9mm przy wątrobie, kreatywnie.

Przechodząc do powodu skargi, czyli blokady i jak to nazwałeś "ramowania" xdd, jak dla mnie kupno nowego Mancheza wyjdzie Ci taniej, niż odblokowanie obecnego. Wyzwiska na ooc nie były jakieś zaawansowane, a napisanie komuś spierdalaj, gdy ten nie potrafi podjąć się jakiejkolwiek interakcji z innym graczem, bo zależy mu tylko na dynamicznej gierce i ucieczce przed PD, a potem napisaniu dla znajomych na discord, jakie to SD jest chujowe i jak łatwo da się im uciec motocyklem. Odjechałem i wylogowałem się z serwera, to prawda - była późna godzina, byłem samemu na duty, nie widziałem sensu kontynuacji gry, będąc jednocześnie poddenerwowanym kolesiem, któremu nudzi się w tym trybie i nie potrafi użyć kreatywności. Przeanalizowałem klipy z pościgu i wrzucam je niżej nie wiem co mogę tutaj więcej napisać taranujesz płoty motocyklem by mi uciec albo wpierdalasz się przez jakieś parkingi sądu cokolwiek.

Tylko dodam, że gdy nie powiodła Ci się ucieczka ostatnim razem czekaliśmy pięć minut, aż cokolwiek zaczniesz grać, bo stałeś jak słup wstrzymując nam wszystkim grę pisząc z ekipą na /w, a przypomnę że grasz do czasu gdy ktoś z ekipy się nie teleportuje, gdy przyszedł Szymon zaczął to wyjaśniać, jeszcze Cię puściłem po wszystkim wolno z wpisem na /mdt, bo nie widziałem sensu by Cię karać, ale gwarantuje Ci pobyt w trzecim poziomie jaila przy następnej naszej interakcji skoro Ty nie potrafisz się jej podjąć. Dwa dni temu, gdy Cię zatrzymywałem nie miałeś nawet broni więc jak mogłeś brać w jakiejś strzelaninie koleś, wyjechałeś mi z miejsca gdzie chwile temu był Irak, chciałem Cię sprawdzić a ty zacząłeś sobie uciekać.  


gify z gry
#1(moment ucieczki), #2(myjnia), #3(taranowanie płotu motocyklem)

Witam ponownie. Przeczytałem twoją lekturę i jak zauważyłem twój pierwszy akapit to piszesz że poszanowałeś życie jada, jada. No tak zgłosiłem cię za to bo to było bardzo zabawne jak jeden szeryf wjeżdża na teren gangu, gdzie stoją trzech uzbrojonych czarnoskórych gości i ty zaczynasz sobie celować bez żadnej jednostki przy sobie i strzelasz bez problemu jakbyś to był ty i tylko ja. Zdało mi się to w punkt że nieposzanowaleś życia to zgłosiłem i jak najbardziej trafnie bo sam szymek cię upomniał abyś tego nie robił bo byłeś sam i żebyś tak nie robił. Na ten czas było wszystko w porządku, rozdzieliliśmy się we własne strony i nie było kwasu. Dzisiejszy dzień był nieco pokręcony bo jak mi narzucasz że (uciekałem bez powodu i w ogóle to ten pościg był prowokacją xD). Jak najbardziej bo zawszę patrze na c za swój pojazd i zawsze mam dźwięki gta na max żeby słyszeć sygnału radiowozu. Ale nic... nie miałem powodu do ucieczki jak zobaczyłem na c że mnie gonisz, a w inwentarzu mam ponad 20 mety i pistolet bo oczywiście nie moge ci uciekać bo instynkt fight or flight nie działa w życiu codziennym w stanach zjednoczonych, no cóż. Narzuciłeś mi coś o organizacji przestępczej... Jak to napisałeś... Tak, napisałem że mają przejebane bo ic znamy się IC ale muszę przyznać to zdanie mogło nie mieć miejsca ale stało się jak stało i nie zaprzeczam. Opisując kolejny punkt twojej obrony to zrobiłeś bagno i nie chce ci narzucać tutaj że chciało ci sie zbytnio grać ic ale mogłeś to zrobić inaczej, mogłeś zwyczajnie zablokować wyjazd na placu z jednym wyjazdem za remizą strażacka Davis zamiast tam wjeżdżać, wbić się we mnie pojazdem,a gdy rozwineliśmy temat czemu zramowałeś to wylałeś namnie jad bo ci uciekałem bo miałem broń przy sobie i narkotyki, no ale cóż. To co zrobiłeś po tym to zgarnąłeś mój pojazd, przejechałeś nim troche jak był jeszcze odpalony i arogancko wrzuciłeś na niego koło no bo nikt nie może uciekać przed tobą i mam sie poddawać jak to możliwe. Nie chce ci narzucać że to na twoją złośliwość czy to przez brak snu czy przez coś innego. Zachowałeś się dziwnie w tej sytuacji, a jakbyś zablokował choć ten wyjazd i strzelił mnie z tasera czy BB to nie było by tej skargi.

Odpowiadając ci na ostatni punkt to został wyjaśniony, zrobiłeś jeden błąd i po tym jak uciekł szymek to rozdzieliliśmy się (chyba) w dobrych i intencjach. Napisałeś że nie miałem te dwa dni temu pistoletu. Prawda nie miałem go na sobie, a przez moją nieuwagę leżał on w schowku motocykla tak samo jak scyzoryk. W dodatku piszesz mi że się jakoś szczycę na grupie gangu że uciekłem PD czy SD, nie pamiętam abym kiedyś pisał gdziekolwiek - haha ale te PD/SD to noobki, LMAO czy coś w tym stylu. Napisałeś że tam zacząłem terenować siatkę ale na moim ekranie jej nie było ale możesz uważać że ją staranowałem (jeśli chcesz), również napisałeś mi że zależy mi na dynamicznej grze. Szczerze pisząc to GTA V i serwery fivem/Ragemp/Alt kierują się właśnie na takie sytuacje czy akcje. Sam byś nie chciał czekać 5 minut czy tam mniej na lektury /me, /do przy każdym zarysowaniu auta czy zrobieniu manewru PIT na pojeździe podejrzanego, no ale nic... Jak chcesz mi coś wytknąć czy coś to mnie wycytuj to ci wytłumaczę moją stronę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No tak zgłosiłem cię za to bo to było bardzo zabawne jak jeden szeryf wjeżdża na teren gangu, gdzie stoją trzech uzbrojonych czarnoskórych gości i ty zaczynasz sobie celować bez żadnej jednostki przy sobie i strzelasz bez problemu jakbyś to był ty i tylko ja."

We koleś xdd nikt tam nie stał z wyciągniętym gnatem stałeś ty na motocyklu i trzy inne osoby obok, które pewnie jeszcze prowokowałeś, bo bez przyczyny Ci tego gnata nie przyłożyli, dalej Ci wytłumaczyłem, że miałem przewagę tak czy siak nad Wami xdd, jakby jeden z Was zaczął strzelać miałem M4 i ludzi z frakcji maks. minute ode mnie, a to że samemu do Ciebie wyszedłem - nie widzę w tym nic złego, podczas interwencji @Szymon też nie widziałem w tym nic złego, sądzę że on także był w stanie to zaakceptować, skoro puścił akcje dalej. Pomijając to, że puściłem Cię z własnej decyzji i umożliwienia Ci dalszej rozgrywki, to przejdę dalej.

"No tak zgłosiłem cię za to bo to było bardzo zabawne jak jeden szeryf wjeżdża na teren gangu, gdzie stoją trzech uzbrojonych czarnoskórych gości i ty zaczynasz sobie celować bez żadnej jednostki przy sobie i strzelasz bez problemu jakbyś to był ty i tylko ja."

xd tutaj wystarczy by opisać te argumenty

"Ale nic... nie miałem powodu do ucieczki jak zobaczyłem na c że mnie gonisz, a w inwentarzu mam ponad 20 mety i pistolet bo oczywiście nie moge ci uciekać bo instynkt fight or
flight nie działa w życiu codziennym w stanach zjednoczonych, no cóż."

Ta bo w stanach to wyjdziesz na ulice, tam kogoś dusi policjant, oczywiście czarnego, tam się strzelają a za rogiem stoi tuzin dziwek, policja nie daje sobie rady i wojsko jeździ po ulicach rozdając racje żywnościowe. Nie rozumiem też tej argumentacji, bo w swoich rekordach masz tylko ucieczkę, gdzie nie kazałbym Ci zejść z motocykla żeby zrobić terry frisk. Zauważ, że ucieczka to nie jedyna forma podjęcia się interakcji do gry z nami, jakbyś się zatrzymał dostałbyś co najwyżej oferte mandatu i po krzyku.
Dziwne, że mimo mnie nie słysząc, ani nie widząc nagle zacząłeś gonitwę przez uliczki, a Twoja prędkość wzrosła dwukrotnie Xd.

"Opisując kolejny punkt twojej obrony to zrobiłeś bagno i nie chce ci narzucać tutaj że chciało ci sie zbytnio grać ic ale mogłeś to zrobić inaczej, mogłeś zwyczajnie zablokować wyjazd na placu z jednym wyjazdem za remizą strażacka Davis zamiast tam wjeżdżać, wbić się we mnie pojazdem,a gdy rozwineliśmy temat czemu zramowałeś to wylałeś namnie jad bo ci uciekałem bo miałem broń przy sobie i narkotyki, no ale cóż."

Ale to ty udowadniasz kolejny raz że nie masz ochoty na grę IC gdy podczas drugiej interakcji ze mną rozpoczynasz ucieczkę bez powodu koleś nie wkurwiaj mnie xdd

"Zachowałeś się dziwnie w tej sytuacji, a jakbyś zablokował choć ten wyjazd i strzelił mnie z tasera czy BB to nie było by tej skargi."

Szkoda, że nie wezwałem tam Marines, może by coś zdziałali, czego oczekujesz od kogoś, skoro samemu nie masz nic do zaoferowania.

"Napisałeś że tam zacząłem terenować siatkę ale na moim ekranie jej nie było ale możesz uważać że ją staranowałem (jeśli chcesz), również napisałeś mi że zależy mi na dynamicznej grze."

To dziwne, bo musisz mieć inną wersje GTA niż my wszyscy, wczoraj zrobiłeś to samo, tą samą drogą - też taranując płot więc sobie daruj.

"również napisałeś mi że zależy mi na dynamicznej grze. Szczerze pisząc to GTA V i serwery fivem/Ragemp/Alt kierują się właśnie na takie sytuacje czy akcje. Sam byś nie chciał czekać 5 minut czy tam mniej na lektury /me, /do przy każdym zarysowaniu auta czy zrobieniu manewru PIT na pojeździe podejrzanego, no ale nic... Jak chcesz mi coś wytknąć czy coś to mnie wycytuj to ci wytłumaczę moją stronę."

Gra dynamiczna to nieodłączny element tego trybu, ale jeżeli ty potrafisz grać tylko dynamicznie, nie używając żadnych innych środków do prowadzenia interakcji z graczami, bo nie rozumiem - nie potrafisz się zatrzymać, tylko szukasz emocji. Nie rozumiem też tych zdań o pięciominutowych odegrań /me i /do, nie spotkałem się ani razu z taką rzeczą na serwerze a mam już tu sporo godzin, być może twoje 40 godzin rozgrywki były bardziej efektywne i zauważyłeś więcej, niż ja przez ten ledwo tysiąc. 

"przejechałeś nim troche jak był jeszcze odpalony i arogancko wrzuciłeś na niego koło no bo nikt nie może uciekać przed tobą i mam sie poddawać jak to"

Nie chciałem sobie radiowozu zablokować jak Cię docisnąłem do tej ściany sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, 302 napisał:

"No tak zgłosiłem cię za to bo to było bardzo zabawne jak jeden szeryf wjeżdża na teren gangu, gdzie stoją trzech uzbrojonych czarnoskórych gości i ty zaczynasz sobie celować bez żadnej jednostki przy sobie i strzelasz bez problemu jakbyś to był ty i tylko ja."

We koleś xdd nikt tam nie stał z wyciągniętym gnatem stałeś ty na motocyklu i trzy inne osoby obok, które pewnie jeszcze prowokowałeś, bo bez przyczyny Ci tego gnata nie przyłożyli, dalej Ci wytłumaczyłem, że miałem przewagę tak czy siak nad Wami xdd, jakby jeden z Was zaczął strzelać miałem M4 i ludzi z frakcji maks. minute ode mnie, a to że samemu do Ciebie wyszedłem - nie widzę w tym nic złego, podczas interwencji @Szymon też nie widziałem w tym nic złego, sądzę że on także był w stanie to zaakceptować, skoro puścił akcje dalej. Pomijając to, że puściłem Cię z własnej decyzji i umożliwienia Ci dalszej rozgrywki, to przejdę dalej.

"No tak zgłosiłem cię za to bo to było bardzo zabawne jak jeden szeryf wjeżdża na teren gangu, gdzie stoją trzech uzbrojonych czarnoskórych gości i ty zaczynasz sobie celować bez żadnej jednostki przy sobie i strzelasz bez problemu jakbyś to był ty i tylko ja."

xd tutaj wystarczy by opisać te argumenty

"Ale nic... nie miałem powodu do ucieczki jak zobaczyłem na c że mnie gonisz, a w inwentarzu mam ponad 20 mety i pistolet bo oczywiście nie moge ci uciekać bo instynkt fight or
flight nie działa w życiu codziennym w stanach zjednoczonych, no cóż."

Ta bo w stanach to wyjdziesz na ulice, tam kogoś dusi policjant, oczywiście czarnego, tam się strzelają a za rogiem stoi tuzin dziwek, policja nie daje sobie rady i wojsko jeździ po ulicach rozdając racje żywnościowe. Nie rozumiem też tej argumentacji, bo w swoich rekordach masz tylko ucieczkę, gdzie nie kazałbym Ci zejść z motocykla żeby zrobić terry frisk. Zauważ, że ucieczka to nie jedyna forma podjęcia się interakcji do gry z nami, jakbyś się zatrzymał dostałbyś co najwyżej oferte mandatu i po krzyku.
Dziwne, że mimo mnie nie słysząc, ani nie widząc nagle zacząłeś gonitwę przez uliczki, a Twoja prędkość wzrosła dwukrotnie Xd.

"Opisując kolejny punkt twojej obrony to zrobiłeś bagno i nie chce ci narzucać tutaj że chciało ci sie zbytnio grać ic ale mogłeś to zrobić inaczej, mogłeś zwyczajnie zablokować wyjazd na placu z jednym wyjazdem za remizą strażacka Davis zamiast tam wjeżdżać, wbić się we mnie pojazdem,a gdy rozwineliśmy temat czemu zramowałeś to wylałeś namnie jad bo ci uciekałem bo miałem broń przy sobie i narkotyki, no ale cóż."

Ale to ty udowadniasz kolejny raz że nie masz ochoty na grę IC gdy podczas drugiej interakcji ze mną rozpoczynasz ucieczkę bez powodu koleś nie wkurwiaj mnie xdd

"Zachowałeś się dziwnie w tej sytuacji, a jakbyś zablokował choć ten wyjazd i strzelił mnie z tasera czy BB to nie było by tej skargi."

Szkoda, że nie wezwałem tam Marines, może by coś zdziałali, czego oczekujesz od kogoś, skoro samemu nie masz nic do zaoferowania.

"Napisałeś że tam zacząłem terenować siatkę ale na moim ekranie jej nie było ale możesz uważać że ją staranowałem (jeśli chcesz), również napisałeś mi że zależy mi na dynamicznej grze."

To dziwne, bo musisz mieć inną wersje GTA niż my wszyscy, wczoraj zrobiłeś to samo, tą samą drogą - też taranując płot więc sobie daruj.

"również napisałeś mi że zależy mi na dynamicznej grze. Szczerze pisząc to GTA V i serwery fivem/Ragemp/Alt kierują się właśnie na takie sytuacje czy akcje. Sam byś nie chciał czekać 5 minut czy tam mniej na lektury /me, /do przy każdym zarysowaniu auta czy zrobieniu manewru PIT na pojeździe podejrzanego, no ale nic... Jak chcesz mi coś wytknąć czy coś to mnie wycytuj to ci wytłumaczę moją stronę."

Gra dynamiczna to nieodłączny element tego trybu, ale jeżeli ty potrafisz grać tylko dynamicznie, nie używając żadnych innych środków do prowadzenia interakcji z graczami, bo nie rozumiem - nie potrafisz się zatrzymać, tylko szukasz emocji. Nie rozumiem też tych zdań o pięciominutowych odegrań /me i /do, nie spotkałem się ani razu z taką rzeczą na serwerze a mam już tu sporo godzin, być może twoje 40 godzin rozgrywki były bardziej efektywne i zauważyłeś więcej, niż ja przez ten ledwo tysiąc. 

"przejechałeś nim troche jak był jeszcze odpalony i arogancko wrzuciłeś na niego koło no bo nikt nie może uciekać przed tobą i mam sie poddawać jak to"

Nie chciałem sobie radiowozu zablokować jak Cię docisnąłem do tej ściany sory.

Dokładnie... Ja też miałem stado murzynów 30 sekund ode mnie tylko bali sie wyskoczyć w ciebie no bo w końcu stałeś za tym wozem, a 4 minuty na bw wystarczyły żeby jednostki przyjechały, no ale nic... Jak pisałem to już było wyjaśnione.

 

Bardzo cie przepraszam że jak cie zobaczyłem przy terenie chamberlain to przyśpieszyłem, mogłem sie odrazu poddać. Przepraszam też że zapomniałem że na serwerze rp nie ma konsekwencji takich akcji, mogłeś mnie uprzedzić i napisać żebym nie uciekał bo nie moge. A jakbym zapomniał to teżprzepraszam że nie mogę prowadzić konwersacji z członkami gangu nawet że ic podświadomie ich znam xD.

 

No mogłes to Marines i Armie z fortu zancudo zawołać bo nie okazałeś się w dobrym świetle. A! Zapomniałem za to też przepraszam bo mogłem się zapoznać z serwerowym penel Kodem i mogłem się dowiedzieć że szeryfi robią Derby wjeżdżając w osoby co uciekli motocyklem... No ale ta godzina chyba cie nie upoważnia do robienia takich akcji, nie? A supporterów w grze nie było i nie mogłeś się skontaktować bo to by było na twoją niekorzyść, zapomnialem...

Też przepraszam też że muszę zabić 300 osób i być w alkaidzie abym mógł uciec bo narkotyki w większej ilości i pistolet nie zarejestrowany to nie jest powód nawet do odpalenia motocykla w twojej obecności... Niestety często zapominam o konsekwencjach takich akcji... xD

Dokładnie tak jak piszesz zniszczyłem płot po tym włamałem się do fbi, wykradłem broń i narkotyki i zacząłem uciekać... xD. No niestety nie zawsze mi się coś wyrenderuje w danym miejscu ale ty widziałeś że się wkleiłem w siatkę bo stałeś mi z laptopem nad karkiem.

Przepraszam że gram akcje dynamiczne. Jesteś przecież moim mentorem i grałem na innym gta niż ty. Ale co ja wiem o /me i /do jak ja nie spędziłem już 4 lat na innym gta. Następnym razem jak ciebie zobacze to będę grał ze szczegółami i będe odgrywał nawet wdech tlenu do płuc. A zapomniałem że jestem fivemowcem i muszę się uczyć na tobie żeby derby robić z policją na vibe jak ty na mnie.

 

Sorry, mogłem zagrać tam fck bo jesteś pro graczem vibe i masz te 1k godzin na postaciach. Jak tylko wbiję na grę to nadrobie to ck i ci wyśle na pw bo kochasz derby serwerowe, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ironio, niech ktoś to rozpatrzy bo cyrk na kółkach

"A supporterów w grze nie było i nie mogłeś się skontaktować bo to by było na twoją niekorzyść, zapomnialem..."
Byli, napisałem

"Bardzo cie przepraszam że jak cie zobaczyłem przy terenie chamberlain to przyśpieszyłem, mogłem sie odrazu poddać. Przepraszam też że zapomniałem że na serwerze rp nie ma konsekwencji takich akcji, mogłeś mnie uprzedzić i napisać żebym nie uciekał bo nie moge."
Chodzi o to, że grasz tylko po takie akcje, by se poodpierdalać, pouciekać i tyle. Skoro myślisz, że każdy kto chce Cię zatrzymać w ruchu za Twoją jazdę momentalnie Cię przeszuka, to żyjesz w alternatywnym świecie.

Reszty Twoich wypocin nawet już nie czytam bo wjebałeś tam tyle ironii z przekroczeniem granicy dobrego smaku.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 302 napisał:

o ironio, niech ktoś to rozpatrzy bo cyrk na kółkach

"A supporterów w grze nie było i nie mogłeś się skontaktować bo to by było na twoją niekorzyść, zapomnialem..."
Byli, napisałem

"Bardzo cie przepraszam że jak cie zobaczyłem przy terenie chamberlain to przyśpieszyłem, mogłem sie odrazu poddać. Przepraszam też że zapomniałem że na serwerze rp nie ma konsekwencji takich akcji, mogłeś mnie uprzedzić i napisać żebym nie uciekał bo nie moge."
Chodzi o to, że grasz tylko po takie akcje, by se poodpierdalać, pouciekać i tyle. Skoro myślisz, że każdy kto chce Cię zatrzymać w ruchu za Twoją jazdę momentalnie Cię przeszuka, to żyjesz w alternatywnym świecie.

Reszty Twoich wypocin nawet już nie czytam bo wjebałeś tam tyle ironii z przekroczeniem granicy dobrego smaku.
 

Piszesz mi o wypocinach... To dopiero napisałeś że nie mogę się podnieść z podłogi XDDD. We wczorajszej akcji, gdzie postrzeliłeś mnie z BB napisałeś że mnie postrzeliłeś bo mogłem mieć coś nielegalnego... Takie było twoje wytłumaczenie chociaż tylko jak odegrałem że odpalam silnik to mnie postrzeliłeś... Chyba źle zinterpretowałeś całą akcję i ci się coś pokręciło bo jesteś mitomanem trochę. Też wbiłeś mnie w ścianę bo myślałeś że mam broń czy o co chodzi? Nawiązując do tej akcji to chyba grasz w alternatywnym świecie bo to było pewne że po tym chciałeś mnie przeszukać.

Edytowane przez El Diablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta btw to było dwa dni temu jak masz problemy z liczeniem do 2, a po drugie nie argumentowałem mojego strzału do Ciebie tym, że możesz być uzbrojony tylko tym, że wyjechałeś ze strefy gdzie była strzelanina, chciałem Cię sprawdzić, a ty nie miałeś się czego obawiać bo nie miałeś żadnych rekordów. jak już kogoś mitomanem nazywasz to się kurwa orientuj w tym co się dzieje wokół Ciebie, bo nic z Tego co napisałeś nie jest prawdą. nie wylewaj tutaj domyśleń, bo nie masz niczego na swoje ostatnie zdanie, wjechałem w Ciebie, gdy kolejny raz próbowałeś uciekać, nawet jakbym zablokował wjazd, którym wjechałem wyjechałbyś drugą stroną taranując płoty xdddddd

Edytowane przez 302
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 302 napisał:

ta btw to było dwa dni temu jak masz problemy z liczeniem do 2, a po drugie nie argumentowałem mojego strzału do Ciebie tym, że możesz być uzbrojony tylko tym, że wyjechałeś ze strefy gdzie była strzelanina, chciałem Cię sprawdzić, a ty nie miałeś się czego obawiać bo nie miałeś żadnych rekordów. jak już kogoś mitomanem nazywasz to się kurwa orientuj w tym co się dzieje wokół Ciebie, bo nic z Tego co napisałeś nie jest prawdą. 

Dokładnie... Cała skarga jest kłamstwem, a ty nie jesteś niczemu winny bo to skrypt serwera mi wrzucił motocykl na parking i to samo z wjazdem we mnie, zabraniem mi 50% hp, ignorancją na /b. No bo nie mogłeś wytłumaczyć na /b bo miałeś całkowicie wywalone bo to nic się nie stało. Sam nawet po tym uciekłeś jak widać na ss na samej górze. A pisałeś że napisałem tam do supportera... To co ci napisał albo co napisałeś bo nawet nie mineło 5 minut, a ciebie na serwerze nie było i w dodatku nie mogłeś się wytłumaczyć z tego oprócz napisaniem spierdalaj, wrzucenie koło na pojazd i spokój bo jakiś gracz mi uciekł dwa razy bo nie ma powodów do ucieczki. Nieźle to sobie interpretujesz. Te nagranie (gify) co wysłałeś nawet nie pokazują czy wjechałem w tą siatkę czy nie bo jeżeli bym faktycznie wpadł w tą siatkę to by mnie to mocno spowolniło, a nie jechałbym szybko jak tam było nagrane. Same twoje intencje w nagraniu drugim co podesłałeś pokazują jakie masz podejście nawet po tylu godzinach spędzonych na serwerze bo tam pościgi się nie liczą. A jak napisałeś że wjechałeś we mnie bo nie chciałeś sobie pojazdu blokować to było śmieszne, nie powiem... Nie wiem po co ci taser czy pistolet do strzelania po oponach bo faktycznie nie można strzelać do uciekających na motocyklu po oponach tylko lepiej ich potrącić autem i dobić jak na jakimś serwerze Cops and Robbers na FiveM. Też napisałeś że nie miałeś głowy do ścigania mnie to po co w ogóle nie wyszedłeś z gry i mnie zgłosić za to co odwaliłem? No bo skoro nie miałem powodu to byś mnie na luzie zgłosił w grze na następny dzień i byśmy to wyjaśnili bo ja nie mam co chować niczego przed skargą. "a po drugie nie argumentowałem mojego strzału do Ciebie tym, że możesz być uzbrojony tylko tym, że wyjechałeś ze strefy gdzie była strzelanina". Jakbyś wiedział to tutaj się wrzuciłeś na minę albo o czymś nie wiem bo nie uciekałem ze strefy, gdzie były jakieś strzelaniny. Jeżeli reasumujesz do tej interwencji szymka to napisałem że odgrywam stres pourazowy z innego dnia. Może się pomyliłeś lub pomyliłeś fakty ale nie wnikam, dodając do tej akcji to zacząłeś mnie gonić od skrzyżowania Roy Lowenstein i Rancho, zgubiłem cię i po tym wszystko się potoczyło jak potoczyło i zostało to wyjaśnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty z tym supportem zdanie sformułowałeś tak, że to ja nie mogłem napisać o to, że odpierdalasz, a nie on do mnie o co chodzi xd
"A supporterów w grze nie było i nie mogłeś się skontaktować bo to by było na twoją niekorzyść, zapomnialem..."

"Nie wiem po co ci taser czy pistolet do strzelania po oponach bo faktycznie nie można strzelać do uciekających na motocyklu po oponach tylko lepiej ich potrącić autem i dobić jak na jakimś serwerze Cops and Robbers na FiveM."
No nie strzela się po oponach jak na FiveM, mała skuteczność.

"A jak napisałeś że wjechałeś we mnie bo nie chciałeś sobie pojazdu blokować to było śmieszne, nie powiem..."
Nie, nie przekręcaj tego co napisałem, bo sam robisz się mitomanem, którym mnie nazwałeś chwilę temu. Stary, napisałem że odjechałem Twoim motocyklem kawałek by nie blokować sobie fury na 20k, tylko mieć pewność o to, że zablokuje motocykl xd.

"Jakbyś wiedział to tutaj się wrzuciłeś na minę albo o czymś nie wiem bo nie uciekałem ze strefy, gdzie były jakieś strzelaniny."
Powtórka 5min którą mam ustawioną nie złapała tego, ale wyjechałeś chłopie mi na morde zza rogu z obszaru, gdzie był irak xd.

Ja nie mam ochoty dalej kontynuować wymiany zdań między mną a Tobą, bo tracę na tym czas, a Ty przez brak umiejętności czytania ze zrozumieniem zmieniasz moje słowa lub interpretujesz je we własnym zakresie. Idk kto się tym zajmuje, ale @Spectre rozpatrzcie to i niech ten chłop da mi już spokój xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 302 napisał:

ale ty z tym supportem zdanie sformułowałeś tak, że to ja nie mogłem napisać o to, że odpierdalasz, a nie on do mnie o co chodzi xd
"A supporterów w grze nie było i nie mogłeś się skontaktować bo to by było na twoją niekorzyść, zapomnialem..."

"Nie wiem po co ci taser czy pistolet do strzelania po oponach bo faktycznie nie można strzelać do uciekających na motocyklu po oponach tylko lepiej ich potrącić autem i dobić jak na jakimś serwerze Cops and Robbers na FiveM."
No nie strzela się po oponach jak na FiveM, mała skuteczność.

"A jak napisałeś że wjechałeś we mnie bo nie chciałeś sobie pojazdu blokować to było śmieszne, nie powiem..."
Nie, nie przekręcaj tego co napisałem, bo sam robisz się mitomanem, którym mnie nazwałeś chwilę temu. Stary, napisałem że odjechałem Twoim motocyklem kawałek by nie blokować sobie fury na 20k, tylko mieć pewność o to, że zablokuje motocykl xd.

"Jakbyś wiedział to tutaj się wrzuciłeś na minę albo o czymś nie wiem bo nie uciekałem ze strefy, gdzie były jakieś strzelaniny."
Powtórka 5min którą mam ustawioną nie złapała tego, ale wyjechałeś chłopie mi na morde zza rogu z obszaru, gdzie był irak xd.

Ja nie mam ochoty dalej kontynuować wymiany zdań między mną a Tobą, bo tracę na tym czas, a Ty przez brak umiejętności czytania ze zrozumieniem zmieniasz moje słowa lub interpretujesz je we własnym zakresie. Idk kto się tym zajmuje, ale @Spectre rozpatrzcie to i niech ten chłop da mi już spokój xd.

Graj dalej strażnika teksasu, nie umiesz czytać ze zrozumieniem XD.

Napisałeś że niby napisałeś do supportera, a tutaj nawet nie masz dowodów XD

"No nie strzela się po oponach jak na FiveM, mała skuteczność." Masz 1k na serwerze i nie wiem ile w całym GTA ale dalej nie wiesz jak się jeździ na motocyklu bez opon, zaklaskałem ci uszami.

Niezłe blokowanie pojazdu bez powodu, wiążesz ic z ooc bo ci psychika siadła bo ci w grze komputerowej uciekli motocyklem, bruh

No to podrzuć mi tą powtórkę, gdzie był iraq z chęcią pooglądam

To tyle w temacie... Kolega nie ma dalej argumentów i chyba za dużo grał w gta online i pokręciły mu się wersje gta. Czekam na wniosek.

Edytowane przez El Diablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin