Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Forum/SlayvE] mathelusz


mathelusz

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1289-mathelusz/
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia: Wykorzystywanie OOC do korzyści IC i odwrotnie. Sprzedaż OOC.
Członek ekipy nakładający karę: SlayvE
Wyjaśnienie sytuacji: To ja powinienem oczekiwać wyjaśnień tej sytuacji, ale skoro już wstawiam tą apelacje to napisze jak to widzę. 27 stycznia 2022 roku wstawiałem temat w dziale IC, w kategorii internet stronę internetowa portalu aukcyjnego upAUCTIONS (link do tematu - https://forum.v-rp.pl/topic/12019-wwwup-auctionscom/). W świetle gry IC jest to aplikacja lub strona internetowa, na której mieszkańcy stanu San Andreas mogą sobie wystawiać swoje ogłoszenia. OOC to po prostu serwer DISCORD, bo jak wiemy w dzisiejszych czasach jest to główny komunikator i korzysta z niego wiele graczy Vibe RP. Tak więc ogłoszenia na tym discordzie (w sumie tak jak w przypadku kanału "oferty-sprzedaży" na oficjalnym serwerze Vibe RP) są ogłoszeniami IC mieszkańców Los Santos i nie tylko. Teraz odniosę się do powodu nałożenia bana:

" Wykorzystywanie OOC do korzyści IC i odwrotnie" - Mając ogrom pracy przy wstawianiu ogłoszeń i licytacji postanowiłem wprowadzić opcje wykupu PREMIUM za 10 tysięcy miesięcznie (podkreślę, że ten post był w formie IC). Pomijając fakt że 10 tysięcy można zarobić w jeden wieczór na tym serwerze, to nigdy nie dostałem przelewu więc nie wiem jakie korzyści mam z tego IC czy też OOC. Poza tym dużo osób bierze tutaj hajs za interiory, czy też grafiki, rendery... A to ja dostaje kare za "korzyści", mimo tego że stworzyłem miejsce gdzie każdy może coś sprzedać. Stworzyłem to DLA GRACZY, nie dla siebie, więc to oni mają największe korzyści z tego. Zebraliśmy sporo ludzi w jednym miejscu aby w końcu ruszyć rynek nieruchomości, pojazdów czy też przedmiotów z drugiej ręki.

"Sprzedaż OOC." - Serio w tym momencie nie wiem o co chodzi, jaka sprzedaż OOC? Wszystko na tym kanale jest IC, poza tym sam wstawiałeś tam swoje oferty.

spacer.png

spacer.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznaczę tak, owszem, brałem w tym "udział" poprzez jedno wystawienie aukcji, bo z własnej głupoty nie zweryfikowałem tego czy to jest legit. Zakładam, że większa część użytkowników też, aczkolwiek ostatecznie do żadnej transakcji nie doszło.  

Przechodząc do samej sprawy.

Generalnie "apka", nie jest żadnym oficjalnym projektem, biznesem czy też spółką. Nie jest ona częścią żadnego projektu zatwierdzonego przez opiekunów biznesów. Stworzona bez wiedzy administracji, nie wspominając o jakiejkolwiek zgodzie. Twoja gadka o tym, że te posty były w formie IC, jest zwyczajnie słaba, żeby nie nazwać żenująca. Posty IC to możesz sobie na forum wstawiać, a nie w aplikacji "z kosmosu". Posiadamy tutaj portal aukcyjny. Generalnie zdobywanie rangi premium czy czegokolwiek innego poza zasięgiem i wiedzą ekipy, za e-dolary w grze jest niczym więcej jak sprzedażą OOC. I nie, nie wystarczy, że sobie wstawisz ogłoszenia w dział na internecie i można sobie ciągnąć od ludzi edolarki za korzyści OOC. Równie dobrze można też się wymienić prawdziwą forsą na edolary i problemu nie ma, nie? To, że jakieś osoby biorą hajs za interiory, grafiki czy rendery jest zupełnie czym innym co zrobiłeś ty. 

Dobra nie będę się rozpisywał o tym więcej bo i tak pewnie dla Ciebie wszystko będzie git. Przechodząc do meritum sprawy:

- Stworzyłeś handel majątkiem OOC

- Stworzyłeś i rozprzestrzeniasz Discorda związanego ze sprzedażą/kupnem rzeczy z gry, bez jakiejkolwiek wiedzy i zgody opiekuna tej strefy

- Na twoim DC jest handel i obrót dobrami z gry, podczas gdy jest on niezatwierdzony i nie podlega pod Vibe Roleplay

- Tym samym omijasz system forum, bo administracja nie ma wglądu do tego co tam się dzieje 

- Nie prowadzisz w związku z tą aplikacją, żadnego biznesu oficjalnie zatwierdzonego przez opiekunów branży biznesowej

- Tym samym w związku z powyższym prowadzisz sprzedaż OOC konta premium na swoim DC, w zamian za e-dolary

 

Ode mnie tyle w tym temacie. Resztę zostawiam sile wyższej. 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SlayvE napisał:

Generalnie "apka", nie jest żadnym oficjalnym projektem, biznesem czy też spółką. Nie jest ona częścią żadnego projektu zatwierdzonego przez opiekunów biznesów. Stworzona bez wiedzy administracji, nie wspominając o jakiejkolwiek zgodzie.

Nie widziałem sensu tworzenia tematu biznesu, czy też projektu w którym gra toczy się na DISCORD. Temat jak i discord odwiedzało kilku administratorów jak nie kilkunastu, w tym ty. Dlaczego nie napisałeś mi wiadomości, nie poinformowałeś o tym że nie wystarczy sam temat w dziale internet? Zajmujesz tutaj posadę Supportera i jak sama nazwa powinieneś pomagać a nie wlatywać z banem i ignorować moje wiadomości, jednocześnie przeciągając sprawe o kilka dni.

 

22 minuty temu, SlayvE napisał:

Twoja gadka o tym, że te posty były w formie IC, jest zwyczajnie słaba, żeby nie nazwać żenująca. Posty IC to możesz sobie na forum wstawiać, a nie w aplikacji "z kosmosu". Posiadamy tutaj portal aukcyjny.

Niestety, ale żenujące jest twoje myślenie, zarzucasz mi że posty IC nie istnieją w aplikacji DISCORD, a jednocześnie na oficjalnym serwerze Vibe RP jest kanał poświęcony ofertom sprzedaży, istnieje z dwa serwery komisów samochodowych w którym również są oferty sprzedaży IC(na których oczywiście też jesteś i bierzesz udział w licytacjach i konkursach xd = handel ooc), istnieją kolejne dwa serwery na których wystawiane są nieruchomości IC. Jeżeli odpowiesz że oni mają temat w biznesach to sam sobie zaprzeczysz, bo przecież posty IC możesz wstawiać sobie na forum.

 

33 minuty temu, SlayvE napisał:

Generalnie zdobywanie rangi premium czy czegokolwiek innego poza zasięgiem i wiedzą ekipy, za e-dolary w grze jest niczym więcej jak sprzedażą OOC. I nie, nie wystarczy, że sobie wstawisz ogłoszenia w dział na internecie i można sobie ciągnąć od ludzi edolarki za korzyści OOC. Równie dobrze można też się wymienić prawdziwą forsą na edolary i problemu nie ma, nie? To, że jakieś osoby biorą hajs za interiory, grafiki czy rendery jest zupełnie czym innym co zrobiłeś ty. 

 

Do czego ty zamierzasz? Wytłumaczyłem Ci jasno w apelacji że to są posty IC a nie OOC. Ja wiem że mogłeś zatrzymać się na 2012 roku i nie rozwijać się pod względem udogodnień jakie dają Ci komunikatory dzięki którym można trafić do większego grona odbiorców, ale ty to nie cały świat. Powiedz mi czy grasz z odpalonym forum? - Ja nie, nie jest mi to potrzebne. Grasz z odpalonym discordem? Grasz, widziałem. Ja też gram, kontaktuje się za pomocą discorda ze znajomymi i nie tylko. Dzięki discord ten pomysł miał prawo wypalić i wypalił. Uzyskaliśmy liczbe 162 użytkowników, prawie 200 ticketów (czyli licytacji+ogłoszeń) w ponad 2 tygodnie. Dzięki temu serwerowi udało się ludziom pozbyć zbędnych im przedmiotów, dlatego że w jednym miejscu są osoby które chcą coś kupić lub sprzedać i dostają o tym powiadomienia jeżeli chcą. Serio uważasz że robienie grafik czy meneyo za hajs IC bez żadnych projektów jest spoko, a stworzenie czegoś co przyczyniło się na dobre graczom zasługuje na bana? - XD, to tylko pokazuje że nie nadajesz się na tą scene.

 

 

53 minuty temu, SlayvE napisał:

Dobra nie będę się rozpisywał o tym więcej bo i tak pewnie dla Ciebie wszystko będzie git. Przechodząc do meritum sprawy:

 

- Nie czytasz ze zrozumieniem i nie widzisz w sobie problemu, teraz wiem że mogłem stworzyć temat w dziale z projektami, ale ty nie wiesz że mogłeś mi o tym po prostu napisać.

- Podajesz mi powody bez żadnych sensownych argumentów które nie mają żadnego poparcia w regulaminie serwera.

- Próbujesz mi ciągle wmówić że handluje OOC, ale tego nie robie i w końcu to zrozum.

 

Jeden z graczy fajnie Cię podsumował:
unknown.png

 

Ponownie napisze że żadnego przelewu nie wykonałem, ani nie otrzymałem z racji upAUCTIONS = nie przyjąłem żadnych korzyści IC czy też OOC, nie sprawdziłeś tego w logach i powinieneś ponieść konsekwencje tego co zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i chciałbym dodać jeszcze:
 

Premium było stricte po to aby wyeliminować trolów, którzy mogliby wysyłać nieprzyjemne rzeczy dla dużej ilości odbiorców i samego supporta discorda (bo jest to jako serwer dla społeczności). Jak może wiecie, albo i nie - Użytkownik Premium upAUCTIONS mógł wysyłać ogłoszenia bez ticketa, czyli bez mojej weryfikacji, jednocześnie mógł tam wrzucać wszystko, oczywiście byłoby to usuwane gdybym tylko był aktywny i to zobaczył. Ale aby zminimalizować prawdopodobieństwo takich rzeczy chciałem po prostu to wprowadzić. Według mnie żaden trol nie chciałby wydać 10k aby wrzucić jeden śmieszny dla niego post a następnie dostać bana. Gdybym udostępnił to wszystkim w erze 10minutowych adresów e-mail i VPNow dostepnych od reki nie byłoby to dobrym pomysłem.

Edytowane przez mathelusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako opiekun działu aukcji internetowych przeczytałem całość Waszych wypowiedzi i chcę aby wszystko było jasne. Twój serwer Discord którego jesteś właścicielem nie stanowił choćby najmniejszej roli w świecie rozgrywki i nie miałeś na to zgody od strony opiekunów strefy cywilnej, którzy zajmują się biznesami, projektami itp. Serwery Discord o których wspominasz są nawet podpięte w dziale aukcji, tam masz tematy komisów samochodowych, oraz nieruchomości wraz z zaproszeniem na ich "aplikacje". Sam nie za bardzo rozumiem do czego zmierzasz z apelacją. Mnie najzwyczajniej w świecie nie poinformowaliście o tym co tworzycie i co aktualnie działa poza tym co stworzone zostało na samym początku dla graczy, gdzie mógłbym zabrać głos. Nie za bardzo rozumiem do czego zmierzasz z kanałami ofert sprzedaży i kupna na ogólnym serwerze Discord Vibe RolePlay. Ja w przykładzie za aukcje internetowe nie przelewam tego w żaden sposób na korzyści materialne w grze In Character, nie oferuje nic co mogłoby przynieść korzyści dla moich postaci, bo robię to bezinteresownie dla Was.

Whiplash lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te twoje wypowiedzi i to jak za wszelką cenę próbujesz mnie atakować personalnie i dochodzę do konkluzji, że ty chyba myślisz, że decyzja o ukaraniu Cię była moją osobistą i indywidualną decyzją, nie? Otóż nie kolego. 

8 godzin temu, mathelusz napisał:

Nie widziałem sensu tworzenia tematu biznesu, czy też projektu w którym gra toczy się na DISCORD. Temat jak i discord odwiedzało kilku administratorów jak nie kilkunastu, w tym ty. Dlaczego nie napisałeś mi wiadomości, nie poinformowałeś o tym że nie wystarczy sam temat w dziale internet? Zajmujesz tutaj posadę Supportera i jak sama nazwa powinieneś pomagać a nie wlatywać z banem i ignorować moje wiadomości, jednocześnie przeciągając sprawe o kilka dni.

No tak, każdy musi to zrobić, ale ty nie musiałeś, bo nie widziałeś sensu, wyjaśnione. Nie ignorowałem twoich wiadomości koleżko i nic nie przeciągałem. Dla twojej wiadomości nie mamy dostępu do apelacji, zanim nie zatwierdzi ich do publikacji opiekun.

8 godzin temu, mathelusz napisał:

Niestety, ale żenujące jest twoje myślenie, zarzucasz mi że posty IC nie istnieją w aplikacji DISCORD, a jednocześnie na oficjalnym serwerze Vibe RP jest kanał poświęcony ofertom sprzedaży, istnieje z dwa serwery komisów samochodowych w którym również są oferty sprzedaży IC(na których oczywiście też jesteś i bierzesz udział w licytacjach i konkursach xd = handel ooc), istnieją kolejne dwa serwery na których wystawiane są nieruchomości IC. Jeżeli odpowiesz że oni mają temat w biznesach to sam sobie zaprzeczysz, bo przecież posty IC możesz wstawiać sobie na forum.

Otóż to. Bardzo się cieszę, że o tym sam wspomniałeś. Na OFICJALNYM serwerze Vibe RP jest kanał. OFICJALNYM. Dociera coś, czy nie bardzo?

Owszem są takie kanały, tylko, że również są OFICJALNE. A ich właściciele mają oficjalne biznesy działające na serwerze. 
Zabawne jest jak za wszelką cenę, próbujesz mnie atakować, tylko muszę Cię uświadomić, iż z racji tego, że są oficjalne nie jest to sprzedaż OOC. Widzę, że mimo jakichkolwiek odpowiedzi nie wyciągasz kompletnie żadnych wniosków, ani nic nie kumasz. I jeżeli coś już o mnie mówisz, to łaskawie nie kłam, tylko chociaż mów prawdę. Bo jeżeli chodzi o te kanały to jestem tylko na jednym CarSpotDealer APP który jest zatwierdzony.

8 godzin temu, mathelusz napisał:

Do czego ty zamierzasz? Wytłumaczyłem Ci jasno w apelacji że to są posty IC a nie OOC. Ja wiem że mogłeś zatrzymać się na 2012 roku i nie rozwijać się pod względem udogodnień jakie dają Ci komunikatory dzięki którym można trafić do większego grona odbiorców, ale ty to nie cały świat. Powiedz mi czy grasz z odpalonym forum? - Ja nie, nie jest mi to potrzebne. Grasz z odpalonym discordem? Grasz, widziałem. Ja też gram, kontaktuje się za pomocą discorda ze znajomymi i nie tylko. Dzięki discord ten pomysł miał prawo wypalić i wypalił. Uzyskaliśmy liczbe 162 użytkowników, prawie 200 ticketów (czyli licytacji+ogłoszeń) w ponad 2 tygodnie. Dzięki temu serwerowi udało się ludziom pozbyć zbędnych im przedmiotów, dlatego że w jednym miejscu są osoby które chcą coś kupić lub sprzedać i dostają o tym powiadomienia jeżeli chcą. Serio uważasz że robienie grafik czy meneyo za hajs IC bez żadnych projektów jest spoko, a stworzenie czegoś co przyczyniło się na dobre graczom zasługuje na bana? - XD, to tylko pokazuje że nie nadajesz się na tą scene.

No wytłumaczyłeś. 🙈

Od pozbywania się zbędnych przedmiotów jest dział akcji na forum, a nie twoja apeczka i tyle w temacie. 

8 godzin temu, mathelusz napisał:

A no i chciałbym dodać jeszcze:
 

Premium było stricte po to aby wyeliminować trolów, którzy mogliby wysyłać nieprzyjemne rzeczy dla dużej ilości odbiorców i samego supporta discorda (bo jest to jako serwer dla społeczności). Jak może wiecie, albo i nie - Użytkownik Premium upAUCTIONS mógł wysyłać ogłoszenia bez ticketa, czyli bez mojej weryfikacji, jednocześnie mógł tam wrzucać wszystko, oczywiście byłoby to usuwane gdybym tylko był aktywny i to zobaczył. Ale aby zminimalizować prawdopodobieństwo takich rzeczy chciałem po prostu to wprowadzić. Według mnie żaden trol nie chciałby wydać 10k aby wrzucić jeden śmieszny dla niego post a następnie dostać bana. Gdybym udostępnił to wszystkim w erze 10minutowych adresów e-mail i VPNow dostepnych od reki nie byłoby to dobrym pomysłem.

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopie co za różnica czy to jest projekt IC czu biznes, czy temat w dziale internet, co to zmienia? 

Byli tam administratorzy i są, mają podgląd więc w czym problem? Nawet jeśli by ich nie było, za kogo wy mnie kurwa macie? Połowe życia przegrałem w RP tworząc ciekawe i mniej ciekawe projekty, a tutaj jakaś banda napalonych supporterów na awans rzuciła się na mnie, nie sprawdzając w ogóle logów, co oznacza że ty i twoi koledzy nie nadajecie się na tą rangę. Najpierw się rzeczy sprawdza, weryfikuje, a później banuje.

 

Jeżeli oskarżasz mnie o sprzedaż OOC to po prostu nie masz już argumentów, bo rzeczy były sprzedawane IC za hajs IC przez użytkowników. I nie pierdol, bo sam sobie powinieneś dać bana.

 

54 minuty temu, SlayvE napisał:

Na OFICJALNYM serwerze Vibe RP jest kanał. OFICJALNYM. Dociera coś, czy nie bardzo?

 

55 minut temu, SlayvE napisał:

Owszem są takie kanały, tylko, że również są OFICJALNE. A ich właściciele mają oficjalne biznesy działające na serwerze. 

 

11 godzin temu, SlayvE napisał:

Posty IC to możesz sobie na forum wstawiać, a nie w aplikacji "z kosmosu". Posiadamy tutaj portal aukcyjny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, I3uLwers napisał:

Discord którego jesteś właścicielem nie stanowił choćby najmniejszej roli w świecie rozgrywki

Stanowił, dużo osób pisało o upAUCTIONS na serwerze IC.

 

6 godzin temu, I3uLwers napisał:

Mnie najzwyczajniej w świecie nie poinformowaliście o tym co tworzycie i co aktualnie działa poza tym co stworzone zostało na samym początku dla graczy, gdzie mógłbym zabrać głos.

To was boli. Boli was to, że powstało coś bez waszej ingerencji i aż was ssie od środka. Dalej piszecie to samo w kółko, a ten temat w dziale IC widzieliście pare razy, po wstawieniu nawet czerwoni odwiedzali temat i nikt mnie nie poinformował, że jest coś nie tak.

 

6 godzin temu, I3uLwers napisał:

Nie za bardzo rozumiem do czego zmierzasz z kanałami ofert sprzedaży i kupna na ogólnym serwerze Discord Vibe RolePlay.

 

11 godzin temu, SlayvE napisał:

. Posty IC to możesz sobie na forum wstawiać, a nie w aplikacji "z kosmosu". Posiadamy tutaj portal aukcyjny.

 

 

6 godzin temu, I3uLwers napisał:

Ja w przykładzie za aukcje internetowe nie przelewam tego w żaden sposób na korzyści materialne w grze In Character, nie oferuje nic co mogłoby przynieść korzyści dla moich postaci, bo robię to bezinteresownie dla Was.

Wow, nie wiedziałem że na tym polega posada supportera, dzięki że o tym informujesz!

 

 

 

PS. Idąc tokiem waszego myślenia nie moge grać DJ bez profilu postaci, nie moge prowadzić budki z żarciem pisząc tylko samo /me bez tematu w biznesach. Taki właśnie macie zamknięty umysł - nie zapomnijcie wyjść z domu bez napisania odpowiedniego tematu w odpowiednim dziale.

Edytowane przez mathelusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rusek napisał:

W chwili pisania tego postu, na moim komisowym discordzie jest 453 osób od bodajże listopada ubiegłego roku, przez ten czas nadałem 5 banów, z czego trzy były spamem "free discord nitro", a kolejne dwa podbijanie ofert licytacji dziwnymi kwotami. Do czego dążę? Według mnie to głupia wymówka, żeby ratować się od bana, albo po prostu gracze nie traktują Cię poważnie, skoro trollują Twojego discorda.

Warto wspomnieć że aktywnych może z 200, bo reszta to stare, nieaktywne konta, lub gracze którzy po prostu już w to nie grają. Nie musze się ratować od bana jakimiś wymówkami, bo ten ban sam jest wymówką.

 

16 minut temu, rusek napisał:

Mówisz, że 10k to nic - faktycznie, to nic i można zarobić jednego dnia na serwisie, zboostowaliście sobie ponad 160 osób na serwisie, niech nawet połowa ich wykupi premium, prostą matematyką 60 osób x 10k = 600k, jednak już jednego dnia tego nie zrobisz.

10 godzin temu, mathelusz napisał:

Ponownie napisze że żadnego przelewu nie wykonałem, ani nie otrzymałem z racji upAUCTIONS = nie przyjąłem żadnych korzyści IC czy też OOC, nie sprawdziłeś tego w logach i powinieneś ponieść konsekwencje tego co zrobiłeś.

 

16 minut temu, rusek napisał:

kiedy Twoja postać w żaden sposób nie jest powiązana z informatyką, czy podobną branżą, a nagle z gronem znajomym strzeliła sobie portal ogłoszeniowy.

Ale skąd ty to wiesz, że nie jest powiązana, a tym bardziej że nie mam osoby która jest z tym powiązana? Twoja postać jest powiązana z informatyką?? Żaden komis, przynajmniej w Polsce nie ma własnej znanej aplikacji, nie licząc ich stron które mają po 100 wyświetleń tygodniowo z czego połowa to boty. Swoje ogłoszenia wstawiają na wielkie platformy aukcyjne, takie jak otomoto czy też olx.

 

16 minut temu, rusek napisał:

, bo nadzwyczajnie gracz woli polecieć i na własną rękę sprzedać pojazd na portalu ogłoszeniowym Waszego pokroju - okej, możesz mi zarzucić, że przecież na forum jest dział z aukcjami i na oficjalnym discordzie Vibe - okej są, ale dla wielu w tym dla mnie lepiej mieć jednego Discorda pokroju handlem nieruchomościami czy pojazdami, niż przewalać się przez oferty sprzedaży na Discordzie Vibe, czy wbijać na forum, gdzie nie każdemu się chce uploadować screeny i wstawiać temat, czekając na PW forum. Pomyśl sobie teraz co by było, jakby powstały z 3-4 Discordy pokroju Waszego, nadzwyczajnie nasze komisy, nieruchomości tracą prawo bytu na serwisie, bo końcowo wpadną do nas osoby, które nie mogą sprzedać już swojej fury, co już to odczuliśmy. I nie, nie jest to tylko moja opinia.

I to jest złe? Do tej pory handel z drugiej ręki jaki się odbywał, to handel na lini gracz-komis, komis-gracz. Przy czym zarabialiście tylko WY, nie gracz. Oferując 50 procent ceny nie da się nie stracić na samochodzie.

 

16 minut temu, rusek napisał:

Stworzyliście jeszcze dodatkowo jakieś kosmetyki do fur, biorąc 4k od dostawy, spoko - wbiłem w to, bo jednak lubię wspierać takie pomysły, ale widząc jak za wszelką cenę próbujecie zdobyć majątek - szkoda słów. Każdy Wasz pomysł, mimo, że jest fajny bardziej skupiony jest na farmieniu tej wirtualnej gotówki, aniżeli na faktycznym przemyśleniu sprawy.

 

Znowu nie masz pojęcia, a się wypowiadasz. Prowadząc ten biznes z hurtownią zarobiłem w ciągu miesiąca 10k XD Ty dajesz 4k, ktoś inny daje 7k, ale ja pracownikom daje 11k za gre, zresztą - co ma piernik do wiatarka. Dobrze że mówi to chyba najbogatszy gość na serwerze.

unknown.png

 

24 minuty temu, rusek napisał:

Końcowo - dzięki, że ktoś zareagował na takie rzeczy, przez które ucierpią inne branże

Spoko, ważne żeby się hajsik zgadzał hipokryto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szeryfuwa napisał:

Mnie osobiście tylko śmieszyło to, jak wchodziłem na ten discord upAuctions, przechodziłem do zakładki przedmiotów i widziałem tam jakieś maczety, narkotyki, dosłownie piguły, broń i inne takie XD (broń mam na myśli maczety itp). To już mroziło mocno, bo z tego co wiem, na takich aukcjach nie powinno mieć miejsca sprzedawanie narkotyków, broni białej, czy cokolwiek takiego, ale przecież nazywając aukcje; cukierki do uśmiechu, ilość 100, cena za sztukę $50, to omijamy jakieś regulacje odnośnie sprzedaży narkotyków sieci.. 

XD była jedna maczeta (która jest legalna i w pierwszym lepszym lombardzie to kupisz, a nawet w polsce) i raptem z 3 ogłoszenia narkotyków pod nazwą cukierków, czy sody, które zostały usunięte po głębszym przedyskutowaniu.

Edytowane przez mathelusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, rusek napisał:

Tak, na tyle, że pozatrudniałem pracowników, aby też sobie pohandlowali i coś zarobili XD. To samo zrobił Lewy - uwierz, co mieliśmy na tym zarobić, to zarobiliśmy. Miałem na myśli nie tylko nasze komisy, nieruchomości, ale również te przyszłe - dla jasności.

Na tyle że przeniosłeś swój komis na Vesspuci aby mieć więcej klientów = więcej hajsu, swoją drogą nie wiem kto na to pozwolił, aby w budynku BINCO sprzedawano luksusowe pojazdy.

03zurFd.png

Edytowane przez mathelusz
wiechu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rusek napisał:

Co do oferowania 50% kwoty salonowej, temat wałkowany wiele razy. Wyjaśnij mi sens płacenia większej kwoty, za pojazd, który będzie mi zalegał na komisie, aż finalnie trafi na licytację, gdzie zejdzie za 50% kwoty salonowej, albo po prostu na nim stracę.

Wiesz dlaczego tak się dzieje? Sprzedając auto przychodzi prawdopodobnie klient waszego komisu i mówi "Dam ci 50k" gdzie auto jest warte ponad 100k. Dzieje się tak bo to wy psujecie rynek, nauczyliście graczy że za używane auto dostaną 40-50% a czasami nawet 30% procent, więc po prostu za tyle kupią.

Wyjaśnię Ci sens, siedzę w handlu głębiej niż Ci się wydaje, na innej platformie prowadziłem komis - tutaj zajmowałem się prywatnym handlem samochodami. Nikt Ci tak naprawdę nie każe wystawiać na licytacje pojazdów, każdy samochód ma swojego kupca i nawet stojąc miesiąc kiedyś zejdzie. Ja kupując samochody IC prywatnie kupowałem po w miarę normalnych cenach, chyba że trafiały się jakieś okazje, normalnie na tym mogłem zarobić. Zasada jest prosta, kupujesz tanio = sprzedajesz tanio, kupujesz drogo = sprzedajesz drogo.

 

Swoją drogą aż tak zalegają Ci pojazdy w komisie, że można nagrać film "Vesspuci Car Dealership i komnata tajemnic" z Tobą w roli głównej. Żeby nie było, pisze Ci MOJE PRZEMYŚLENIA. 

Naprawdę nie miałem już Ci przytaczać argumentów z realnego życia.. Ale zrobię to. Może i realny(według niektórych...) jest komis w sklepie BINCO, realne jest że sprzedajesz tam fury warte milionach, ale kurwa nierealne jest tworzenie ukrytych pomieszczeń za bramą wjazdową w interiorze XD

unknown.pngunknown.pngunknown.png

 

Ja wiem że zaraz odpiszesz że to były twoje przemyślenia, ale odpowiadam Ci tym samym.

 

wiechu and Mjud lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin