Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Spółka] Refe


vespucci enjoyer

Rekomendowane odpowiedzi

refe.png.2e17c1d21c963f595dec82b316a3ba09.png

  • REFE - creations

Refe to spółka kapitałowa założona na początku 2022 roku, przez polityka i obecnego senatora San Andreas - Ace Feliu, który w swojej karierze obejmował siedzenie zarządu Daily Globe Las Venturas oraz Los Santos. Spółka w początkowej swojej fazie będzie zajmować się projektowaniem odzieży, głównie dla osób bardziej będących przy pieniądzach, którzy są w stanie zapłacić za drogie ciuchy.

Jest to początkowa faza rozwoju, w późniejszym etapie działalność będzie wychodziła przed szereg w innych branżach, współpracując z wieloma gigantami nie tylko Los Santos. Na czele obrazu został postawiony Forest Halstead, początkujący projektant mody z korzeniami francuskimi.

 

Poza działaniami w show-biznesie, przedsiębiorstwo zamierza skupić się na wspieraniu wielu fundacji charytatywnych, jak i w przyszłości utworzeniem własnej. Założenie działalności przyniosło spore problemy dla dyrektora, związanych minimalnie z kosztami, które musiały pokryć działalność taką, jak utworzeniem szwalni czy podstawowych środków na promocje. Do grona inwestorów doszła Ada Grimes-Ferreira, która mimo wielu zgrzytów z Ace postanowiła zainwestować pieniądze, otrzymując połowę udziałów w spółce.

Polityk prowadząc spółkę kapitałową zamierza utrzymać spokojne relacje publiczne, prezentując pełny profesjonalizm i pozycję na rynku Los Santos. Refe to idealna działalność dla osób, które chcą wyglądać idealnie na spotkaniu biznesowym, wystąpieniu publicznym czy po prostu przejeżdzając po mieście swoim luksusowym autem.

 

 

 

 

 

  • Dane rejestrowe spółki:

Nazwa pełna: Refe
Adres: Los Santos, Downtown
Kapitał zakładowy: $500 000 (słownie pięćset tysięcy dolarów amerykańskich)

  • Organ reprezentacji spółki:

Prezes zarządu - Ace Feliu (500 akcji [50%])
Członek zarządu - Forest Halstead (0 akcji [0%])
Udziałowiec - Ada Grimes-Ferreira (500 akcji [50%])

  • Sposób reprezentacji:


 

§1. Do reprezentowania spółki określa umowa, w przypadku gdy nie spełnia ona podstawowych wymagań opisanych wcześniej, do reprezentowania upoważniony jest prezes lub dwóch członków zarządu.
§2. Do zarządzania kapitałem, upoważniony jest prezes samodzielnie (w przypadku, gdy nie zostało to ujęte w umowie).
§3. Prokura zostaje oficjalnie nadana prokurentowi w przypadku poparcia całego zarządu, włącznie z prezesem.
§4. Prokurent uprawniony jest do prowadzenia czynności prawnych oraz zarządzających spółką.
§5. Prokurent nie posiada mocy do zarządzania funduszami spółki, odwoływaniem zarządu w przypadku, gdy nie otrzymał pisemnej zgody od prezesa zarządu.
§6. Zarząd spółki może zostać odwołany w przypadku, gdy jeden, bądź wielu udziałowców (min. 501 akcji łącznie) podejmie taką decyzję.

 

Out of character: Cześć, w przypadku zaakceptowania będzie to moja pierwsza własna spółka na serwerze. Chcę rozwinąć wątek mojego polityka o kolejne biznesy, którym minimalnie będzie ten. Wychodzę z tym projektem również z ramienia twórcy, chcąc zaprezentować swoją pracę na serwerze drogą in-character. Plan na spółkę mam opracowany naprawdę duży i wkładam duże nadzieje w ten projekt. Nie chcę rzucać słów na wiatr, dlatego też chętnie pokaże to w grze, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin