Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Preence


bbclover

Rekomendowane odpowiedzi

793235537_Comp1_00000(2).thumb.png.2b3bd04447d542e4fbbc7560af1413f3.png

 

Nick Warren to urodzony 3 stycznia w 2006 roku mieszkaniec Los Santos. Nastolatek mieszka w okolicach Del Perro. Nick pochodzi z rodziny która nigdy nie miała problemów finansowych.
Nastolatek zaraził się muzyka od swojego ojca który grał na gitarze. Tata uczył go gry na gitarze od momentu ósmych urodzin ponieważ kupił mu wtedy jego pierwszą gitarę. W tym samym wieku chłopiec dołączył do chórku szkolnego którego był częścią do końca elementary school (2016). W wieku 14 lat nick zaczął słuchać nowego i dość specyficznego gatunku hyperpop który zainspirował młodego Nicka do tworzenia muzyki w takim gatunku. Nastolatek więc zarobił na swój pierwszy mikrofon na zawożeniu gazet sąsiadom,pobrał scrackowany software i próbował nagrywać pierwsze tracki.
Gdy ludzie w jego szkole odnaleźli jego muzykę zaczęli go wyśmiewać. Nick zrobił sobie po tym przerwę od udostępniania swojej muzyki która trwała prawie dwa lata, zaczął traktować muzykę jako terapie. Podczas tej przerwy nastolatek ciągle starał się poprawiać swoje umiejętności z pomocą wcześniej wspomnianego ojca. Po tak długim czasie chce wrócić do udostępniania swoich utworów w internecie.

Twórczość.
preence - Must Be Nice
- preence x DJ Oscarr - Anything 

 

 

Spoiler

Hej, chce pograć swój pierwszy projekt IC, planuje grać muzyka który będzie zajmował się głównie gatunkiem hyperpop (o którym wspomniałem wyżej). Wydaje mi się że jestem odpowiednią do tego osobą ponieważ mam jakiekolwiek doświadczenie z produkcją muzyki OOC. Życze miłego dnia/wieczoru  🙂

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Nick Warren
Numer konta postaci: 9249905394
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): N/A
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Alice Moner
Numer konta menadżera: 7232732817
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): 30% do menagera / 70% do mnie

 

 

Edytowane przez bbclover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Po wydaniu swojej pierwszej piosenki którą ludzie odebrali pozytywnie nawiązał współpracę z Dreamakers. Niedługo po nawiązaniu owej współpracy został zapowiedziany koncert w Etna Pub. Koncert spodobał się większości widowni. Preence przygotowuje się do wydania swojej pierwszej EP-ki*1123314609_Screenshot2022-05-03095949(2).thumb.png.1c66f234c86c37a8552ccf625961105e.pngimage.png.ced5a2d8a9be195e1bac87220538e9bf.pngimage.png.c70a29196fa0553f9c8d43aeb9d7d2ef.png

Ninis i 4WB lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin