Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Mijar] Chudy


DojebanaLapaChudaKlata

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Chudy - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Perry Dixon
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: "Przerzut ponad 30k narkotyków"
Członek ekipy nakładający karę: Mijar
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, tak jak w temacie została na mnie nałożona blokada postaci, tłumaczę o co chodzi. Niedawno zbanowany AsheyZ, były lider organizacji Burton Group zapewne podesłał do jednego z członka ekipy wyrwane z kontekstu zdania screeny, ktorymi zostałem obciążony. Rozchodzi się podobno o przerzucenie ponad 30 kg narkotyków, które zostały mi IC wydane w kredo od (MXSI) Zaccariasa Terrazas, grałem z tym graczem w poprzedniej organizacji SBMC i
darzymy się ogromnym szacunkiem. Gracz ten przez ponad 6 miesięcy rozwinął się na mieście, stworzył siatkę dilerską złożoną z graczy głownie z Vespucci (nowych graczy, którzy się jeszcze uczą). Obecnie jego sytuacja OOC wygląda tak, że musiał pożegnać się z rozgrywką w tej społeczności ze względów prywatnych. Z racji że nasze postaci IC poznały się za sprawą mojego byłego lidera, a jego dilerzy wykazywali chęci do dalszej rozgrywki w tych klimatach, wpadliśmy na pomysł że drogą IC mogę rozkręcić takowy projekt dilerski pod moją pieczą - z pomocą jego postaci InCharacter. Nasze postaci spotkały się, w moje ręce wpadły kontakty IC do jego dostawców jak i do części dilerów którzy do mnie podbili i znali się z resztą, wszyscy spotkaliśmy się na nowo założonym kanale discord i tam zasypałem ich odpowiednimi poradnikami autorstwa Mxsiego, oraz krótką informacją jaka jest sytuacja. Mxsi nie dotarł do wszystkich dilerów na serwerze ze względu na brak czasu, ale z racji że jego Drug Runnerzy przestali grać, a część dilerów miała już numer IC, została dodana naracja aby podbijali na dany numer jeżeli chcą kontynuować swoją rozgrywkę w tych samych klimatach(bo mogli uzyskać ten numer od samego Big Z', przydzielonego wcześniej Drug Runnera, lub innego Dilera który już ten kontakt dostał IC., mieli dowolność w odgrywaniu tego podczas swojego podbicia do mojej postaci). W moje ręce został powierzony towar za około 2 miliony, który został wydany mi przez Zaccariasa w kredo z racji że długo kręcił interesy z Burton Group i uznawał ich za dobrych biznes partnerów, moja postać IC właściwie zareklamowana przez samego C. Prince chwyciła ten trop i dopięła swojego - aby stać się jednym z poważniejszych czarnuchów w mieście. Wszystko zostało rozegrane IC, a towar który został mi powierzony jest objęty umową IC, taką że kiedy Zaccarias wróci do 'Santos będę musiał go spłacić i odpalić mu pewien procent z tego co zarobiłem. Z towaru wartego 2 miliony, wyrobiłem już około 5 milionów czystą rozgrywką IC. Pozyskałem przez niego IC kontakt do postaci użytkownika Mars, a w dalszej kolei rzeczy zdobyłem również IC namiary na sterydy u osoby z tej samej organizacji, co dostawca narkotyków i wtyczek z innych organizacji. Uważam że zostałem nie słusznie skazany na blokadę, cała ta sprawa jest wynikiem toksyczności zbanowanego już użytkownika AsheyZ, osoba ta tworzy teczki i zbiera urywki rozmów chyba na każdą osobą z którą ma docznienia, z tego co mi wiadomo gość ma 30 lat, a zachowuje się jak dzieciak i nie widzi świata poza okienkiem swojego monitora, najwidoczniej życie nie jest dla niego łaskawe i próbował być kimś w tej społeczności, co też mu się nie powiodło i przez to bardzo cierpi. Cała ta sprawa jest efektem tego, że użytkownik ten obiecał MI i innym członkom organizacji Burton Group, że umożliwi nam bezproblemową kontynuację rozgrywkę wątków naszych postaci przekazując nam aplikację, a z tej umowy się nie wywiązał i postanowił nam robić schody, ja podsumowałem kolesia słowami w stylu "Ciebie wyruchali, i teraz ty nas wyruchałeś", za to zostałem wyrzucony z jego discorda bez słowa. Uważam że poświęciłem sporo WOLNEGO czasu na rozgrywkę w jego organizacji, i śmiało w raz z innymi członkami mogę stwierdzić że jest to strasznie toksyczny człowiek, który po dowiedzeniu się że razem z resztą ekipy planujemy kontynuować naszą rozgrywkę - postanowił nam to utrudniać w każdy możliwy sposób, wylewając falę swojego płaczu i niezadowolenia na lewo i prawo. Poniżej zamieszczam link do albumu z dowodami, że cała sytuacja z narkotykami, jak i dilerami rozegrała się w sposób IC, a jak wiadomo to jest tylko gra - jedynie pomysł i koncept wyszedł drogą OOC, z racji że Mxsi uznał że sobie z tym poradzę i jestem osobą godną zaufania. Dodam że grę na serwerze traktuję jako zabawę, i małą odbitkę od IRL w której można wcielić się w kogoś i zapomnieć o codziennych problemach/zmaganiach. Jeżeli dowody, czy też inni zwolennicy AsheyaZ będą za wszelką cenę chcieli utrudnić mi grę na postaci Perry Dixon, przystanę na to i po prostu zrezygnuję z apelacji, PONIEWAŻ NIE JESTEM TOKSYCZNYM CZŁOWIEKIEM i szkoda mi na nich mojego czasu 😉, prosił bym o wypowiedź @Mxsi w tym temacie, oraz możliwość wypowiedzenia się innym - Takim osobą jak dilerzy, dostawcy, w jaki sposób wszystko przebiegało. Mały bonusik dla osób które w dalszym ciągu uważają że to nie możliwe, aby AsheyZ używał dodatkowych skryptów/oprogramowań (jeden ze screenów w albumie).


Ewentualne screeny/świadkowie: https://ibb.co/album/7g3Mq6

Edytowane przez Chudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się wypowiem jako osoba, która brała udział w wyjaśnieniu przekrętu oraz nadaniu kary Chudemu.

Myślę, że nie muszę drugi raz rozpisywać się dokładnie, bo @Chudyotrzymał ode mnie wyjaśnienia na discord i jest świadom tego, że niestety mieliśmy w tej sprawie rację. Gdyby przekręt był na niewielką kwotę, to zapewne nie skończyłoby się to wszystko w ten sposób. Fakt jest taki, że w naszych oczach jest to zwykłe przerzucenie majątku na Twoją postać po tym, gdy mxsi zakończył/zawiesił grę na serwisie. W obieg trafiła gotówka oraz towar wart kilka milionów, a to już jest ogromna przesada. Tak jak pisałam Ci na discord - tak samo powtórzę tutaj nie spodziewałam się, że dasz się wkręcić w taki przekręt. Mało tego sam fakt, że grałeś z mxsim na innej postaci w SBMC, a zaraz na nowej /przejmujesz pod opiekę/ od niego taki majątek jest rażący. Mając 110 godzin na postaci zebrałeś majątek wart grubo ponad pięć milionów; wszystkie budynki Burton zostały przepisane na Ciebie. Małe mieszkanie okazało się być wielkim skarbcem w banku, gdzie skitrany był towar i 5 baniek po kątach. Sam majątek, towar, ukryte bronie, mieszkania, samochody już zostały usunięte z obiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

12 godzin temu, Chudy napisał:

Rozchodzi się podobno o przerzucenie ponad 30 kg narkotyków, które zostały mi IC wydane w kredo od (MXSI) Zaccariasa Terrazas, grałem z tym graczem w poprzedniej organizacji SBMC i darzymy się ogromnym szacunkiem.

Problemem jest przekazanie 2 milionów dolarów w towarze twojej postaci przez postać Mxsiego który z przyczyn prywatnych przestał grać na serwerze, rozumiem że graliście ze sobą w poprzedniej organizacji i trzymacie dobry kontakt OOC jednak to nie jest żaden powód by Zacarias oddał większość swojego uzbieranego przez 6 miesięcy majątku postaci Perry Dixon z którą zagrał parę akcji In Character.

 

 

12 godzin temu, Chudy napisał:

Gracz ten przez ponad 6 miesięcy rozwinął się na mieście, stworzył siatkę dilerską złożoną z graczy głownie z Vespucci (nowych graczy, którzy się jeszcze uczą). Obecnie jego sytuacja OOC wygląda tak, że musiał pożegnać się z rozgrywką w tej społeczności ze względów prywatnych. Z racji że nasze postaci IC poznały się za sprawą mojego byłego lidera, a jego dilerzy wykazywali chęci do dalszej rozgrywki w tych klimatach, wpadliśmy na pomysł że drogą IC mogę rozkręcić takowy projekt dilerski pod moją pieczą - z pomocą jego postaci InCharacter.

Ta sama sytuacja co wyżej, ze względu na waszą znajomość OOC postać Zacariasa postanowiła przekazać ci wszystkie swoje kontakty w mieście kiedy Mxsi kończył grę, nie wnikam w waszą znajomość poza grą jednak postać Perry Dixon (117 godzin na dzień dzisiejszy) która odziedziczyła ponad 2 miliony dolców i sporą masę kontaktów na mieście od postaci którą znała nie cały miesiąc musiała mieć niezłego farta (14.03 - pierwsza wasza interakcja, 11.04 - przekazanie całego majątku)


Do całej reszty się nie wypowiadam, mało obchodzi mnie wasz prywatny konflikt z AshleyemZ. Faktem jest że dostałeś sporą ilość assetów tylko i wyłącznie przez znajomość OOC, stąd blokada postaci.

 

#PRZECZzOSZOŁOMAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mejaru napisał:

Siema

Problemem jest przekazanie 2 milionów dolarów w towarze twojej postaci przez postać Mxsiego który z przyczyn prywatnych przestał grać na serwerze, rozumiem że graliście ze sobą w poprzedniej organizacji i trzymacie dobry kontakt OOC jednak to nie jest żaden powód by Zacarias oddał większość swojego uzbieranego przez 6 miesięcy majątku postaci Perry Dixon z którą zagrał parę akcji In Character.

 

 

Ta sama sytuacja co wyżej, ze względu na waszą znajomość OOC postać Zacariasa postanowiła przekazać ci wszystkie swoje kontakty w mieście kiedy Mxsi kończył grę, nie wnikam w waszą znajomość poza grą jednak postać Perry Dixon (117 godzin na dzień dzisiejszy) która odziedziczyła ponad 2 miliony dolców i sporą masę kontaktów na mieście od postaci którą znała nie cały miesiąc musiała mieć niezłego farta (14.03 - pierwsza wasza interakcja, 11.04 - przekazanie całego majątku)


Do całej reszty się nie wypowiadam, mało obchodzi mnie wasz prywatny konflikt z AshleyemZ. Faktem jest że dostałeś sporą ilość assetów tylko i wyłącznie przez znajomość OOC, stąd blokada postaci.

 

Mijar z całym szacunkiem do Ciebie, sam napisałeś że nasze postaci się znały niecały miesiąc, ale przypominam że to jest gra komputerowa. Może miałem z nim jak w realu cały rok grać, zanim by mi to przekazał? Nie przesadzajmy, w dodatku założę się że nie ja jedyny w ten sposób myślę, że to i tak wystarczająco dużo czasu aby móc podejmować jakieś grubsze kroki. Czekam jeszcze na wypowiedź samego mxsiego i samo rozpatrzenie wniosku - ze spokojem.

5iwek, 4WB i ECPU Byczol lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin