Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

TWÓJ ULUBIONY STRIMER NADAJE NA ŻYWO


Jesus

Ankieta pomagająca dopasować się z contentem dla widza  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakich godzinach lubisz oglądnąć stream?

    • Poranne (8-12)
    • Popołudniowe (13-18)
    • Wieczorne (19-22)
    • Jest mi to obojętne


Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.8d5eb3911e65af4ca30805a1f62a8e6a.png

link do YouTube  link do Discorda

Cześć!

Wszystkich nieświadomych, pragnę serdecznie zaprosić na swój boomerski (fajne słowo, nie znałem wcześniej) kanał YouTube, na którym udostępniam stream z naszego #klimacikrp. Transmisje będą wlatywać przeważnie w dni powszednie, niemniej jednak nie omieszkam uruchomić live także w weekend o ile będzie takie zainteresowanie. Godzinowo wygląda to mniej więcej tak, że jestem w stanie tworzyć dzieło praktycznie cały dzień- niemniej jednak chciałbym wybrać stałe lub chociaż wiedzieć, które godziny będą dla tutejszych (może i moich przyszłych) widzów odpowiednie.

W zamiarze mam kilka fajnych pomysłów jak stworzyć integrację pomiędzy nami (mną i Tobą i resztą oglądających), więc może być ciekawie.

 

Gry, z których Stream mogę realizować to/także:obrazek.png.833cb1d8644eb8d885fa544266ff8aee.png

  • GTA 5 (oczywiście Vibe, który będzie głównym contentem strimów)
  • GTA San Andreas (z chęcią przejdę z widzami całą grę),
  • Minecraft (gra ze znajomymi na prywatnym serwerze),
  • Cesar III,
  • Cities Skylines (jestem w tym nowy, ale z pomocą widzów mogę coś fajnego stworzyć),
  • Port Royal 2,
  • Twierdza Krzyżowiec,
  • Mount & Blade (jedynka),
  • Tropico (oczywiście, że jedynka),
  • Kozacy (wiadomo która wersja),
  • Factorio (pobrałem demo, zagrałem kilka minut- może się do tego przekonam- zobaczymy)

Wypisane gry to dla mnie klasyki, które po prostu przypadają mi do gustu- mam do nich wielki sentyment z dawnych lat i chciałbym sobie te gry odświeżyć.

W temacie tym będę także udostępniał informacje odnośnie trwających transmisji, także jeszcze raz zapraszam do zasubskrybowania kanału i oczekiwania na lajwik.

 

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC6G-zY44ZzfEPsM3a9fwgcQ

image.thumb.png.3eb9a24f4da2df2a975211b6498be264.png

Edytowane przez Jesus
jedrekk, Dante., KoKo i 3 innych lubią to

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin