Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Deweloper Budowlany] Bagdoyan Real Estate


Czakra

Rekomendowane odpowiedzi

rAvLxMH.jpg

Bagdoyan Real Estate – raczkująca firma deweloperska skupiająca w sobie również agencję nieruchomości. Powstała na przełomie roku 2020 i 2021, w oparciu o infrastrukturę finansową Międzynarodowego Bractwa Teamsterów, których stanową reprezentacją jest oddział 848 pod przewodnictwem Samuela Bagdoyana

Obecnie działalność podmiotu ma charakter dewelopera budowlanego – inwestuje się w istniejace już nieruchomości w stanie surowym otwartym/zamkniętym,  a wszelaka decyzyjność w kwestii alokacji środków spoczywa w ręku jednej osoby. Wszystko to wraz ze wsparciem związku rysuje wizje skutecznego zarządu. W pewnych kręgach krążą plotki jakoby firma była odpowiedzą kilku wpływowych ludzi na monopol holdingu CROWN. Mimo znacznie mniejszych funduszy od konkurencji i braku kontaktów w odpowiednich instytucjach, zarząd upatruje możliwość podjęcia wolnej i uczciwej konkurencji. Dlatego wszystkie przyszłe inicjatywy firmy są reklamowane jako skromniejsze, lecz o wiele bardziej inkluzywne pod względem finansowym. Do tego przyszłym inwestorom rysuje się korzystną wizję wbicia na Liberty City National Exchange Index , gdzie wartość akcji może być podbudowana na oprocentowaniu funduszu amortyzacji społecznej Teamsterów.

Jeśli chodzi o rozwój firmy to rysuje się ona pod szyldem hasła SOLIDARITY - w dobie kryzysu ludzie powinni się jednoczyć i budować lepszą przyszłość. Firma zapowiada podejmowanie rozmów z lokalnymi władzami w celu utworzenia atrakcyjnej oferty mieszkaniowej dla migrantów i osób mniej zamożnych. Co sprytniejsi łączą takie posunięcia PR-owe z kiełkująca karierą polityczną Bagdoyana, który jak na gwałt musi utworzyć i ugruntować swój wizerunek publiczny w większej świadomości mieszkańców. 

Spoiler

Serwus! Postanowiłem poszerzyć działalność postaci o skromną (początkowo!) deweloperke. Dlaczego? Jak wiemy mamy na serwerze już jednego monopolistę, a jak wiemy z lekcji historii konkurencja dobrze wpływa na jakość rynku. Mam nadzieję, że zbudujemy coś fajnego. 

 

Edytowane przez Czakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Serwus! Postanowiłem poszerzyć działalność postaci o skromną (początkowo!) deweloperke. Dlaczego? Jak wiemy mamy na serwerze już jednego monopolistę, a jak wiemy z lekcji historii konkurencja dobrze wpływa na jakość rynku. Mam nadzieję, że zbudujemy coś fajnego. 

Są dwie deweloperki + 1/2 agencje nieruchomości. Tak czy siak. Zgłoście się do kogoś z pomocy organizacji prywatnych po uprzednim zastosowaniu się co do tytułu. 

arson lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin