Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Skarga [Nieznajomy W2CA, Nieznajomy F0GK,Marquel Esquera + 2 osoby ] Nicków OOC nie znam.


Krzesiu

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/11891-krzesiu/

Link do konta oskarżonego: Nie znam.

Powód składania skargi: Wykorzystanie wyłamania drzwi do sciągnięcia mnie do mieszkania a potem okradnięcia. 

Wyjaśnienie sprawy: Więc jade motorem odgrywałem wypadek na motorze z innym gracze, gdy skończyłem i już odjeżdzałem w lewym górnym rogu dostałem powiadomienie że " Ktoś wkłamał się do mojego mieszkania", pojechałem tam od razu ( jestem nowym graczem nie wiem jak działa skrypt tutaj, pojechałem obadać) wszedłem do swojego mieszkania i poniosłem koszty naprawy, ale że sie włamali zabrałem swoje rzeczy z chaty i chciałem je przenieść w inne miejsce odegrać że zabieram itemy, ale oczywiście nie zdążyłem nawet /me dać,  a nagle wsykakują wyżej wymienieni i mnie okradają. Pisali że obserwują mnie jakiś czas i coś tam.... jak ja tam w ogóle nie gram, połowę godzin w grze spędziłem na duty w pracy, tylko sie tam respie i auto mam.  Więc nie wiem skąd mogli coś ode mnie widzieć, mam znajmoego IC który tam mieszka dużo dłużej i nigdy nikt go nie okradł. A ja na drugi dzień po kupieniu mieszkanie mialem włamanie. Mam gdzieś te itemy co zabrali, ale wydaję mi się że nie powinno tak być.

 

Dowody: Wyjaśnienie wystarczy, logi macie. 

 

Edytowane przez Krzesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że to Ty jesteś w tym momencie stroną, która zawiniła dopuszczając się MG. Informacja skryptowa w żaden sposób nie ma prawa wpływać na rozgrywkę IC, chyba że posiadasz zabezpieczenia w domu i zostaniesz o włamaniu poinformowany w sposób IC. Gracze w żaden sposób nie zawinili w tej sytuacji grając IC podczas włamania. Na własne życzenie zjawiłeś się tam świadomie, a oni po prostu grali swoje. To, czy Cię obserwowali tydzień, miesiąc czy pięć minut nie ma w tym momencie żadnego znaczenia.

Z racji, że zapoznajesz się z działaniem skryptu nie otrzymasz kary za MG, które i tak było na Twoją niekorzyść. Jeśli czegoś nie wiesz, poszukaj odpowiedzi w regulaminie/poradnikach bądź zgłoś się po pomoc do kogoś z ekipy, kto jest aktualnie w grze pod /a.

Skargę odrzucam.

cobra0505, Spectre i NieQumaty lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin