Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/v3rso] realesteverlived


bartosz zapasowe

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwole sie tutaj tez wypowiedziec jako osoba w pewnym sensie powiazana, bo nieraz mnie prosili, abym sie tutaj wypowiedzial. Zaczne od poczatku, we frakcji jestem dokladnie od dnia 05/02 tego roku. Od tamtego czasu 'przejechalem sie' przez kilka liderow ( @vxnewood, @wlk, @ADVGierki i teraz @311 ) Z tego, co pamietam v3rso niejednokrotnie robil chlopakom pod gorke i blokowal niektore zmiany, czy tez niektore osoby na wyzsze pozycje we frakcji. Frakcja SD miala swoj 'prime time', gdy prowadzil ja vxn wraz z wlk i wiktorem. Liczyla wtedy +- 50 osob z czego wiekszosc ogarniala gre, po wyrzuceniu ich z liderow dosc spora czesc osob (ogarnietych osob!) wyszla z Discorda SD konczac swoja przygode we frakcji. Po wybraniu nowych liderow (v3rso, matrzak i speedy) frakcja w pewnym stopniu 'odzyla' ale niestety bylo dosc malo ogarnietych osob, ktore graly dosc dobrze i miedzy innymi aktywnie (po prostu poziom spadl wg mnie). Podejscie v3rso do niektorych rzeczy jest naprawde kurwa zenujace. Na discordzie LEA (graczy LEA) organizowal zbiorki dla osob pokrzywdzonych w wojnie na Ukrainie a jakis czas pozniej zartuje, ze "ma 30 ukraincow na Twoje miejsce" (xD) (ponizej zamieszcze urywek ss, zeby nie bylo mowy o wynoszeniu z discordow)
 

Spoiler

unknown.png 

[..]

unknown.png

a pozniej dzieje sie akcja opisana w tym nagraniu https://streamable.com/l288x0, co wedlug mnie jest mega slabym zachowaniem szczegolnie, gdy robilo sie takie rzeczy (zbiorki, etc), teraz przejde do kolejnej czesci

 

W dniu 16.05.2022 o 00:15, bartlomiej napisał:

@realesteverlived byl dsb 2+, co swiadczylo, ze z pewnoscia jego rozgrywka byla na wysokim poziomie, a ja bedac szczerym, jak bylem na trainee i mialem z nim pierwszy wyjazd w teren, to piekla mnie dupa widzac wiedze goscia na temat LEA, brzmi to troche jakbym chcial go poprzec po kolezensku, ale mowie to z czystym sumieniem, bo gosc jest serio oczytany. Jak widac na w/w screenach, inne osoby decyzyjne byly za tym, zeby wznowic OSSB pod skrzydlami californi, nawet zwykli DS tego chcieli (nie raz bylo o tym pisane na generalu/dyskusjach), bo wiedzieli, ze to moze wypalic (nawet powolam sie na slowa @never walk alone czyli bylego lidera tej jednostki, tez sadzil, ze california ogarnie to wszystko lepiej od niego).

przez dosc dlugi okres bylem druga osoba odpowiedzialna za jedna z najwazniejszych wydzialow na serwerze - OSS. (dla tych co nie wiedza, glownie ten wydzial skupia sie na grze z gangami, zapewnienie im i sobie dobrego gameplay'u, zeby jedna i druga strona byla zadowolona), ja zajmowalem sie GET a @Agent zajmowal sie OSSD. Nieraz po prostu nie mialem czasu na organizacje roznego typu 'eventow' typu jakis roll-call, czy cos. Po jakims czasie OSS zostalo usuniete, a jeszcze kilka dni pozniej padla dyskusja o przekazaniu calego OSS dla @madeg oraz @realesteverlived gdzie powaznie wiekszosc graczy frakcji bylo zdecydowanie na 'tak', bo chlopaki maja w tym mega doswiadczenie - ja sam osobiscie chcialem sie z nimi dogadac, no ale v3rso ich blokowal wiec trzeba bylo poruszyc glownie ten temat na spotkaniu frakcji, o ktore JA osobiscie poprosilem ze wzgledu na mega utrudniony kontakt z liderami (glownie po tym jak dostalem warna za niepoprawna kreacje postaci, ale o tym bedzie na dole;d).
 

Spoiler

image.thumb.png.a1948e92d46494a149e6405286ab3092.png
image.png.b54fb102c32f0fbaf2be674ed55897fb.png

spotkanie sie odbylo, trwalo dobre poltorej godziny z czego polowa czasu byla 'zabierana' przeze mnie na poruszenie dosc waznych wg mnie tematow czyli: system wiezienia, niechec do gry z polswiatkiem, pogorszenie sie relacji na linii gracze SD <--> cywile, moj warn, utrudniony kontakt z liderami, usuniecie OSS, pojawienie sie 'grupek' we frakcji. Przez ten czas mialem po prostu wrazenie, ze v3rso ma za przeproszeniem w dupie to co sie do niego mowi. Pierwszy temat, ktory poruszylem bylo usuniecie OSS przez co wywiazala sie dyskusja na linii madeg, california <--> liderka. Finalnie chlopaki byli blokowani ze wzgledu na jakas /przeszlosc/ czy cos. Przejde do kolejnej sprawy (nie, to nie jest placz)

Bedac we frakcji zostalem awansowany przez liderow (frakcji/stacji) - (matrzak/positiv) na Deputy Sheriff II (DSB2), rzeczy ktorymi sie zajmowalem/pomagalem to: FTP Managment, OSS Managment, FTO, pomoc przy stacji 28, lider GET, pomoc przy OSSD VLD całego OSS, wiec niektorymi momentami mialem ostry zapieprz i nie mialem na wiekszosc rzeczy czasu, mimo tego staralem sie byc jak najbardziej aktywnyi robilem to dosc dobrze, bo bylem lubiany przez tak naprawde cala frakcje (pozdrawiam roziak, mimo spiecia drobnego jestesmy ziomami) - teraz przejde do rzeczy, ktora to wszystko 'usunela'. Dnia 05/05 otrzymalem wewnetrznego warna od v3rso (drugiego warna, przez co spadlem z DSB2 na DS) (patrz spoiler). W 'oficjalnym' powodzie bylo niepoprawna kreacja postaci - wiec pierwsze o czym pomyslalem to o wstawienie menyoo na moj Lifeinvader, ktory prowadzilem (https://li.v-rp.pl/c.townsend) wiec, gdy wiekszosc osob pytala co sie stalo to odpowiedzialem, ze chodzilo o to bo nic innego nie zrobilem. Przez ten czas nie bylo na mnie skarg, nie odpierdalalem trzody a mimo to zostalem bez powodu kickniety z DSB2. Przez tydzien, dzien w dzien pisalem do v3rso co sie stalo, czemu tak zrobil i co dokladnie zrobilem. Przez tydzien czasu nie mialem ZADNEJ odpowiedzi od niego, nawet @311 czy @Matrzak nie wiedzieli co bylo powodem warna (wiec domyslam sie, ze chodzi o 'stare czasy' i wiem czemu v3rso tak postapil.) o powodzie warna dowiedzialem sie dopiero tydzien pozniej na spotkaniu frakcyjnym, gdzie powodem bylo JAZDA NIESWOIM POJAZDEM - bo jechalem wozem mojego znajomego na stacje 28, zeby wejsc na sluzbe, a moj woz takehome zostal 'zawieszony' ze wzgledu na zawieszenie OSS, a lista zakazanych aut pojawila sie poznym wieczorem (patrz spoiler), drugim powodem bylo 'powiedziales cos IC, ale Ci teraz nie znajde chyba, ze przetrzepie logi' mimo mojej prosby o to, nie dostalem zadnej odpowiedzi ponownie.

Spoiler

unknown.png
unknown.png


Slowem podsumowania, pod skarga sie jak najbardziej moge podpisac. Frakcja utracila na jakosci, gdy lidera frakcji otrzymal v3rso. Sporo osob po zebraniu frakcyjnym odeszlo (ogarnietych osob), a jeszcze niektorzy wpisali nieobecnosc xd. Nie moge dac oryginalnych screenow ze wzgledu na to, ze jestem dalej graczem tej frakcji i nie chce dac komus powodow do wyrzucenia mnie z frakcji. Jesli opiekun/zarzad serwera - beda chcieli screeny, bez problemu dostarcze oryginalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2022 o 00:25, v3rso napisał:

Jeżeli autorowi z worlda to przeszkadza to niech się do mnie odezwie wtedy je usunę

mysle ze ten czlowiek nie ma pojecia o istnieniu tego przybytku zwanego serwerem ""roleplay"", ale jestem pewien ze prawo autorskie dziala w druga strone i to jednak ty powinienes sie jego zapytac czy nie bedzie mial z tym problemu jak zajebiesz 1:1 jego pomysl bez podania creditsow 

moge tez przy okazji spytac autora penal code czy nie przeszkadza mu ze to rowniez zajebaliscie 1:1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie przepraszam za czas jaki oczekiwaliście na rozpatrzenie tej skargi, ale miałem urwanie głowy z innymi sprawami.

Okej więc tak. Z tego co ja tu widzę to jest niemalże ciągle ta sama grupa osób, która nie potrafi dogadać się z v3rso i na odwrót. Osobiście zgadzam się z tym i mówiłem już to v3rso, że nie podoba mi się fakt iż opiekun tego sektora jest również liderem jednej z frakcji i sugerowałem to zmienić. Otrzymałem odpowiedź, że to tymczasowe ponieważ nikt się nie wyłonił na samodzielnego lidera, a na takowego również szykowany miał być Speedy. 

Co do screenów z discordów. Większość z nich ewidentnie jest wyciągana z kontekstów i nie wmawiajcie mi, że nie. Jak dla mnie to już próba udupienia kogoś na siłe. Logiczne jest, że w jednej frakcji, a tym bardziej w jej zarządzie osoby się znają dość dobrze, skoro same się dobrały do współtworzenia jakiegoś projektu, a pisanie na tego typu konfach między nimi w taki, a nie inny sposób jak pisał chociażby v3rso do Speedy'ego to nie jest powód, by komuś zaciskać pętle na szyi, bo takie dialogi padają praktycznie wszędzie między członkami danej grupy. 

Kolejna rzecz dotyczyć będzie grafik, które rzekomo pochodzą z innego serwera i zostały użyte u nas. Jeżeli v3rso nie miał zgody autora tych grafik na użycie ich tutaj to będzie musiał je zmienić/usunąć z naszego forum.

Przez cały ten czas, kiedy skarga jest na forum robiłem mały swój reserch i zdania co do v3rso jest podzielone, więc nie jest to tak jak zostało tutaj w jakiś sposób okrzyknięte i zarzucone mu, że nie nadaje się na to stanowisko i dzierży je niesłusznie oraz to, że wszyscy po nim jadą i go tutaj nie chcą. Jest nieco przesadzone, bo rozmawiałem z osobami, którzy nie mają z nim problemów.

W moje ręce wpadły również skriny od pewnego użytkownika (których wrzucać tu nie będę z wiadomych przyczyn) jakoby Speedy zachęcał do jechanki po v3rso. Również jest to zagrywka niezbyt stosowna i powiedziałbym poniżej pasa, bo wypowiadać tutaj powinny osoby się, które same tego chcą i mają coś do powiedzenia, a nie za namową innym tylko dlatego, by oskarżający osiągneli swój cel i powiększyli zasięgi i moc zażaleń. Więc również brałem to pod uwagę w werdykcie.

Podsumowując tą całą sprawę. Chcę, aby v3rso jako jeden z opiekunów tego sektora znalazł samodzielnego lidera tejże frakcji i oddał mu ją dając swobodę w jej prowadzeniu. Bo jeszcze raz powtórzę, że zgadzam się z tym, aby opiekun nie liderował żadnej grupy/frakcji sektora, w którym pełni rolę nadzorcy. Postaram się również dobrać jeszcze jednego CM-a do tego sektora, który będzie również miał wpływ na frakcje typu LSPD/LSSD, bo z tego co się orientuję to aktualnie zajmuje się tym tylko v3rso, a inny CM ma pozostałe zakamarki tej strefy. Grafiki powinny zniknąć z naszego forum jeśli nie ma na nie zgody. Porozmawiam również z v3rso o tym, by nie rozmawiał w ten sposób nawet na discordach frakcji, w której gra - bo jak widać niektórych to strasznie boli, że ktoś z ekipy coś pół żartem pół serio napisze i od razu jest to odbierane jak złe zachowanie (w moim mniemaniu na siłę). Porozmawiam z nim również o zarzucanym blokowaniu pewnych rzeczy do gry, czy to faktycznie jest takie złe by musiało być blokowane przez opiekuna, bo przyznam szczerze że nie do końca znam się na tych wszystkich tajnika ze świata LEA, ale zaczerpnę języka tu i tam by dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego co aktualnie jest blokowane, a ewidentnie jest grupa ludzi na serwerze, która chciałaby coś takowego robić. To tyle z mojej strony na ten moment. Pozdro.

 

PS. Dodam jeszcze, że po rozmowach z V3rso liczę na poprawę stosunków między graczami, a nim. Jeśli to się nie poprawi to będą poczyniane dalsze kroki. Aczkolwiek już teraz mogę powiedzieć, że wydaję mi się, że V3rso zrozumiał swoje błędy, które wskazaliście mu wy i ja. Dodał już teraz, że sam ma dość krzyków w tym sektorze i chciałby to zminimalizować. Więc obstawiam, że usiądzie z wami - graczami tego sektora do rozmów o tym co by tu zmienić i poprawić, bo to jednak Wy tutaj gracie, macie z tym zderzenie na codzień i wiecie najlepiej czego brakuje, a co przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin