Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

RolePlay GTAV a Roleplay SAMP


Jesus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałem poznać Wasze zdanie dotyczące RolePlay GTA V w odniesieniu do roleplay na platformie SAMP.

Czy dla większości z Was (starszych graczy) oprócz różnicy w jakości dostarczanej Wam rozgrywki (bo jednak jest to GTA 5 a nie GTA San Andreas) widzicie jakieś podobieństwa lub drastyczne różnice w zachowaniu się społeczności, w ewentualnych błędach które ta społeczność nadal popełnia?

Naszło mnie na chwile refleksji i przypomnienia sobie czasów z SAMPa, gdzie pamiętam pierwsze serwery typu Godfather, które oferowały 11 lub 12 frakcji (wiecie, hitman i te sprawy 😄 ), system rodzin i niedziałające minimisje oraz system upgrejdowania swoich domków (aby zamiast vana, na podjeździe stał sultan). Lub możliwość kupowania biznesów i ich upgrade za score, który otrzymywało się za każdą godzinę gry (wiecie, mogliśmy kupić np ammunation koło Grape itd).

Może ktoś z Was ma jeszcze jakieś fajne, stare zdjęcia z RP sprzed 2010 roku?

obrazek ukazujący rodzinę Carla dla przyciągnięcia uwagi

GTA San Andreas SAMP Carl Johnson

Edytowane przez Jesus
Dolan, Majklu, diducha i 1 inny lubią to

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jesus napisał:

Może ktoś z Was ma jeszcze jakieś fajne, stare zdjęcia z RP sprzed 2010 roku?

Dwa razy nie musisz mi mówić. Co prawda, nie mam screenów od początku swojej gry, ale jak już się nauczyłam je robić, to zachowałam po dzień dzisiejszy. Skinpacki dla organizacji, mieszkaniec podbijający po klucze, żeby dostać się do gangu, kolorowe nicki w zależności od tego, do którego gangu należysz... Z perspetywy czasu, śmiesznie było. Co do społeczności, to odczułam giga różnicę, począwszy od tego, że nikt nikomu nie robił do gniazda, każdy grał z przyjemnością, nie było żadnych kwasów, kłótni. Gra była grą, nie walką o przetrwanie. Może ze względu na większy dystans do RP? Któż to wie.

Naturalnie, gangster forever 🥵

Spoiler

XR7FlsC.png

PmO9sQG.jpg

FJKVuKU.jpg

lykkHJt.png

PsswBUj.png

4aJQzEB.png

RJ2PKaa.png

z5EIfz4.png


Z tego mam ubaw... O systemie graffiti można było tylko pomarzyć. XD

Spoiler

FNeZE4O.jpg

 

Jesus lubi to

21 savage murder GIF by Worldstar Hip Hop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin