Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes] James Foster's Psychology Office


TwardyPG

Rekomendowane odpowiedzi

1588784357_Zrzutekranu2022-01-21170803.jpg.49166b15010801a1948b3049110bf850.jpg

 

James Foster’s Psychology Office to gabinet psychologiczny/psychoterapeutyczny działający nieprzerwanie od 2017r. Na początku gabinet prowadzony był w rodzimym mieście James’a- Denver. Przez niewielkie zainteresowanie usługami mężczyzny, przeprowadził się do Los Santos, gdzie ilość podobnych biznesów jest znikoma, a odsetek osób popełniających samobójstwa wysoki. Prowadząc swoją prywatną misję pomocy ludziom pozwolił sobie zakupić niewielki dom, w którym wydzielił pokój na swój prywatny gabinet.

 

James Foster oferuje profesjonalną pomoc i indywidualne podejście do każdego swojego klienta. Dzięki wieloletniej praktyce i kursom doszkalającym jest wykwalifikowanym psychologiem/psychoterapeutą, który wychodzi naprzód oczekiwaniom i problemom ludzkim bez względu na to, czy jest to pojedyncze spotkanie, czy długoterminowa terapia. Oprócz klientów indywidualnych James Foster jest otwarty na współpracę ze wszystkimi organizacjami służby publicznej.

 

1933371274_Zrzutekranu2022-01-27004820.thumb.jpg.88ab983bf7ea177eb6391a321e91ccec.jpg

 

OOC!
 

Spoiler

Przychodzę z biznesem/projektem skierowanym do graczy, którzy chcą rozwijać swoje postacie pod kątem ich psychiki. Jako, że na serwerze nie widziałem do tej pory czegoś podobnego, a sam interesuję się psychologią postanowiłem spróbować swoich sił w takim rodzaju biznesu. Od siebie oferuję rozbudowaną grę epizodyczną bądź ciągłą, w zależności od potrzeby graczy. Dodatkowo jestem otwarty na współpracę z organizacjami takimi jak Policja lub Służby medyczne. Posiadam spore doświadczenie w pisaniu RP i często jestem dostępny na serwerze. Jeśli moja propozycja zostanie zaakceptowana rozbuduję swój opis o lokalizację i kontakt (telefon IC i serwer discord) do mojego biznesu.

aidetam lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin