Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Edwin] HunnitBandJugg


RealTurkishThugツ

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/5052-hunnitbandjugg/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Tevari Todd
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ 120  potem ban
Powód nałożenia kary: Ogarnij swoje zachowanie. Odwalasz na każdy możliwy sposób.(120 minut) / Obraza członka administracji
Członek ekipy nakładający karę: Edwin
Wyjaśnienie sytuacji: Podczas naszego wieczornego pobytu dwu osobówką na parkingu Vespucci chcielismy wrócic na south central, niestety nie było innego rozwiazania jak wbicie do bagaznika na animce i przemknieciu do celu. Nie udało nam sie nawet wystartowac z racji takiej że PD akurat podjechalo na parking gdy ja sie pakowalem do bagaznika, w zwiazku z tym kierowca nawet nie odpalil auta to czekalismy az PD odjedzie. Niestety po chwili dalej tam stali i patrzyli sie co zrobimy, wiec jedyne co mi sie nasuneło na myśl to krzykniecie że bagaznik jest pojemny i coś tam jeszcze żeby tylko zasugerowac ze sprawdzalem cos w srodku i kieruje te slowa do kumpla kierowcy (nie mam jak sprawdzic tego w logach przez bana, może pozniej sadson to wysle) . Po krzyknieciu tego dostalem AJ od Edwina. Od razu spytalem sie co takiego zrobilem na co uzyskalem głupia odpowiedz i odpowiedzialem na nia w taki sposob (klik), nie wiem szczerze gdzie ja obrazilem tego kolesia ale nawet nie mialem na celu go zwyzywac bo bylo to bezsensowne porównanie którym nie chciałem go urazic, chcialem tylko dostac unajota za ten rownie durny powod, 5.
Ewentualne screeny/świadkowie: @sadson kierowca, @vpmx pasażer, pidiki w wozie ktorzy nas patrolowali i oczywiście @Edwin 🙂 

Spoiler

powód bana (klik)

powód ajota (klik)

//edit dostałem już screena, to rzekomy powód ajota. Wiem że ajot jest na 120 min i mi go nie zdejmiecie, ale postanowilem to wyjasnic i wrzucic te ssy w gwoli ścislosci.

Spoiler

chociaż wiadomo fajnie by było dostać unajota przy okazji pozdro 😛 


 

 

Edytowane przez HunnitBandJugg
rowur, zachod, sadson i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Okej, Apelacje akceptuje i ściągam bana, na następny raz więcej kultury na wiadomości prywatnej. Uważam że jeśli otrzymujesz niestosowną karę do czynu masz dwie opcje, dział apelacji albo skarg. 
Edit: Następne Twoje kary będą się liczyć z powrotem na banicję.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin