Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/BOZMER] IG2K


IG2K

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/4524-ig2k/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ryan Davis
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada
Powód nałożenia kary: Dożywocie postaci (które nie powinno być zagrane)
Członek ekipy nakładający karę: Bozmer
Wyjaśnienie sytuacji: 
Pozwolę sobie podzielić to na 2 części:

1. Gwałt
Dostaliśmy wraz ze znajomymi oskarżenia o gwałt, który się nigdy nie odbył, jakiś czas po dostaniu przez moją postać dożywocia, dostałem informację, że osoba która składała zeznania kłamała na komendach narracyjnych, pisząc rzeczy które się nie wydażyły na /do. Ta akcja moim zdaniem nie powinna być brana pod uwagę, bo wynikała ona z niskiego poziomu gracza który to zrobił. 

2. Zabójstwo pracownika rządowego.
Przy tym, to sam się zdziwiłem pytając na ooc o co chodzi, bo nawet przez minutę nie było grane ze mną nic w tym kierunku, a dostałem za to wyrok. Jak się zapytałem, skąd to się wzięło to dostałem odpowiedź na looc, że chodzi o podjudzanie do wykonania tej czynności. Wszystko byłoby okej, gdyby nie to, że od tamtej sytuacji byłem jakieś 300 metrów, i byłem wtedy zaaresztowany za bójkę. 
Z tego co pamiętam, osoba która uciekała wyciągnęła spontanicznie broń, i strzeliła do goniącej go osoby. Więc jedyne co miałem z tym wspólnego to usłyszałem strzał. Mam wrażenie, że był to błąd wynikający z późnej godziny. Pragnę jeszcze ponownie zaznaczyć, że nie było ze mną prowadzone żadne przesłuchanie w tej sprawie, ani nie było nic przedstawiane w tym kierunku. 

Podsumowując:
Cały wyrok jest bezsensowny, i nie miałby racji bytu w realiach USA, gdzie jak wiadomo potrzebne są mocne dowody, których nie mogło być skoro jedna akcja została zakłamana, a druga zupełnie nie odegrana. Próbując to wyjaśnić jeszcze na serwerze, w trakcie dostałem blokadę.  Liczę, że sprawa się wyjaśni i będę mógł wrócić do rozgrywki na serwerze jako Ryan. 
Ewentualne screeny/świadkowie: @SmoQ @Zugi @BigBrotch 
obraz_2022-05-04_123915503.png.f15b03e9f423076dbf5d648e4a014194.pngimage.png.59ebe7bba13697a7cb62f4c031c756f1.png

Co do numerku 2, podlegają wszyscy świadkowie a szczególnie @BigBrotch i @Zugi obraz_2022-05-04_124701641.thumb.png.f7fa47faa43afd65898fa726e4c33c7e.png
Tutaj ostatnie, myślę potwierdzające, że gra tej osoby na /do była okłamana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryan Davis otrzymał blokade postaci w formie dożywotniego pozbawienia wolności za gwałt na postaci Ashley Blackwood która po odegranym gwałcie zgłosiła całość akcji drogą In Character dla Police Department. Oprócz tego, ta sama postać Ryan Davis ma powiązania z morderstwem postaci żeńskiej w ramach /ofiary/ oraz ma powiązania z próbą zabójstwa oficera na służbie. Poziom odgrywania gracza na sytuacje przełuchania przez LSPD był żenujący na tyle, że psuło to atmosfere rozgrywki. Tutaj klasyczny motyw stosowania metod przesłuchania przez detektywów w którym detektywi kilka razy sugerują mu, że odpowiada za dwa powiązania morderstwa i brutalny gwałt a on zaprasza postacie żeńskie z LSPD do siadania przy nim i nazywa się czekoladowym Ryan'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjaśniałem tutaj, zarówno w wiadomości, mam wrażenie, że żaden z argumentów nie jest czytany. Bo "powiązanie z próbą zabójstwa oficera na służbie" zarówno wyjaśniałem tutaj, jak i tam. I nie było nic z tym grane, bo nie mogło być. Skoro aresztowany byłem już, w momencie kiedy to się stało. 

Argument o niepoważności bo ktoś zaproponował drugiej osobie żeby usiadła, pominę. Dla twojej informacji, jakby tam był jakiś detektyw, też bym to powiedział żeby usiadł, skoro dwie osoby siedzą. To się nazywa skrawek kultury osobistej. A z "czekoladowym Ryanem", wyjaśniłem to w wspomnianej wcześniej wiadomości, i jest to trzymanie się charakteru postaci. 

Nie mogę nic dodać, skoro moja wiadomość nie była nawet przeczytana dokładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WLKLITK

 

Godzinę temu, Bozmer napisał:

 Poziom odgrywania gracza na sytuacje przełuchania przez LSPD był żenujący na tyle, że psuło to atmosfere rozgrywki. Tutaj klasyczny motyw stosowania metod przesłuchania przez detektywów w którym detektywi kilka razy sugerują mu, że odpowiada za dwa powiązania morderstwa i brutalny gwałt a on zaprasza postacie żeńskie z LSPD do siadania przy nim i nazywa się czekoladowym Ryan'em.

Miałem sam interakcję z graczem, a jego gra opierała się głównie na mówieniu Daa Fuqqq albo jakiś innych głupstw, widać że gracz totalnie jest zlewawczy do tego co mu się mówi, sam chciałem go nakierować, granie typowego Drillowca też jest śmiechu wartę, a gdy zwróciłem mu uwagę by nie grał jak przysłowiowy /głupek/ to zaczął się bulwersować jakbym mu conajmiej rodzine zwyzywał, więc interakcja z nim jest tak samo odrzucająca dla innych graczy, pokroju mojego. Przepraszam że się wtrącam, ale skoro mówimy tutaj o tym, to też chcę poruszyć kwestie jako gracz - który z nim miał doczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin