Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/vxnewood] tytek


tytek

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yoshan Fuller
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: 

Złamanie warunków unbana. Brak mozliwosci apelacji.


Członek ekipy nakładający karę: @vxnewood
Wyjaśnienie sytuacji: w skrocie to chuja nie zlamanie warunkow unbana warunek byl taki ze mialem nie odwalac na serwerze a dostalem bana za to ze pokasowalem ludkow z discorda parkugaming ktory w zaden sposob nie jest powiazany z tym serwerkiem wiec zostalem zrobiony w bambuko co tu wiecej mowic korzystajac z sytuacji ze jest jakas smieszna skarga na spectre ktory sie mnie ujebal wstawiam apelacje ponownie mam nadzieje ze jakas normalna osoba wkoncu to rozpatrzy i da mi tutaj pograc przepraszam za zainstiala sytuacje i tak jak obiecalem nie bede odwalal

tutaj poprzednia apelacja w ktorej omawiam cala sytuacje bardziej na serio:

 


Ewentualne screeny/świadkowie: nie wiem w momencie wyrzucania ludzi z discorda parkugaming byłem z @teti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo to w jaki sposób napisałeś apelację pokazuje mi, że nie warto dawać Ci żadnej szansy. Zarówno na forum jak i w grze nie potrafisz się zachować jak należy. Podtrzymuję decyzję z poprzedniej apelacji i nie próbuj ponownie, bo i tak decyzja nie zostanie zmieniona.

Apelację odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin