Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Forum/MyNick] YoungBuu


BreakABitchBack

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego : https://forum.v-rp.pl/profile/676-youngbuu/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary : Posiadanie kilku multikont
Członek ekipy nakładający karę : MyNick
Wyjaśnienie sytuacji : Nie będę kłamał, posiadałem jedno lub dwa konta na Vibe. Powodem z którego je utworzyłem, że w tamtym czasie jakoś nie wychodziła gra z kimś. Zakładałem postać, chwilę pograłem i już coś się sypało. Nie chciało mi się w tamtym okresie, nabijać godzin na serwerze aby zrobić nową postać. I zrobiłem głupią rzecz zakładając te jedno lub dwa konta nie pamiętam dokładnie. Nie posiadałem tam żadnych kar, nie jestem dumny z tego co zrobiłem i wiem teraz po czasie że było to po prostu debilne. Nie mam nic za bardzo więcej do powiedzenia, nie chciałem tutaj pisać jakiejś nie prawdy, napisałem tak jak było. Mam nadzieję, że dacie mi drugą szansę. Chciałbym tylko pograć znów na serwerze i się dobrze bawić z innymi, pozdrawiam.

AdiZalno, Pancho i kehrypy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spectre Witam, sory za oznaczenie z góry, oczywiście nie chcę nikomu mówić jak ktoś ma sprawdzać apelację albo w jakim czasie czy coś takiego. Ale po prostu, jeśli byłaby taka okazja i druga szansa dla mnie, chciałbym bardzo pograć ze znajomymi na serwerze, również przepraszam za ich komentarze z góry, nie mówiłem im aby pisali cokolwiek tutaj. Mam już, przygotowany pomysł na postać na serwerze, a codziennie praktycznie przychodzi mi jakiś nowy pomysł do głowy, z każdym dniem żałuję jeszcze bardziej że zrobiłem w tamtym roku te Multikonta, gdy ze znajomymi siedzimy na kanale głosowym i nie mogę z nimi wspólnie pograć. Bardzo zależy mi na rozgrywce na tym serwerze, aby umilić sobie czas i innym. Wiem że trzeba odpowiadać za swoje czyny i myśleć dwa razy zanim się coś zrobi lub powie, ale zrozumiałem myślę błąd bardzo dobrze i obiecuję że gdybym dostałbym drugą szansę, nie zrobię czegoś takiego już drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

robienie tylu multikont tylko utrudnia nam pracę, nie chciałbym ponownie się spotkać z Tobą w przypadku jakiś /nowych kont/. Apelacja zaakceptowana. 
Jeśli dalej będziesz miał bana to nie wiem które konto dalej ma bana. Wtedy kontaktuj się na PW dc/forum

BreakABitchBack lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin