Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Napaść na stacji


Karuzela

Rekomendowane odpowiedzi

**Około godziny 23:15 na parking stacji benzynowej w Paleto Bay wjechał bordowy intruder bez tablic rejestracyjnych z którego wyszło czterech mężczyzn w kapturach, okularach i czapkach. Dopuścili się oni do napaści na taksówkarza i zdemolowania jego pojazdu. Użyli do tego kijów i pałek teleskopowych. Kamery znajdujące się na stacji mogły dobrze uchwycić całe zdarzenie.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

** Jednostki reagujące na miejscu zdarzenia wezwały MCU oraz CTIU, detektywi wraz z zastępcami zaczęli zadawać pytania świadkom a CTIU zabezpieczyło materiał dowodowy **
1. Jak się nazywa osoba poszkodowana?

2. Czy którakolwiek kamera mogła złapać twarze przestępców, jeśli tak to czy figurują w bazie danych?

3. W którą stronę udał się pojazd z podejrzanymi, wrócił później do centrum?

4. Czy któryś z napastników pozostawił materiał genetyczny na miejscu zbrodni?

((przy okazji bo nie wiem czy tutaj można zdjąć rejestracje skryptem czy nie napiszcie mi to))

5. Czy są świadkowie którzy mogliby opisać napastników?

6. Jakie straty materialne poniósł taksówkarz?

((po wczorajszej akcji taksówkarz odegrał iż widział wasze twarze, nie były zasłonięte, jeśli macie jakieś screeny czy coś co to zaneguje to odegramy zasłonięte twarze.))

Edytowane przez Spectre
dodatkowe info do śledztwa
donpone lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Spectre napisał:

** Jednostki reagujące na miejscu zdarzenia wezwały MCU oraz CTIU, detektywi wraz z zastępcami zaczęli zadawać pytania świadkom a CTIU zabezpieczyło materiał dowodowy **
1. Jak się nazywa osoba poszkodowana?

2. Czy którakolwiek kamera mogła złapać twarze przestępców, jeśli tak to czy figurują w bazie danych?

3. W którą stronę udał się pojazd z podejrzanymi, wrócił później do centrum?

4. Czy któryś z napastników pozostawił materiał genetyczny na miejscu zbrodni?

((przy okazji bo nie wiem czy tutaj można zdjąć rejestracje skryptem czy nie napiszcie mi to))

5. Czy są świadkowie którzy mogliby opisać napastników?

6. Jakie straty materialne poniósł taksówkarz?

((po wczorajszej akcji taksówkarz odegrał iż widział wasze twarze, nie były zasłonięte, jeśli macie jakieś screeny czy coś co to zaneguje to odegramy zasłonięte twarze.))

 

1. John East.

2. Kamera złapała twarze przestępców. Figuruja w bazie danych, ale nikt z nich nie był karany.

3. Pojazd udał się na wschód autostradą Great Ocean Highway.

4. Ralph Brusco zostawił kilka kropel potu w taksówce, Scalzone wypadł włos z głowy, gdy się podrapał, Frank Rossi stracił troche krwi kiedy odłamek szkła wbił mu się w dłoń, zaś Anthony Cannizzaro zostawił trochę śliny w okolicy samochodu. (zaraz dopisze co z tablicami)

5. Pracownik stacji, który został wybudzony przez odgłosy dewastowania wozu jest w stanie powierzchownie opisać napastników.

6. Napastnicy nie zabrali nic z rzeczy napastnika, został stłuczony i obity kijem baseballowym więc ewentualnie koszt hospitalizacji.

Edytowane przez donpone
Spectre lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Detektywi zebrali wszelkie nagrania CCTV, które mogły pomóc w rozpoznaniu drogi napastników. Wzięli pod uwagę rozbieżność kół jak i zeznania świadków co do marki. Połączono to z godziną zdarzenia. ((możecie mi na mapie narysować droge, ja z GMEM bede w kontakcie badajac co mozemy wiedziec)

** Napastnicy sostali wychwyceni przez raporty DMV. Następnie zostali wychwyceni białym wywiadem oraz sprawdzeni przez bazę. Jakie są lokalizacje domów/nieruchomości napastników?

 

Edytowane przez slimetalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin