Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[DISCORD] thirdeyewizjoner


Sidneyo

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam na prośbę kolegi

Link do Twojego konta globalnego:
https://forum.v-rp.pl/profile/4015-thirdeyewizjoner/

Discord ID: jaroslaw mielno 2012#1312

Rodzaj kary: (wyciszenie/ban, itp.) ban

Powód nałożenia kary: obelgi w strone drugiego czlowieka

Wyjaśnienie sytuacji: Siema, sytuacja miala sie tak ze zostalem zaatakowany slownie przez @soleki, ktory powiedzial ze bedzie "jebal mi matke". jestem bardzo ciety na wyzywanie rodzicow, poniewaz miejsce gdzie sie wychowalem nauczylo mnie szacunku dla rodzica czy mojego, czy cudzego, zostalem nauczony ze wyzywanie czyjejs matki nie konczy sie dobrze dla nadawcy danej obelgi. Strasznie sie zdenerwowalem i wyzwalem oskiela od "smierdzacego fafilucha lajzery i paly jebanej" za co chcialbym przeprosic i go, oraz kazdego kto w tym momencie spojrzal na chat i musial widziec takiej klasy obelgi. Wiem ze moje zachowanie bylo nie w porzadku i zlamalem regulamin serwera discord aczkolwiek czuje ze konsekwencje takich czynow daly mi do zrozumienia odemnie to tyle, jeszcze raz przepraszam (owa apelacje wstawi moj znajomy Sidneyo poniewaz do jutra (17.01) posiadam blokade na publikacje czegokolwiek na forum)

Strielok lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin