Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes] Vanilla Unicorn


ECPU Byczol

Rekomendowane odpowiedzi

mmi-mors-mutual.gif

Vanilla Unicorn to klub działający od ponad czterdziestu lat na jednej z posesji w dzielnicy Strawberry. Klientela klubu to głównie gangsterzy zrzeszeni z różnymi grupami przestępczymi, do klubu trafia też spora ilość biznesmenów, urzędnicy, celebryci, prawnicy. Grupa ludzi trafia do tego miejsca by odreagować od pracy, żony, dzieci, po prostu czasami zwykłego stresu. Młode, zadbane, gorące tancerki i barmanki zachęcają mężczyzn do przybycia właśnie do tego miejsca w sercu Strawberry. Unicorn mieści się w samym sercu Davis przy ulicy Elgin Avenue, posesja jest otoczona kamerami, między innymi na parking czy na wejście klubu.  W środku lokalu, znajduje się zaś barek za którym zarządza sekcja barmanów, czy też scena do striptizu, gdzie swoje umiejętności ukazują młode tancerki. Dla nieco bogatszych klientów jest opcja wykupienia dodatkowej loży VIP, na której może odbyć się spotkanie biznesowe z udziałem tancerek. Vanilla Unicorn jest klubem znanym z ostrych imprez, ale i też z częstej zmiany zarządu. - Na przestrzeni ostatnich miesięcy, zarząd klubu co jakiś czas zmieniał się, co było tego powodem? Bankructwo, przekręty, a może presja innej grupy przestępczej? Gdy klub trafił w ręce jakiegoś właściciela, najczęściej miał on powiązania z organizowana grupą przestępczą, gdzie Vanilla pełniła funkcję pralni pieniędzy oraz miejsca do różnych interesów na mieście. Przez okres prawie dwóch miesięcy klub należał do znanego w świecie przestępczym bikera - Nate Torres. Klub zaliczył za czasów jego panowania dosyć dobry start, co jakiś czas były organizowane imprezy z udziałem znanych celebrytów, często dochodziło też do starć między różnymi grupami, czy też klubami motocyklowymi. - Vanilla Unicorn na przestrzeni ostatnich miesięcy była miejscem spotkań zorganizowanego kongresu klubów motocyklowych, gdzie głównymi incjatorami byli Lost MC, Smoke Bastards i Brotherhood Devils MC. W połowie marca niespodziewanie na aukcjach internetowych można było zobaczyć ofertę sprzedaży Vanilli Unicorn za kwotę $250.000, lokal trafił w ręce zaprzyjaźnionych gangsterów z Burton. Mówi się że za głowę Unicorn uznaje się Clayton Prince, lecz klubem zarządzali jego najbliższy przyjaciele. Klub za pomocą kancelarii prawnej formalnie stał się własnością zorganizowanej grupy z Burton. Po odsprzedaniu klubu, na mieście mówiło się o oficjalnym otwarciu klubu, które miało miejsce 27.03.2022 o godzinie 19:00. Impreza odbyła się z mocnym hukiem i jak najbardziej została pozytywnie zakończona. Podczas tego wydarzenia, klub odwiedziła masa celebrytów, między innymi; Anthony Krok, Paulo Rodriguez, Kulture De Batances. 
Ze względu na upadek grupy przestępczej która panowała nad klubem, nowymi właścicielami Unicorn stali się znani w mieście przestępcy z The Lost MC - Nate Torres i jego wspólnicy. Klub zaczyna żyć na nowo za sprawą nowego zarządu, cały czas przeprowadza rekrutację na różne stanowiska, nabiera nowych współprac z lokalnymi firmami i spółkami.

Cześć! - Po zamknięciu klubu przez opiekunów, wraz z @globusi @dixoniak1postanowiliśmy wrzucić aplikację i wrócić trochę do czasów sprzed dwóch miesięcy i prowadzić Vanilla Unicorn. Jesteśmy tego zdania że takie miejsce jak to powinno działać nieustannie na serwerze i nakręcać rozgrywkę społeczności Strawberry. Biznes na przestrzeni lutego/marca działał pod moimi rękoma, lecz z sytuacji która wydarzyła się IC byłem zmuszony wystawić lokal na sprzedaż. Po znalezieniu osób do gry, głównie tancerek i barmanów będziemy planowali grać codziennie wieczorkami, gdzieś zaczynając w okolicach 20:00, kończąc o północy, czy chwilę po. Klub będzie pełnił główny spot mojej organizacji przestępczej - The Lost MC. W razie jakichkolwiek pytań, piszcie na mój discord; Byczol#8667. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WLKLITK

Moim zdaniem, Byczol poradzi sobie świetnie - sam byłem podczas jego liderowania klubem, grało się cudownie a więc wiem że teraz też tak będzie, jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin