Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

I SAS Masters of The Cage I Reportaż po ogromnym nokaucie z Felipe Sanchezem


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

**Na stronie internetowej, przeznaczonej sportowi można znaleźć artykuł z reportażem po walce Felipe Sancheza z Lyubomyrem Shevczukiem.**

cooltext404412150730419.png

Kolejna bardzo ciekawa sytuacja, jaka wydarzyła się na dziewiątej edycji Violent Fighting Federation, a równie bardzo mocno wyczekiwana walka już od samej konferencji prasowej. Felipe 'BoneCrusher' Sanchez, podjął Europejskiego mistrza wagi ciężkiej Lyubomyra Shevczuka! Obaj nastawieni do siebie mocną rywalizacją, ale my mogliśmy wtedy tylko spekulować jak będzie wyglądać walka. Zapewne każdy spodziewał się długiej i zaciętej rywalizacji pomiędzy dwoma zawodnikami wagi ciężkiej, ale jak to wiadomo, tutaj każdy cios się liczy. Z perspektywy trenera mogę powiedzieć, tylko że sam Shevczuk mocno zlekceważył Felipe, nie unosił nawet gardy i myślami był pewnie nastawiony na to, że Sanchez się go wystraszy, ale sam przekonał się, że powinien podchodzić do każdego rywala w oktagonie z należnym szacunkiem, po oddaniu dwóch bardzo słabych ciosów, tylko podirytował samego Crushera, który oddał potężny cios w podbródek rywala, usłyszałem tylko upadek na ziemie i widziałem, że coś jest nie tak, interwencja medyczna wykazała, iż Lyobomyrovi Shevczukowi złamała się szczęka po uderzeniu, tak też potężnym nokautem wygrał Felipe Sanchez. Ja nie wiem, czy doradca w oktagonie przed samą walką powiedział do Shevczuka, że rywal będzie łatwy, czy też sam Shevczuk zlekceważył zalecenia doradcy, tego do tej pory nie wiemy, ale wiemy, co na temat całej walki sądzi sam Felipe Sanchez.

 

**Poniżej znajduje się nagranie audio przeprowadzone z Felipe Sanchezem, można rozpoznać jego głos.**

Thomas Nosefield: Siema Felipe, a może wolisz Bone Crusher?
Felipe Sanchez: Mów jak Ci łatwiej.
Thomas Nosefield: Jasne, postaram się zrobić to szybko by ci nie zawracać głowy za bardzo, nie.
Felipe Sanchez: Mam czas więc spokojnie.
Thomas Nosefield: Słuchaj, jak to jest posłać chłopa na deski jednym strzałem z biletem w jedną stronę na OIOM.
Felipe Sanchez: Jak to jest? Powiem Ci, że to bardzo przyjemne uczucie wygrać walkę po jednym ciosie. Facet po prostu nie nadaje się do tego sportu albo w Europie mają bardzo słaby poziom. Podobno był mistrzem federacji w Europie? Źle to o nim świadczy. Ale... Mam nadzieje, że naprostują mu szczękę jak wróci na swoją Ukraine.
Thomas Nosefield: Może w innej dyscyplinie. Może chodziło mu o walkę na PlayStation trzy?
Felipe Sanchez: Taa, pewnie zdobył mistrzostwo grając karierę zawodnika w UFC na konsoli.
Thomas Nosefield: Słuchaj. Powiedz nam, co ci trener przed walką sugerował, przed samym wyjściem do klatki. Wyglądałeś na mocno nastawionego na walkę.
Felipe Sanchez: Trener mówi mi zawsze to samo, wejdź i urwij skurwysynowi głowę, dzisiaj to się udało i to dosłownie.
Thomas Nosefield: Haha i taka racja. Zrobić to, co prawidłowe. Powiedz nam może czy bałeś się, że trener mógł cię źle pokierować przed jakąś walką? Nie chodzi mi o te walkę tylko i wyłącznie.
Felipe Sanchez: Nah, nie mam nic do zarzucenia trenerowi. Wpadka z Michaelem Domino to była tylko i wyłącznie moja wina, brak chłodnej głowy.
Thomas Nosefield: Rozumiem, poprawa błędów i droga po pas, zapewne jak każdy zawodnik w oktagonie, zmierzasz po swoje?
Felipe Sanchez: Chce na dziesiątce rewanżu z Michaelem, od dzisiaj to mistrz wagi ciężkiej więc kto wie? Może na szali walki będzie pas.
Thomas Nosefield: A może, a może. Z tego, co widze, ksywka jest do ciebie dopasowana niczym ubranie. Powiedz nam, czy w kolejnej walce też zamierzasz połamać swojego rywala?
Felipe Sanchez: Plan jest zawsze taki, żeby uśpić przeciwnika, ale Michael to najtrudniejszy przeciwnik, z nim może być to ciężkie.
Thomas Nosefield: Najtrudniejszy? W takim razie co sądzisz o Raulu, przecież również z nim jesteście z tego samego klubu i był on też mistrzem wagi ciężkiej. Dzisiaj również dobrze pokazał się w oktagonie.
Felipe Sanchez: Raul nie trenuje u nas, nie sparowałem z nim nigdy więc nie wiem czego mógłbym się spodziewać.
Thomas Nosefield: Uhh. Słuchaj Łamaczu kości, powiedz nam czy zamierzasz odwiedzić pana z Ukrainy w szpitalu?
Felipe Sanchez: Nah, nie mam tego w planie, szkoda mi na niego czasu, poważnie. Miał szanse wykazać się w klatce, ale jego czas już minął.
Thomas Nosefield: Co do wykazywania się. Myślisz, że jak na mistrza wagi ciężkiej z Europy, powinien być bardziej przygotowany na tak mocne ciosy? Z tego, co widziałem, słabe doradzanie od trenera skoro nawet gardy nie mógł utrzymać dość wysoko szczęki.
Felipe Sanchez: Myślę, że po prostu między Stanami a Europą jest wielka przepaść, gość miał postawę juniora, nie zawodowca.
Thomas Nosefield: Rozumiem, rozumiem. Słuchaj, przygotowania pełną parą przed dziesiątą odsłoną i walką z jednym z najlepszych, by zmieść go z oktagonu?
Felipe Sanchez: Takie są plany, nie zwalniam tempa i trenuje cały czas tak samo mocno, ale kontraktu jeszcze przed twarzą nie miałem odnośnie do dziesiątej edycji.
Thomas Nosefield: I tak trzymaj Crusher, tak trzymaj. Chciałbyś na koniec coś przekazać do publiki albo kogoś pozdrowić? A może dwa naraz?
Felipe Sanchez: Chciałbym podziękować za wsparcie mojej narzeczonej, przyjaciołom z Soulja i trenerom za przygotowanie. I moich klubowych braci, mongols forever forever mongols.
Thomas Nosefield: My również pozdrawiamy oraz dziękujemy za twoje słowa Felipe. Widzicie, jedni ludzie łamią serca, inni kości. A z nami dzisiaj był Felipe BoneCrusher Sanchez. Mówił dla was, Thomas Nosefield, CNT plus.

Supra, Mitsu i le dechet lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin