Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes] Carrera Aircraft - Aero Club


quatre cent sept

Rekomendowane odpowiedzi

Club.png

 

 

 

Sandy Shores Airfield:  Średniej wielkości lotnisko w sąsiedztwie miasteczka Sandy Shores na pustyni Grand Senora. Posiada trzy pasy, dwa dłuższe i jeden krótszy na mniejsze samoloty. Od początku istnienia było wykorzystywane do lotów komercyjnych prywatnych firm. Nocą zaś często było wykorzystywane przez wszelkiej maści przemytników do przerzucania nielegalnej kontrabandy z i do Stanu Blaine. 

W 2020 i 2021 bracia Enrique i Pablo Carrera wynajęli hangary i otworzyli swoją małą, dobrze rozwijającą się firmę - przewóz ludzi, przedmiotów, skoki spadochronowe i nauka latania. Przez pół roku istnienia przedsiębiorstwo zwiększyło swoją flotę trzykrotnie, natomiast przez pas startowy przewinęło się wiele osób, jednak w kwietniu 2021 biznes został zamknięty w skutek śmierci Pablo Carrery. Wtedy jego młodszy brat, Enrique wyjechał z miasta. W pierwszym kwartale 2022 powrócił on do miasta z zamiarem ponownego otworzenia przedsiębiorstwa ze wsparciem finansowym dawnego wspólnika, Johnny Desantisa. Wynajął on kilka mniejszych jednostek powietrznych i po otrzymaniu wszelkich licencji PPL, CPL oraz ATPL  próbuje ponownie wyruszyć w przestworza.

 

Przez rok nieużywania lotniska, w wyniku działania burz piaskowych, deszczy hangary zostały lekko uszkodzone - powstaly dziury w dachu, ścianach - naprawa ich jes priorytetem w działaniach Carrery: Powrócić lotnisko do czasów swojej świetności.

 

NcnrD4k.jpg

 

 

Oferta:

-Loty widokowe

-Skoki ze spadochronem

-Transport powietrzny

-Wycieczki

-Szkolenia lotnicze i pomoc w wyrobieniu licencji pilotażu

KONTAKT:

E. Carrera - 850629

 

Lokalizacja:

 

yGVikVI.png

 

BBbb3vm.png

OOC:

 

 

 

 

 

Witam Was. Po rocznej przerwie, i wielu zmianach w życiu prywatnym oraz na serwerze - postanowiłem powrócić do jednego z najbardziej prężnie rozwijanych projektów IC w tamtym roku. Lotniska - niestety teraz bez Errmiranda. Teraz lotnisko ów powstaje jako biznes zgodnie z wytycznymi od Antiego. Jako, że doświadczenie w ów rozgrywce mam, a nie ma ostatnio aktywnych projektów stricte dla graczy. Projekt będzie otwarty dla każdego, od zwykłego cywila przez projekty dla branży rozrywkowej (tak jak miało to miejsce rok temu, wszelkie reklamy, przeloty i udział w nagrywkach) jak i dla organizacji przestępczych. Projekt nie będzie służył grindowaniu pieniędzy. Usługi będą dobre dla każdego - każdy, kto będzie miał ochotę uczestniczyć w projekcie, będzie szeroko witany - jak to się mówi, to będzie projekt od graczy dla graczy. Pieniądze, jakie będą uzyskiwane będą przeznaczane na naprawy maszyn, zakup nowych, eventy dla graczy. Pomysłów mam dużo i wiem, że będzie można je zrealizować. Projekt ten będzie też furtką do przyszłej gry mojej postaci jako freelancera - a w przyszłości organizacji, która będzie również tworzona, jeżeli ten projekt wypali.   Jak to się mówi - do trzech razy sztuka.

Jestem otwarty również na nowe twarze, w razie wszelkich pytań zapraszam na PW forumowe ewentualnie Discord Witek#2152

 

_______________________

 

Kilka screenów z poprzedniej edycji:

QucVtEK.jpg

unknown.png

 

MpygB9g.jpg

 

XeJyCIe.jpg

 

 

 

Edytowane przez Komandor Tarkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin