Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Wypożyczalnia] Cypress Flats Truck & Van Rental


Mxsi

Rekomendowane odpowiedzi

Cypressflatstruckandvanrental.thumb.png.46c9fa42ef3651680857f8a3f890cb65.png

 

Cypress Flats Truck & Van Rental - Firma założona w 1988 przez Johnny'ego Gonzales. W swoim świetle cieszyla sie swoja popularnością, posiadała dużą bazę klientów, małe firmy logistyczne wolały wynająć sprzęt od firmy gdyz cena za wynajem byla dosc niska i nie musieli sie przejmowac serwisowaniem, dzięki czemu oszczędzając sobie dodatkowych wydatków.

***

Niestety krach ekonomiczny w 2008 dopadł też wypożyczalnie przez co stracili większość swojej floty oraz dużą bazę klientów. Po katastrofie w 2008 firma ledwo wiązała koniec z końcem, stracila swoja popularność oraz konkurencja dawała im w kość. Zmeczony zyciem Johnny Gonzales widząc że koniec firmy jest już bliski, poddał się i opadl na laurach, następnie plac ktory nalezal do firmy był wynajmowany jako parking bądź myjnia lecz nie szło to za dobrze.

***

Na odsiecz firmie “Cypress Flats Truck & Van Rental” która należy do Johnny’ego Gonzales przyszedł amerykanin meksykańskiego pochodzenia po trzydziestce, cały wydziarany z miejsca bylo widac ze to bandzior i gangster, mężczyzna przedstawił się jako “lokalny inwestor” który chce wspomóc firmę. Zacarias Terrazas zaproponowal przejcie kontroli nad firma, odbudowanie jej i odzyskania dobrego imienia, w zamian za kontrolę nad księgowością, udziały w zyskach i możliwość wykupienia firmy w przyszłości. Zacarias spadl Johnny’emu z nieba, zgodzil sie na owa umowe, obgadali detale. Zacarias Terrazas rozpoczął odbudowę firmy, od razu wziął się za szukanie potencjalnych inwestorów do zakupu nowych pojazdów oraz zainwestował w reklamę firmy, reklamuje ja pod stara nazwa lecz pod nowym zarządzaniem.

 

**Podczas przegladania gazety Los Santos Times, mozna natknac sie na taka o to mala reklame na ostatnich stronach, nic wielkiego ale zawsze cos**

X0gMfOY.png

**Po wpisaniu w wyszukiwarke fraz "wypozyczalnia/ciezarowki/van/campervan/los santos/cypress flat/tani wynajem/logistyka" moze wyswietlic sie reklama firmy **

J9cSrUy.png

 

**Podczas najmu pojazdu od firmy, klient moze przeczytac taka o to umowe o najem pojazdu**

a16EL9V.png

OOC:

Spoiler

Witam, mam zamiar zbudowania firmy wynajmującej ciężarówki/vany oraz campervany. Firma ogółem bedzie sluzyla jako przykrywka do prania forsy z nielegalnych interesów Smoke Bastards MC. Lecz nie wykluczam też normalnej rozgrywki z cywilami, kazdy bedzie mogl przyjechac/zadzwonić i wynająć pojazd, wszystko do dogadania IC. Nawet bedzie mozna sie dogadac o mniejsza zaplate w zamian za podpisania “zawyżonej” faktury która pomoże w praniu pieniędzy. Mam zamiar kupic pare pojazdów pod firmę, rozgrywać akcje z Event-Teamem, wystawiac lewe faktury o wynajem i polaczyc sily z innymi projektami/biznesami dzięki temu budując większe kontakty i wpływy firmy. Zaloze tez temat w dziale Przestępstwa gdzie będą opisywane wszystkie wały prania hajsu mojej postaci oraz firmy, dzięki temu służby porządkowe też będą mogli fajnie dołączyć do rozgrywki.  

 

Edytowane przez Mxsi
onimane, Adek, Hubiks i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin