Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Mason Tremblay] WiteQ (chyba)


Bunta

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/3738-bunta/
Link do konta oskarżonego: -https://forum.v-rp.pl/profile/4300-witeq/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Powód składania skargi: - bardzo słabe odegranie, odwalanie, 0 jakiejkolwiek imersji
Wyjaśnienie sprawy: - moja postać miała zatarg z jakąś kobietą, a ta skumała się z owym Masonem, jako że Iketani miał średnie zaufanie do Masona gdyż znali się wcześniej, a ten go pobił to wziął dla własnego bezpieczeństwa 9mm. Podejrzanie zaraz po incydencie zadzwonił Mason z jakąś durną sprawą, kit wyciągnięty z rękawa. Iketani mimo wszystko przyjechał tam, Mason nawijał mu jakiś makaron na uszy, odegrałem sobie że trzymam rękę w kieszeni łapiąc za dziewiątkę gadając z nim. W końcu przyjechała ta kobieta, która nasłała Masona na moją postać. Zczaiłem się o co chodzi, odegrałem panikę i wymierzyłem w niego 9mm, to oczywiste że cały czas trzymałem ją na nim tylko pisałem, nie mogłem z auta nawet sobie konkret animki dać - to oczywiste. Gośc podczas gdy pisałem odegrał jakiś syf, że wyciąga szybko broń i wbił mi BW - przypominam gdzie moja postać normalnie do niego celowała, tylko że pisałem. Załączam nagranie jak i SS'y co wypisywał. Nie lubię składać skarg, ale ziomek bezczelnie wbił na discorda i zaczął mnie wyzywać. Nie uważam, żebym miał powody wstrzymywać się z tą skargą.
Dowody: -  filmik: 

Spoiler

 

ss: 

Spoiler

image.thumb.png.e2047ba27133eee92b4d3951d5900fef.png

 

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko że ten twój zatarg z kobietą to było to że ic próbowałeś ją zgwałcić i groziłeś jej gnatem że jak ci nie zrobi loda to ją zajebiesz xd. Moja postać chciała to z tobą wyjaśnić i nawet moja postać zabrała tą postać kobiety ze sobą w celu wyjaśnienia... jak już podszedłem to od razu wyciągnąłeś broń i zacząłeś do mnie celować nie wiedząc nawet o co chodzi :D, nie wiem czy postać bez panelu powinna robić takie rzeczy... może i masz ten panel, nie wiem nie bede sprawdzał ale takie zmuszanie typiar na centrum do ruchania to troche zwała z ciebie xd. Co do rozstrzelania ciebie, miałem odpowiednią podstawe ic, nawet pomijając to że chciałeś skrzywdzić przyjaciółkę postaci Masona to można zamiast tego wziąć pod uwagę to że Mason poczuł sie zagrożony i użył broni do obrony, prosta sprawa.... Ogólnie zawsze byłem takiego zdania że jak ktoś cie zastrzeli w gierce to poleżysz 5 minut na wirtualnej nieprzytomności i wstaniesz i gra się toczy dalej nie? no cóż.. niektórzy mają zamknięte głowy i nie potrafią czerpać przyjemności z gier online tylko wolą "udupiać" ludzi. Są ludzie i taborety, poszedłem jeszcze z tobą na głosówke na której chciałem wyjaśnić co nie co, ty zaparłeś się rękoma o biurko i zacząłeś pluć w monitor mając doświadczenie życia spod bloku, nie dalej. Przyjme pokornie kare bo nie mówie że nic źle nie zrobiłem. Przepraszam za mój błąd i prosze o wyrozumiałość, zależy mi na dalszej grze na serwerze ponieważ sprawia mi to dużą przyjemność i odpręża po powrocie z pracy i kilku godzinach zgrzytów z kobietą 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin