Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Kretschmer Fischfang


Ethernet

Rekomendowane odpowiedzi

RdWbeNx.png

Kretschmer Fischfang - inicjatywa założona w 2020r. przez młodego adepta sztuki rybołówstwa Hansa Kretschmera. Nastawione na połowy mieczników przy wybrzeżu San Andreas.

Hans Kretschmer wyemigrował z Niemiec do Stanów Zjednoczonych w 2020 roku. w celu rozpoczęcia połowów w tych regionach, ponieważ niemieckie wybrzeża nigdy nie dawały dobrego pola do popisu w kwestii połowu mieczników. Z zaoszczędzonych pieniędzy w pracy w porcie w Kilonii oraz kredycie zakupił kuter do odrestaurowania, nad którym prace mają zacząć się już niebawem. Hans chwilowo działa sam, głównie dlatego, że wyjechał do USA samotnie nie znając zupełnie nikogo.

Nazwisko nie jest przypadkowe. W jego rodzinie krążyły plotki, jakoby miał on być dalekim potomkiem Otto Kretschmera, który to za II Wojny Światowej był jednym z najwybitniejszych kapitanów U-bootwaffe z przydomkiem “króla tonażu” za zatopienie brytyjskich konwojów. Hans nie przejawia żadnych objawów nazizmu czy faszyzmu, a wręcz przeciwnie - jest postępowy i tolerancyjny i wstydzi się historii Niemiec. Zawsze jednak usprawiedliwia się tym, że Niemcy za czasów II Wojny Światowej prowadziły czystą wojnę na morzu, wobec czego - chociaż w jego fachu - może się wstydu wyzbyć.

 

Pierwszy kuter, którego dowódcą będzie właśnie Hans, ma zostać ochrzczony nazwą OTTO właśnie na cześć wspomnianego przodka. W przyszłości, poza swoją załogą, Hans ma nadzieję na rozszerzenie floty aby nie tylko on dowodził swoimi jednostkami i załogami. Kretschmer jest jednak bardzo nieufny, bardzo osobliwie traktuje swój fach i jest perfekcjonistą w tym co robi, dlatego też bardzo ciężko przekonać go do swojej wartości. Nie przypieczętowuje go to jednak jako gburowatego faceta, a wręcz przeciwnie - jest sympatyczny, gdy wszystko idzie zgodnie z planem.

 

Kretschmer Fischfang ma zamiar zdobyć rynek rybny Paleto Bay i uzyskać status najlepszego dostawcy mieczników w okolicy. Będzie również oferować dowóz pod sam magazyn czy lokal w swoich chłodniach.

 

 

Notka OOC

 

Siemano. Widziałem już jakiś projekcik wodny w dziale, ale że niewiele się tam dzieje, to postanowiłem spróbować i ja. Chcę stworzyć projekt rybołówstwa nie nastawionego na bicie e-hajsu, tylko na dobrą grę - przy czym żeby też nie musieć tracić czasu na dorywczej farmie na paliwo do kutra. Mam kilku kolegów, z którymi jestem ugadany, że w razie akceptacji będziemy rozgrywać fabułę od początku, gdzie Otto dopiero zapoznaje się z nowymi rybakami w okolicy. Od siebie mogę zapewnić, że prowadziłem na innych serwerach i platformach już sporo projektów jak i biznesów i mam na tym polu doświadczenie. Myślę, że nie mam nic więcej do dodania, a cały plan jak i jakieś ceny i tak dalej będę w stanie opracować dopiero, gdy jakoś to ruszy. Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez Ethernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin