Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Rekrutacja | Media


Boxidro

Rekomendowane odpowiedzi

          vibe_media.thumb.png.8a59199515d09869257122224c05f7e6.png

Hej. Zgodnie z tym, co opisałem w głównym temacie dot. mediów niezależnych otwieram rekrutację. Wielokrotnie byłem pytany o to, kiedy takie media powstaną. Zdecydowałem się jako opiekun branży rozrywkowej oraz mediów utworzyć taką strefę rozgrywki, by dać możliwość graczom zagrania czegoś swojego, niekoniecznie pod banderą dużych mediów, które istnieją już na naszym serwerze.

Aplikacje


 


Odgórnego wzoru nie wymagam do napisania tematu - zostawiam to wam. Nazwa tematu ma być już tą finalną, którą będziecie się posługiwać podczas rozgrywki. W trakcie tworzenia tematu swoich mediów na samym końcu proszę o umieszczenie i wypełnienie w spoilerze wzoru, który będzie wymagany. Prosiłbym o jak najwięcej informacji i wyjaśnienia planu działania - w aplikacji powinno się znaleźć wszystko, co przekona mnie do tego, by utworzone przez was media miały realną przyszłość i mogły przekształcić się w większe media. 

 

 

Spoiler

Lider projektu:
Skład projektu:
Tematy, w którym będziecie działać:

Numer konta bankowego: 


Aplikacje składacie tutaj

Ile będzie trwać rekrutacja?


 


Rekrutacja będzie otwarta do momentu, aż nie zostaną zapełnione sloty. Przypominam, że mamy 3-4 sloty na wasze projekty, a jeden jest zarezerwowany dla mediów o tematyce politycznej/frakcyjnej. Gdy któryś z projektów wypadnie z obiegu, to dostaniecie informacje o ponownym otwarciu lub wybiorę coś z poprzedniej rekrutacji, jeśli lider projektu oraz gracze będą nadal zainteresowani utworzeniem i prowadzeniem.


Powodzenia!
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin