Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA] Andrzej36


sstuped

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/10344-andrzej36/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lily Scott

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada

Powód nałożenia kary: Wyjście z gry podczas akcji RP z LEA.

Członek ekipy nakładający karę:SlayvE

Wyjaśnienie sytuacji:w czasie zatrzymania przez jednostke LEA dostałem crasha,Ale okej zaczynając od poczatku.Podczas gdy autem jeździłem po plaży zatrzymała mnie policja,przeprowadzili mi podstawowe zatrzymanie po czym przystapili do fts.Później natomiast wezwali detektywów (sprawa morderstwa). Po pewnym czasie dostałem crasha i zepsuł mi sie internet na dobre 3h.

Ewentualne screeny/świadkowie: Kolega MSI216. Siedział ze mna na discordzie kiedy ten grał w inna gre,(miałem udostepniony ekran)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z nadającym karę daję Ci szansę, ale pod jednym warunkiem. W momencie, gdy tylko wejdziesz do gry od razu zgłaszasz się do @SlayvE , by dograć całą akcję. Od razu Cię uprzedzam, że wszelkie kombinowanie w związku z dograniem całej tej akcji (w tym odkładanie itemów, przeciągnie jej) będzie skutkowało kolejną karą - tym razem bez możliwości apelacji od niej.

Apelacja zaakceptowana.

Ninis, Spectre i Whiplash lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin