Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Nicholas Perez


KolegaSiemanko

Rekomendowane odpowiedzi

ss3.png

Nicholas Perez [ur. 27 grudnia 1998, Barcelonia] - Początkujący freak fighter który chciałby osiągnąć wiele w świecie sportu. Perez pochodzi z Hiszpanii, a dokładnie z Barcelony. Od małego samodziele wychowywała go matka. Za młodego był uzdolnionym uczniem i zawsze miał dobre sprawowanie. Niestety przez różne ataki ze strony rówieśników młodzieniec przejawiał ataki agresji przez co atakował swoich kolegów za obraźliwe teksty w jego stronę. Po ukończeniu szkoły został podziemnym pięściarzem. Walczył w kilkunastu walkach podziemnych, na zasadach bokserskich, niestety przez sytuację z matką, musiał zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze, które przeznaczał na leczenie swojej rodzicielki. Całe leczenie nie powstrzymało choroby która dolegiwała kobiecie, więc ta po niecałym miesiącu zmarła zostawiając Nicholasa samego. Facet chcąc zmienić swoje życie sprzedał niewielką posiadłość którą dostał w spadku po mamie, następnie wybrał miasto marzeń - Los Santos. Nicholas przez dwa miesiące opiekując się matką mocno się zapuścił, duży procent masy faceta mowa tu  o tkance tłuszczowej. Nie chcą wracać do wcześniejszego sposobu na zarobku, zatrudnił się w knajpie gdzie po kilku dniach został doceniony. Finalnie dostał się na stanowisko kierownika. Pewnego dnia podczas dyżuru, spotkał tam pewnego faceta Dimitrieva, z którym spędził dobre trzydzieści minut ciągle rozmawiając o federacji VFF. Nicholas poinformował faceta o swojej przeszłości, mimo to chciałby spróbować w profesjonalnej federacji. Chcąc wrócić do poprzedniej formy, zaczął stosować dietę od jednego z fachowców, przytym wydając wszystkie swoje oszczędności.

 

 

 

Facet wrócił do wcześniejszej formy, teraz imponując dobrze rozbudowanym ciałem. Dokładnie dnia 20.01.2022, znalazł post w sieci, że właśnie ta federacja potrzebuje zawodników, ten nie wahając się, momentalnie napisał podanie.. - Po kilku dniach Nicholas otrzymał wiadomość, sam właściciel Ander Mayer zaprosił go na spotkanie na żywo, które oczywiście przebiegło bez żadnych problemów. Po trzydziesto minutowej rozmowię Andres postanowił dać szansę Nicholasowi. Perez był tym zachwycony, momentalnie zaczął brać się do pracy. - Pierwszymi jego krokami było poinformowanie aktualnych pracodawców faceta, zaczynając od David'a McCarsena, ten zachował się bardzo dobrze w stosunku do faceta. Za porozumieniem stron, postanowili rozwiązać umowę o pracę, a finalnie dogadali się o sponsoringu młodego pięściarza. Tym samym Nicholas Perez, zdobył swojego pierwszego sponsora, był bardzo podekscytowany tym faktem. Już na sam drugi dzień, zaczął rozglądać się nad ofertami klubów fighterskich, chciał trenować pod okiem najlepszych.

image.thumb.png.98c9f70af1b24700701582d6fe904779.png

Spoiler


unknown.pngunknown.png
unknown.png
image.thumb.png.c3fda2b107652ad7dfffcf2f23934e3e.png

 

Cytat
Imię i nazwisko postaci: Nicholas Perez
Numer konta postaci: 2932536834
Przynależność: American Boxing Team

MMA RECORD;

  • PRO RECORD: 1-1-0
  • AMATEUR RECORD: 3-0-0
  • OPONENTS (W-WIND-DEFEAT) Esteban Ramirez (D/DEC) Jayden Scott (W-WIN/KO)

- FEDERACJA;

  • WFC

 

- SOCIAL MEDIA;

https://li.v-rp.pl/NicholasPerez

 

 

 

Edytowane przez KolegaSiemanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Można było usłyszeć, że Nicholas podjął współprace z nowym klubem, dokładnie to New Wave Club. - Po dłuższej godzinie rozmowy, dwójka facetów doszło do porozumienia.**


LOGO2.png


 

Spoiler

Sorki że brak SS z gierki, ale kurwa zapomniałem  zrobić ;/

 

Edytowane przez KolegaSiemanko
Assad lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

**W pewnym momencie, gdy Nicholas stał przed swoim domem, zadzwonił telefon. - Okazało się, że jest to jeden z przedstawicieli federacji WFC, miał on propozycję dla Nicholasa. Oczywiście była to propozycja walki w ich federacji. Młody pięściarz nie zastanawiając się zbyt długo zgodził się na spotkanie i obgadanie szczegółów ich współpracy.**
1677038987_Beznazwy.thumb.png.beb11a75ffe4030ee58921e2f3f72702.png874580090_Beznazwy2.png.3fb32ac54c8eafb98dcb54fbe784ac0d.png

le dechet lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Nicholas pewnego wieczoru otrzymał wiadomość na swoją skrzynkę pocztową. - Była to wiadomość od firmy Ostlich Deluxe Transport, która zajmuję się wypożyczaniem limuzyn. Młody pięściarz został zaproszony na spotkanie w siedzibie Ostlich Deluxe Transport. Po godzinnym spotkaniu dwójka mężczyzn doszła do kompromisu, zawierając ze sobą umowę sponsorską**

ODT1.png


 

Spoiler

Chciałem dać skrinki z rozmowy, ale jakieś chopy sie wjebały i był spam ;/

 

Edytowane przez KolegaSiemanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Od kilku tygodni Nicholas informował swoich obserwujących o najbliższej jego walce. Dnia ogłosił na swoim profilu lifeinvander, że właśnie on zawalczy na Gali WFC w Londynie. W tamtym czasie regularnie udostępniał zdjęcia, w których opisywał swoją aktualną formę oraz informując obserwujących o nowych współpracach. (Fuzzy, Ostlich Deluxe Transport)**

Bez_nazwy.png
**9 kwietnia o godzinie 21;00 w Londynie, Nicholas stanął w ringu, naprzeciwko swojego rywala, Jayden'a Scott'a. - Sama walka skończyła się w pierwszej rundzie, Nicholas ostrożnie badał swojego przeciwnika, gdy nagle ten przestrzelił High-Kick'a, wtedy młody pięściarz wykorzystując swoją okazję, znacznie skrócił dystans, następnie wymierzył prawego sierpowego prosto na szczękę Jaydena. - Przeciwnik Nicholas'a padł na ziemie, a wtedy sędzia przerwał walkę**


**Nicholas poprosił o mikforon, dodajac od siebie;**


Na samym początku chciałbym się z wami wszystkimi przywitać oraz podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki! - Wreszcie pokazałem co tak naprawdę potrafię! Jest strasznie zadowolony z tego co dzisiaj pokazałem, wiedziałem, że Jayden będzie trudnym rywalem, ale moje przygotowania nie poszły na marne, odrobiłem lekcje. Chciałbym również podziękować moim znajomym, którzy są tutaj, bardzo  mocno wspierali mnie w przygotowaniach! Dziękuje również moim sponsorom; Fuzzy, Ostlich Deluxe Transport.. Dziękuje wszystkim.. Kocham was!
 

szmusi, Jordan i MarceI lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin