Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SKARGA/Kendrick Blueberry] NIEZNAM


Nieklucz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/9158-nieklucz/

Link do konta oskarżonego: - nie posiadam

Powód składania skargi: - DM, brak poszanowania życia swojej postaci, Carkill, a wszystko bez organizacji przestępczej. 

Wyjaśnienie sprawy: - Oskarżony postanowił wbić mi BW z noża, kiedy stałem sobie nikomu nie przeszkadzając, po prostu podjechał do mnie i bez słowa zaczął mnie dźgać nożem bez żadnego odegrania na /me i konkretnego powodu, co widać na filmie że nawet nic do mnie nie napisał i można sprawdzić to w logach, udało mi się jakoś uciec, lecz ten dogonił mnie na swoim motorze, przejechał i zaczął do mnie strzelać, a nawet nie posiada organizacji przestępczej, ani nie dałem mu żadnego powodu aby zrobił jak zrobił. 

Dodatkowo wczoraj zaszła sytuacja z której wynikła strzelanina, a gracz ten zeskoczył z płotu z nożem na jednego z moim kolegów, zadźgał go i bez zastanowienia zaczął biec z nożem w kierunku osób które trzymają broń i oddają z niej strzały - brak poszanowania życia postaci. Powinien chyba uciekać jak ktoś do niego strzela, gdy trzyma w noż w ręku, a nie niczym NINJA próbując robić uniki starał się zadźgać kolejną osobę. 

 

 

na tym filmiku widać jak biega z nożem 

Kogha lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to pierwsze takie zachowanie gracza z tego, co widzę w logach kar oraz jego gry. Jeśl @ogmessagemyślisz, że to serwer na którym możesz bezkarnie zachowywać się w ten sposób, to jesteś w błędzie. Pierwszy film jest wystarczającym dowodem na Twoją winę, a fakt iż dostałeś FCK nie zmienia niczego. Poprzedni AJ 90 oraz 360 minut nie nauczył Cię niczego, dlatego tym razem karą będzie banicja na 7 dni. Zapoznaj się w tym czasie z zasadami serwera, regulaminami oraz publikacjami dotyczącymi rozgrywki. Kara nie podlega apelacji.

Skarga zaakceptowana.

Spectre, Mygon, Kogha i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin