Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/v3rso] realesteverlived


bartosz zapasowe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vxnewood

jak to jest ze frakcja opiekuna podpierdala tematy w tym moj z ride-along oraz obrazki z innego serwera i dalej nie sa skasowane pomimo prosb xD

widze, ze verso nadal w formie bo kilka miesiecy temu rowniez podpierdolil rzeczy z sd mojego i bartka

unknown.pngunknown.png

 


unknown.pngunknown.png

 

na to tez czekam az skasujesz @v3rso

unknown.png

Edytowane przez vxnewood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Od kilku dni dostaje ciągłe informacje odnośnie nieczystych i nieodpowiednich ruchów jednego z opiekunów odpowiedzialnych za strefe organizacji porządkowych wobec mnie, oraz wobec drugiego lidera LSCSD - wlk. Nieczyste ruchy zaczęły sie już w poprzednim miesiącu, w którym zacząłem dostawać informacje, że kosma już jakiś czas planuje ‘podmienić’ mnie i wlk na stanowiskach lidera kompletnie nie poruszając z nami żadnych tematów dotyczących ewentualnych problemów, przez które może być prowadzony do takiej decyzji. Frakcja przez ostatnie trzy tygodnie przechodzi swój szczyt swoich możliwości pod względem poziomu, interakcji z pozostałymi strefami serwera, jak i zresztą pod względem aktywności. Na każdej możliwej płaszczyźnie frakcja działa wzorowo, nie wzbudzając żadnych konfliktów na linii międzyfrakcyjnej, na linii LSCSD - półświatek przestępczy, ani na linii zarząd - opiekun. A nawet jeśli wzbudza jakiekolwiek problemy między nami(zarządem), a opiekunami - nie jesteśmy o tym informowani. Wszelkie informacje, które na dobrą sprawę moglibyśmy poprawić w locie - o ile jakiekolwiek są, to mówie otwarcie - nie mamy pojęcia, czy opiekunom coś się nie podoba - kompletnie nas omijają. Dochodzi do patologicznych sytuacji, w których sierżanci, a nawet gracze spoza frakcji wiedzą więcej o jej aktualnych losach niż faktyczny zarząd, który nie ukrywajmy - powinien być tą najbardziej doinformowaną stroną. Nie dostaliśmy ŻADNEJ skargi od opiekunów odnośnie działania frakcji, co przy połączeniu tego, że kosma za plecami wszystkich próbuje wymienić na lewo główny pion frakcji prowadzi do prostej konkluzji; informacje są przed nami zatajane, tylko po to, żeby później skorzystać z nich przeciwko nam przy ewentualnej przymusowej zmianie zarządu.

Argumenty, które udało mi się wyłapać od osoby której to stanowisko proponuje, to ponoć ‘duża ilość skarg’ na moją osobe, oraz na samo funkcjonowanie frakcji - czysto i otwarcie jestem w stanie się przy Was przyznać, że nigdy nie byłem złotym graczem z zapiętym ciasno krawatem; wcześniej byłem jaki byłem, aczkolwiek koniec końców obiecałem sobie, że w momencie w którym dostanę ewentualnego lidera frakcji na serwerze, że dopnę krawat i przestanę puszczać się woli ‘luźniejszej gry’. I jestem w stanie z stuprocentową pewnością stwierdzić, że większość ‘zapędów do odwalania’ udało mi się sukcesywnie wyplewić z mojej rozgrywki. Każdemu w locie pewno mogły zdażyć się jakieś wpadki, może przeoczyłem jakiś drobny szczegół, ale nigdy nie zrobiłem niczego, co mogłoby postawić mnie, bądź prowadzoną przeze mnie i przez wlk frakcje w złym świetle.

Wszystkie problemy frakcyjne, różne spiny międzyfrakcyjne były wyjaśniane jeszcze tego samego dnia starając się dochodzić do wspólnych porozumień, tak, by żadna ze stron na tym nie ucierpiała - funkcjonowaliśmy z opiekunami na poważnie pozytywnych relacjach, co mimo wszystko wielokrotnie skutkowało negatywnym feedbackiem ze strony moich graczy, bo wielokrotnie funkcjonowanie z opiekunami na przyzwoitym poziomie było równie z schodzeniem im z drogi, ustępowanie im. Robiliśmy to wszystko, nie robiliśmy żadnych problemów, nie kłóciliśmy się nawet w momentach w których racja stała po naszej stronie; jedyne na czym nam zależało w trakcie prowadzenia tej frakcji to zapewnienie jakościowego miejsca rozgrywki dla nas oraz dla naszych graczy. Bycie potraktowanym w taki sposób, w którym jeden z opiekunów za Twoimi plecami próbuje zniszczyć wszystko zbudowaliśmy przez te ~ 3 miesiące rozgrywki to jedno z najgorszych uczuć jakie może spotkać człowieka. Przymusowa zmiana lidera w tym momencie, w momencie w którym frakcja przeżywa swój szczyt formy naprościej w świecie doprowadzi do jej śmierci. Nie odbierzcie tego jako bunt, bo to jest ostania rzecz jaką chcemy z wlk zrobić. Na ten moment o ruchach kosmy wie jedynie potencjalnie drugi lider, ja, oraz wlk. Nie bez powodu nie informowaliśmy nikogo więcej, bo nie mamy zamiaru budować sobie wizerunku buntowników, których jedyną linią obrony będzie śmieszne buntowanie ludzi przeciwko opiekunom, stawianie chorych warunków w których ‘albo my zostajemy, albo wszyscy odchodzimy’ - nie. Nie informujemy ludzi, by nie siać zbędnej paniki.

Zastanawiamy się, jaki jest sens wymiany liderów w momencie, w którym frakcja funkcjonuje praktycznie idealnie, w momencie w którym frakcja doszła do momentu, gdzie interwencja zarządu nie jest koniecznością, a wszystkie sprawy MOGĄ zostać załatwione już na szczeblu sierżanckim. Aktualna ekipa LSCSD, to najlepsi ludzie z jakimi mogłem sobie wyobrazić współpracę. Przed zarzuceniem jakiegokolwiek argumentu odnośnie tego, że dobrałem sobie ekipe pełną moich znajomych, którzy jedyne co będą robili to ślepe przytakiwanie na wszystkie moje ruchy - nie. Była taka na samym początku, ale po praktycznie dwóch kluczowych zmianach na rangach wewnątrz frakcji - pierwszą było odsunięcie jednego z trzech startowych liderów, po tym jak kompletnie zaniedbał frakcje od swojej strony, zaś drugą - wymiana większości sierżantów. Od tego momentu prowadzimy frakcje razem z wlk, oraz całą garstką świeżo zebranych sierżantów, których na samym początku nigdy bym się nie spodziewał na tych rangach. To są osoby z zewnątrz, w niektórych przypadkach osoby które dołączyły do frakcji dopiero po dwóch miesiącach od jej powstania. To dzięki tym zmianom, w którym postawiliśmy dobro frakcji ponad naszych znajomych OOC doprowadziliśmy do tej sytuacji, gdzie frakcja funkcjonuje jak funkcjonuje - wyjątkowo dobrze. Korzystając z okazji, chciałbym przywołać wszystkie postulaty z które wymieniliśmy w aplikacji do przejęcia zarządu LSCSD. Jeśli jest taka potrzeba, mogę Was bezproblemowo dodać do wiadomości z aplikacją - tam ciągle stoi nieedytowana wersja oryginalnej aplikacji, w której wszystkie postulaty pokryją się z tymi, które tutaj wypisałem;

Zapewnienie jakościowego miejsca do gry dostępna dla każdego. W trakcie istnienia tej frakcji, nie wykluczyliśmy nikogo, kto nie był jawnym odwalaczem, bądź wcześniej działał na szkode serwera/frakcji. Na ten moment mamy w frakcji około ośmiu osób, o ile nie delikatnie więcej, którzy jako pierwszą szanse na rozgrywke w frakcjach porządkowych wybrali akurat naszą frakcje. Nie odrzuciliśmy nikogo tylko ze względu na to, że wcześniej nie miał styczności z frakcjami porządkowymi - jesteśmy otwarci na nauke ludzi, jesteśmy otwarci na otworzenie horyzontów dla nowych graczy, czego szczególnym przypadkiem jest chłopak który zgłosił się do nas półtora tygodnia temu, jako gracz który poraz pierwszy rozpoczyna rozgrywke na serwerach roleplay - wcześniejszą historie miał jedynie na głosówkach, ale tego nie wypada brać pod uwagę. Nie zignorowaliśmy jego potrzeb, wręcz wyszliśmy naprzeciw - wciągneliśmy go pod nasze skrzydła, a za nasz cel ustaliliśmy sobie wyszlifowanie tego chłopaka nie tylko pod względem rozgrywki oficera egzekwującego prawo, ale jako też samego gracza. Odpowiedni balans immersji z luźną gumą. Nie uważam, żebyśmy przekroczyli granice w której rozgrywka jest wręcz robotyczna, a wszystko jest idealnie dopasowane pod kreske, gdzie każdy gracz gra rozgrywke perfekcyjnej postaci bez żadnych błędów. Ciągle celowaliśmy, jak i ciągle celujemy by nasza rozgrywka była przyjemna dla obu stron; co w naszej wspólnej opinii, jak i opinii ludzi z zewnątrz wychodzi nam całkiem nieźle biorąc pod uwagę przypływające do mnie bądź wlk pochwały od losowych graczy za rozgrywke z naszymi ludźmi. Pozwolę sobie pominąć trzeci podpunkt odnośnie czerpania przyjemności przez obie strony, ponieważ odpowiedź na niego podpiąłem też tutaj.

Równość w frakcji, faworyzacja kolegów ponad innych graczy. Od samego początku stawialiśmy na równość i równe szanse dla każdego. Nie chcieliśmy stworzyć toksycznej kulki, do której dostęp mają jedynie osoby z którymi bije piąteczki OOC, czego idealnym przykładem jest aktualny skład frakcji na rangach DSB1 wzwyż; większość osób miałem przyjemność poznać dopiero w trakcie rozgrywki w tej frakcji. Nie damy sobie zarzucić faworyzacji, bo nikt w tej frakcji faworyzowany nie był. Jedyna, oczywista rzecz, to to, że początkowy skład frakcji był wypełniony naszymi znajomymi - ale każda frakcja musi mieć złożony startowy skład, więc raczej nic w tym dziwnego, że dobrałem do tego osoby którym wtedy ufałem - koniec końców na większości się przejechałem, ale to nie jest już kluczowe. Frakcja funkcjonuje dalej. Rozgrywka prowadzona w County Jail, nowe miejsce do gry dla org. przestępczych. Do tego jeszcze akurat nie dotarliśmy; były na to plany, ale do tego momentu jeszcze ie dostaliśmy skryptu który nam to umożliwił. Jestem przezroczysty, niczego nie ukrywam - to jedyna rzecz której jeszcze nie zapewniliśmy z naszych startowych postulatów.

Jakiś czas temu korzystając z możliwości wgrania nowych liverek pod pojazdy frakcyjne chcieliśmy dodać dodatkową odnogę dla gry SEBu, jest to hazmat. Na samym początku jeden z opiekunów nie wyraził na to zgody zarzucając mi elitaryzację SEB co jest totalną bzdurą, elitaryzowanie byłoby wtedy gdybyśmy dobierali tylko "wybranych" graczy do jednostki a tak nie jest, każdy ma takie same szanse na dołączenie, jedyny wymóg to aktywność bo poprawnej gry można nauczyć każdego. Po kilku dniach otrzymaliśmy ten hazmat jednak nie nacieszyliśmy się nim zbyt długo bo aż cały jeden dzień, został on zabrany z racji tego, że oszukałem podobno opiekuna a drugim powodem było, że FD nie wyraziło zgody - dlaczego inna frakcja ma decydować o rozwoju jednostke w innej frakcji? Rozumiem, że LSFD również ma hazmat ale wystarczy poświęcić dosłownie 5min na wyszukanie "LASD Hazmat" i zobaczyć, że są to dwa całkiem odrębne style gry. Z pomysłem stworzenia hazmatu wyszła druga osoba z którą współprowadzę SEB, przyklepałem to bo pomysł wydał mi się ciekawy pod względem możliwości dodatkowej rozgrywki, poświęcamy swój czas aby szukać informacji co i jak funkcjonuje realnie, chcemy to przenosić do gry aby ta gra nie stała się dla nas nudna ale co chwile ktoś próbuje nas stopować, wszystkie zmiany nie wymagają wgrywania nowych pojazdów a jedynie liverki na pojazdy które już są wgrane od dawna na serwerze. Axonis - bo to z nim współprowadzę SEB po awansowaniu na SGT dostał wolną rękę jeżeli chodzi o decyzję w SEB, złapał na nowo zajawkę na grę, poświęcał sporo czasu na grę, research w internecie nt. LASD aby prowadzić tą jednostkę jak najlepiej, niestety widząc jak stopowane są jakiekolwiek pomysły rozwoju najzwyczajniej traci chęci do gry, pomimo, że taki Hazmat, Bomb Squad czy SAR użyty zostanie dosłownie kilka razy w roku to sam fakt, że jest możliwość czegoś takiego zagrać daje jakąś satysfakcję.

Wysyłałem też ostatnio do jednego z opiekunów link z artykułem w którym krytykuje działania SD, po reakcji opiekuna stwierdzam, że nie podoba mu się, że akurat było tam SD - dodam, że jednostki SD zostały wezwane przez SASP co jest wyraźnie opisane w artykule. Najłatwiej jest mi napisać o sytuacji gdzie reaguje SD z racji tego, że mam informację z pierwszej ręki, jeżeli inne frakcje LEA również chcą aby ich targetować jako San News to nie widzę takiego problemu, wystarczy wysłać do mnie odpowiedni materiał z tym.

Okropnie chujowym zachowaniem ze strony kosmy jest to, że my z wlk przez nawet najmniejszą zmiane w zarządzie oryginalnie musieliśmy przebijać się przez setki wiadomości z opiekunami, godzinne rozmowy na głosówkach by finalnie uzyskać od nich negatywny/pozytywny werdykt, a drugiemu liderowi od buta jest oferowany ‘dowolny dobór zarządu zgodnie z jego oczekiwaniami’ - no kurwa, bądźmy fair wobec siebie, poważnie. To nie jest czas, gdzie stosowanie zagrywki z podwójnymi standardami przejdzie bez większego echa.

Nawiązując jeszcze do tematu liderów, oraz wcześniejszych zmian w zarządzie (usunięcie jednego z liderów), na werdykt odnośnie dalszych losów frakcji czekamy od dobrych dwóch i pół tygodnia(poltorej miesiaca na ten moment odkad ten tekst byl pisany), gdzie mieliśmy sztywno postawione czterdzieści osiem godzin na podjęcie decyzji z ich strony. To nie jest potężny argument, ale to praktycznie dwa i pół tygodnia życia w ciągłej niepewności, gdzie kosma z dnia na dzien może stwierdzić, że mimo tego, że czysto nie dogadywaliśmy się z trzecim liderem (ja i wlk vs vxnewood), albo przymusi nas do dalszej współpracy albo kompletnie zakończy działalność tej frakcji na tym serwerze - co swoją drogą było jednym z początkowych argumentów, którymi próbował nas zastraszyć do zostawienia na stołku jego kolegi. Jakby, to kompletnie nie było fair wobec nas. Działaliśmy dla dobra frakcji, co długoterminowo widać po jej aktualnym stanie - efekt był pozytywny.

 

Edytowane przez ADVGierki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V3RSO to totalny ignorant, który wywyższa się w grze komputerowej bo ma większą władze od zwykłego gracza i najwidoczniej sprawia mu to satysfakcje bo nie dosyć, że odgrywa strasznie aspołeczne postacie to taki też jest w kierunku graczy serwisu OOC. Jakakolwiek próba kontaktu z nim w wiadomości prywatnej, bądź discord kończy się fiaskiem bo nawet nie raczy odpisać i ma głęboko w poważaniu jakiekolwiek wyjaśnienia bo kreuje się na osobę nieomylną i nie potrafi przyznać się do błędu, nie bez powodu krąży o nim opinia najgorszej osoby w ekipie bo pomylił się z powołaniem i tylko uprzykrza grę zamiast wspierać graczy i im pomagać, no cóż... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jako opiekun z tego co pamietam nie wypowiadalem sie na temat wlk, dostawalem wielokrotne znaki, ze nie potraficie sie dogadac-- nie mozna mi zarzucic, ze nie probowalem, trzy razy do was chodzilem, bylo was trzech, liczylem ze sie dogadacie, usuneliscie VXN'a, moja osoba dotyczaca Twojej osoby w przypadku zmiany lidera nie ma wiele, bylem posrednikiem ktory otrzymywal mase dowodow od kilku osob ktore wtedy zdecydowaly sie na Ciebie zlozyc bardzo rozlegla skarge, Wiktor

wszystko przesylalem dalej do @v3rso, Szymona i @Matrzak; byla to w tak naprawde pelnym stopniu decyzja podjeta w calym gronie, bo wiem ze byl tez czas kiedy zarzucales ze robie cos sam; wtedy bylem najbardziej aktywnym opiekunem z trzech (i czy chciec czy nie musialem byc neutral wobec dwoch stron), i tak dla jednej ze strony wyszedlbym na tego negatywnego

dotarly do mnie dowody o wykorzystywaniu przez Ciebie lidera do pozyskiwania kasy ooc, z tego co pamietam to dwie osoby to potwierdzily, hazmat tak naprawde wynikl z rozmowy z @Azzi_24-- brakowalo w tym do nas prostej informacji, a do tego informowalem tez o tym szymona wtedy glownego opiekuna, tak naprawde z tego co pamietam to verso tez byl osoba z dostepem do tego kanalu

vxn i ja? nigdy nie mialem z vxnem niewiadomo jakich kontaktow, moge nawet powiedziec ze Ciebie znalem bardziej niz jego, zglosil sie do mnie po prostu z prosba o wyjasnienie, czy nawet sam zauwazylem ze cos bylo nie tak? szczerze? bylo to tak dawno ze ja nie pamietam, to chyba prawie dwa miesiace mijaja, musialbym popatrzec po discord zeby o tym mowic a skarga nie dotyczy chyba konkretnie tego

nie powiedzialem tez nigdzie ze byl wolny dobor zarzadu, verso i matrzak dobrali tylko speedyego, a lider mial byc zmieniony po znalezieniu kanydata, matrzak zrezygnowal, nie wiem jakie teraz beda podejmowane decyzje ale akurat mnie to juz nie dotyczy, jak poczules sie urazony to moge wyjasnic po kolei, ale nie zarzucaj ze nie staralem sie bo bylem u was sam trzy razy, przed pojsciem do reszty ekipy porzadkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

nie powiedzialem tez nigdzie ze byl wolny dobor zarzadu, verso i matrzak dobrali tylko speedyego

padly takie slowa, oczywiscie ze tak, bo speedy sam o tym mowil ze bedzie mial kompletna dowolnosc w doborze osob ktore bedzie chcial miec w zarzadzie obok siebie. Moze nie padly straight od ciebie, ale sam fakt, ze padly.

Cytat

dotarly do mnie dowody o wykorzystywaniu przez Ciebie lidera do pozyskiwania kasy ooc

zajebiste dwie osoby, to juz bez podjazdu do ciebie kosma akurat, ale to byly kurwa takie rzeczy ktore wilku sobie wysral z kontekstu wysylajac do ciebie, bo widzialem temat tego jak @roziak przelal mi 7zl blikiem za usuniecie dyrektywy odnosnie tego ze toster robi tosty(wyskakuajce z wnetrza chlebki), opiekacz robi te kanapki trojkatne, a grzanki to sa z piekarnika. Bylo to wstawione stuprocentowo dla zartu zeby podkurwic @lovepump7799

Cytat

wszystko przesylalem dalej do @v3rso, Szymona i @Matrzak; byla to w tak naprawde pelnym stopniu decyzja podjeta w calym gronie, bo wiem ze byl tez czas kiedy zarzucales ze robie cos sam; wtedy bylem najbardziej aktywnym opiekunem z trzech (i czy chciec czy nie musialem byc neutral wobec dwoch stron), i tak dla jednej ze strony wyszedlbym na tego negatywnego

aight, nie ma zlej krwii miedzy nami o to stary, ale ja pamietam do teraz i wlk mi swiadkiem jak zawolalismy v3rso na kanal zeby zapytac odnosnie tego, czy cokolwiek wie o tej skardze, to jedyne co nam odpowiedzial to to, ze o niej wie, ale nie wie o co w niej chodzi bo mial tam jakies swoje sprawy prywatne - xD. Spoko ze sie z wami na slepo zgadza.

 

nie bierz wszystkiego personalnie @kosma, bo ta skarga byla napisana poltorej miesiaca temu i przez poltorej miesiaca stala bez odzewu; zmienilismy podejscie do tematu od tego czasu, ale przez to jak zostalem zamieciony pod dywan to nikomu z nas nie chcialo sie tego przepisywac od nowa kierunkujac wszystko jedynie w verso

Edytowane przez ADVGierki
roziak, keny, graba i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagle nie rozumiem dlaczego speedy nie przejal sam tej frakcji, ziomek ma pomysl i checi do wprowadzenia nowych rzeczy, jest otwarty na propozycje i da sie z nim chociaz wejsc w dyskusje na poziomie, glupie jest to, ze blokuje go v3rso, czyli na dodatek opiekun tego sektora, ktory jest chyba najbardziej zawistnym graczem na tym serwisie. @realesteverlived byl dsb 2+, co swiadczylo, ze z pewnoscia jego rozgrywka byla na wysokim poziomie, a ja bedac szczerym, jak bylem na trainee i mialem z nim pierwszy wyjazd w teren, to piekla mnie dupa widzac wiedze goscia na temat LEA, brzmi to troche jakbym chcial go poprzec po kolezensku, ale mowie to z czystym sumieniem, bo gosc jest serio oczytany. Jak widac na w/w screenach, inne osoby decyzyjne byly za tym, zeby wznowic OSSB pod skrzydlami californi, nawet zwykli DS tego chcieli (nie raz bylo o tym pisane na generalu/dyskusjach), bo wiedzieli, ze to moze wypalic (nawet powolam sie na slowa @never walk alone czyli bylego lidera tej jednostki, tez sadzil, ze california ogarnie to wszystko lepiej od niego). Frakcja ma ogromny potencjal, wystarczy dac odpowiedniej osobie wladze, a zabrac v3rso, ktory ma zamknieta glowe i 30 ukraincow w nasze miejsce. Koles ma po prostu wybujale ego, ranga ktora otrzymal namieszala mu w glowie, prowadzi frakcje bez zadnej konsultacji z innymi liderami, wyrzuca kogo chce, obniza range komu chce, co skutkuje ubywaniem graczy, ktorzy trzymaja ta frakcje na nogach.

Edytowane przez bartlomiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Niekompetencja w roli opiekuna

Członek administracji w roli opiekuna totalnie się nie sprawuje. Rola opiekuna frakcji nie polega na robieniu sobie monopolu na frakcji (w tym przypadku Los Santos County Sheriff’s Department) korzystając z okazji pozbycia się poprzedniej liderki tj. ADVGierki, wlk, vxnewood. Sam v3rso kara za niepoprawną grę a nie widzi problemu w tym że drugi zastępca został potrącony i miał zmiażdżone nogi a wyskakuje z tekstem do paramedyka: I jak, wstanie kiedyś na te krzywe nogi?

Nie wiem o jakim monopolu mówisz i moim /niesprawowaniu się/ skoro przytaczasz jeden przykład i to sytuacji, w której usunęliśmy poprzednich liderów jeszcze z Szymonem więc nie była to moja decyzja i podjęliśmy decyzje o chwilowym przejęciu tej frakcji razem z @Matrzak i Szymonem, nie pamiętam czy kosma był wtedy jeszcze z nami więc go nie przytaczam.

Cytat

Blokowanie gry czy zmian w sferze porządkowej

Wypowiem się za siebie, jak ktoś inny będzie chciał to zrobi postem w temacie. Podczas gry we frakcji wspiąłem się na rolę Deputy Sheriff Bonus II który odpowiada 3+1 PD, czyli dość wysoko bo ostatni krok aby zająć stołek sierżanta. Padła propozycja na dyskusjach od innego członka społeczności szeryfowskiej aby przywrócić GET czyli tym samym całe OSSB. Ja oraz mój dobry kumpel roleplayowy madeg wyraziliśmy chęć przejęcia tego bo graliśmy to wcześniej i wykładaliśmy dobrą grę niezłej jakości, mamy wiedzę zarówno w sferze porządkowej jak i przestępczej, potrafimy zorganizować grę dla grupy osób. Jedyne czego się dowiedziałem niedługo później to, że jestem ja jak i madeg blokowany na Sergeant mimo moim zdaniem sporej części poleceń czy to DS, czy SGT a uwaga, nawet drugiego lidera Speedy który by to już nam dał ale v3rso musiał to oczywiście zablokować. Na zebraniu które miało miejsce 12/05/2022 mój serdeczny kolega madeg poruszył tą kwestię na TeamSpeak 3 i jedyne czego się dowiedzieliśmy to, że v3rso ma na nasze stanowisko 30 ukraińców ubliżając nam. Takowe zachowanie jest totalnie nie-fair, pokazuje to tylko kompetencje v3rso w roli opiekuna który zamiast dyskutować na poziomie jak dorosły człowiek zniża się do takiego poziomu. Oczywiście nagrania z TeamSpeak 3 jako dowód załączam nagranie poniżej. V3rso nie chciał podać argumentu dlaczego ja ani madeg nie moglibyśmy objąć roli sierżanta, dla niego jest to “po prostu” bez większego powodu.

Co jest tutaj blokowaniem gry czy zmian? Nie dostałeś sierżanta i tak samo nie dostał go Twój kolega bo Wasze zachowanie i podejście do frakcji odbiega od tego jaki cel nałożyliśmy na nią z @Matrzak + jako lider nie chciałem Was na tych rangach bo nie widzę możliwości współpracy z Wami, to jest normalne prawo każdego lidera czy jest w ekipie czy nie. Tak samo jak jako lider nie mam prawa Wam tego argumentować, szczególnie w momencie kiedy rozmowę na temat frakcji zmieniacie na prywatę i przez 90% jej trwania skupiacie się na swoich problemach do mnie, naskakując na mnie i oczekujecie jeszcze, że ja zachowam się lepiej od Was i będę wszystko argumentował i sypał rozbudowane odpowiedzi. Miałeś do mnie problem? Wystarczyło przyjść i opisać mi to na PW by to wyjaśnić, nie musiałeś do tego angażować 20 osób na rozmowie by tracili czas i to słuchali, dla mnie priorytetem było wysłuchać ludzi, którzy przyszli na temat frakcji, a nie na mój temat.

Cytat

Nietrzymanie się pierwotnych założeń przejęcia frakcji jako opiekun

V3rso podczas przejmowania frakcji z Matrzakiem potwierdził, że jest to okres tymczasowy aby sprawdzić czy Speedy/311 sobie poradzi z założeniami jakie mają w głowie. Zapewniał że później odpuści stołek lidera LSSD z Matrzakiem i zostawi monopol dla Speedy i dodatkowo komuś. Niestety ale minęły jakieś dwa miesiące, Speedy wykazał się zaangażowaniem dla frakcji czego nie można powiedzieć o v3rso. Oczywiście jest to tylko mój pogląd sytuacji i zostawiam to też do poruszenia przez członków frakcji którzy przeszli z SD ubiegłych liderów do edycji v3rso. Wracając, minęły dwa miesiące i Speedy wychodząc chociażby z inicjatywą przekazania mi i madeg OSSB jest blokowany przez v3rso, który de facto już nie powinien angażować się w życie frakcji jako lider tylko nadzorować ze strony opiekuna czy wszystko działa tak jak powinno. V3rso nie blokował tylko mnie, a wiele innych rzeczy.

Minęły dwa miesiące i speedy jest liderem, a matrzak się odsunął. Od początku zakładaliśmy, że odsuniemy się obydwoje lub odsunie się jeden z nas i póki co podjęliśmy taką, a nie inną decyzję, że ja zostaje. Poza tym sam @311 w momencie proponowania mu tego mówił, że on się zastanawiał nad liderem jeszcze jak był ADV ale stwierdził, że musiałby mieć jako drugiego lidera opiekuna.

Cytat

Znieważanie społeczności serwera (graczy swojej strefy)

Podczas ostatniej debaty na TeamSpeak 3 doszło do rozmowy między madeg a v3rso gdzie problemem było zablokowanie mnie i madeg przejęcia OSSB które było proponowane przez znaczną część frakcji tak samo jak nasze persony. O tym już coś powiedziałem w punkcie wyżej. V3rso podczas swoich wypowiedzi zawarł cytuję “Dobrze. Ja mam trzydziestu ukraińców na wasze miejsce.”, zostawiam to tylko do konkluzji każdej osoby ale jak na moje jest to po prostu znieważenie przy około trzydziestu osobach. Brak szacunku do graczy.

Kocham community RP, jak wyzywasz komuś matke w grze bo Cie ktoś zdenerwował to jest dobrze ale jak żartobliwie powiem o 30 ukraińcach na Twoje miejsce co od samego początku wypowiedzi wieje mocną satyrą i jest oczywistym żartem to dla Ciebie jest to zniewaga. Bardzo przepraszam jeżeli Cie to uraziło.

Cytat

Brak umiejętności zarządzania grupą ludzi

Będę szczery, v3rso nie umie ani trochę zarządzać większą grupą ludzi przez swoje wybujałe ego niczym przysłowiowy piłkarzyk, mając kolorek wywyższa się przez co staje się osobą zawistną która nie pała sympatią względem innych członków frakcji, jest wręcz ciśnięty przez każdego z osobna przez swoje idiotyczne i wręcz dziecinne wybory które są nie fair. Wystarczy spojrzeć na to, że w ciągu ostatnich tygodni sporo członków frakcji odeszło, a inna część jest dalej na konferencji i gra bo lubi grę zastępcy ale ciśnie v3rso na kanałach do dyskusji etc. Podczas odchodzenia osób i pytań co mogło zawieść on odpowiada "brak alkoholu". Potwierdza to tylko moją tezę, że dla niego nie liczą się gracze i ich dobro.

Mówisz mi o piłkarzyku i wywyższaniu się, a Twój argument to jest odpisanie "brak alkoholu" na dyskusje na ten sam temat, który dosłownie godzine temu był poruszany na rozmowie głosowej i powiedziałem tam już to co miałem do powiedzenia. Brak umiejętności zarządzania grupą ludzi? To raczej personalna opinia, a nie przekaz, jeżeli tak uważasz to okej aczkolwiek myślę, że jednak sporo osób uważa inaczej, nie mi to oceniać.

 

Co do powodu skargi i osób, które się tutaj wypowiadają jedyne co mogę powiedzieć to to, że dla mnie jest to kolejna skarga na członka ekipy za to, że komuś czegoś nie dał albo kogoś wywalił z frakcji. Składacie na mnie skargę jako na członka ekipy, a wszystkie argumenty są zaplątane wokoło mojego obowiązku jako lidera + praktycznie wszystkie są związane z Wami i tym, że czegoś nie dostaliście, zostaliście wywaleni albo nie podzieliłem Waszego zdania, zarówno autor tego tematu jak i osoby, które się tutaj wypowiedziały. Miałem nie odpowiadać na tę skargę w ogóle ale zrobiłem to i to jest mój ostateczny i jedyny statement więc nie oczekujcie, że dalej będę poświęcał czas na przepychanie się, bo dla Was zawsze będę tym złym dlatego, że zabrałem Wam możliwość gry we frakcji albo pozbawiłem czegoś co według Was było w niej potrzebne ale niekoniecznie potrzebne było dla mnie. Nie zapominajcie również, że część tych zmian nie wyszła ode mnie albo wyszła od naszej dwójki/trójki, to że ja coś napisałem albo na coś odpowiadałem to nie znaczy, że podjąłem tę decyzje sam.

A co do dowodów to też nie mam zamiaru się wypowiadać, zostały wyniesione z kanałów, do których nie miałeś dostępu i są poucianane/wyrwane z kontekstu i często są pisane do osób, które uważam za ziomków na co dowód wysłałem @Karach na PW.

 

56 minut temu, vxnewood napisał:

jak to jest ze frakcja opiekuna podpierdala tematy w tym moj z ride-along oraz obrazki z innego serwera i dalej nie sa skasowane pomimo prosb xD

widze, ze verso nadal w formie bo kilka miesiecy temu rowniez podpierdolil rzeczy z sd mojego i bartka

unknown.pngunknown.png

 


unknown.pngunknown.png

 

na to tez czekam az skasujesz @v3rso

unknown.png

Rzeczy z głównego tematu zostały usunięte tak jak prosiłeś, napisałeś do mnie też o ride-along i tę grafikę, nie miałem czasu się tym zająć i odesłałem Cię do @311, dosłownie z godzinę temu 😉

obraz.png.ca0023a4868c7589f993856dbb9effdc.png

Co do obrazków z worlda, stwierdziliśmy z @311, że chcemy żeby to tak wyglądało i wzięliśmy te obrazki zamiast robić samemu identyczne z lekko zmienionymi pixelami by móc się pod nimi podpisać. Jeżeli autorowi z worlda to przeszkadza to niech się do mnie odezwie wtedy je usunę, nie wydaje mi się żebyś Ty je robił więc też nie wydaje mi się, że Ty powinieneś o to walczyć. Ale rozumiem, wywaliłem Cię z frakcji więc teraz próbujesz utrudnić mi życie na każdy możliwy sposób mimo, że sam masz za uszami chociażby usunięcie discorda frakcji jeszcze jak byłeś liderem lub inne, gorsze rzeczy sprzed kilku miesięcy gdy byłeś liderem razem ze skippem 😉

Co do Ciebie @ADVGierki nawet nie mam zamiaru się wypowiadać, to nie była tylko moja decyzja i obserwacja.

Tyle ode mnie chłopaki, trzymajcie się tam jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vxnewood
11 godzin temu, v3rso napisał:

obraz.png.ca0023a4868c7589f993856dbb9effdc.png

Co do obrazków z worlda, stwierdziliśmy z @311, że chcemy żeby to tak wyglądało i wzięliśmy te obrazki zamiast robić samemu identyczne z lekko zmienionymi pixelami by móc się pod nimi podpisać. Jeżeli autorowi z worlda to przeszkadza to niech się do mnie odezwie wtedy je usunę, nie wydaje mi się żebyś Ty je robił więc też nie wydaje mi się, że Ty powinieneś o to walczyć. Ale rozumiem, wywaliłem Cię z frakcji więc teraz próbujesz utrudnić mi życie na każdy możliwy sposób mimo, że sam masz za uszami chociażby usunięcie discorda frakcji jeszcze jak byłeś liderem lub inne, gorsze rzeczy sprzed kilku miesięcy gdy byłeś liderem razem ze skippem 😉

ale co ty teraz w ogole mowisz, nigdzie nie mowilem ze ja nie mam nic za swoimi uszami bo kazdy ma i to jest normalna rzecz, z wiktorem juz dawno sie pogodzilem i jestesmy na dobrych relacjach xD no a co do reszty gorszych rzeczy to nie pamietam??

aha i do speedyego nie pisalem bo to lezy juz w twoim obowiazku aby sie pozbyc rzeczy do ktorych nie masz praw/przekazac to dalej 😉😉😉😉😉 

 

/edit:

co do obrazkow z worlda, to mysle, ze wypada najpierw zapytac o zgode a nie w momencie lipy xD

Edytowane przez vxnewood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, v3rso napisał:

 że sam masz za uszami chociażby usunięcie discorda frakcji jeszcze jak byłeś liderem

 

nic w tym zlego nie ma, fakt faktem ze ja sie wkurwilem wtedy jak vxn usunal discorda, ale koniec koncow mial do tego pelne prawo co zreszta zostalo ci udowodnione przy tym jak zrobilem identycznie to samo po odejsciu z liderki san news. tez pousuwalem discordy, stwierdziles ze mnie zbanujesz bo 'nie moge usunac swojego discorda odchodzac z liderki bo dzialam na jego szkode', zreszta tak samo z tematami na forum. grubasek mimo tego ze sie pospinalismy jakis czas temu mial pelne prawo usuwac to co bylo jego

 

Cytat

Co do Ciebie @ADVGierki nawet nie mam zamiaru się wypowiadać, to nie była tylko moja decyzja i obserwacja.

a to fajnie akurat ze masz kompletnie w dupie cala skarge z mojej strony zaslaniajac sie innymi chlopakami z na ten moment ex-opiekunow frakcji porzadkowych, byles wtedy i jestes ciagle opiekunem wiec to sie stuprocentowo ciebie tez tyczy, ale jak chcesz to to olej

Edytowane przez ADVGierki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko zaznaczyć dwie kwestie:

Pierwsza, Verso jest kompletnie anty-kandydatem na opiekuna tak ważnej strefy jaką jest strefa frakcji. Tak jak w słowach autora skargi, Verso potrafi blokować rozgrywke innym, tylko dlatego bo ich lekko nie lubi (przykład: blokowanie rozgrywki mojej i @webw SD pod nowym zarządem) bądź gdy @xDolar przez sprawy OOC chciał mi oddać głównego lidera rządu, gdzie z  @kosma ciągle współpracowaliśmy aby właśnie LS Gov postawić, ale kiedy dostajesz na twarz takimi wiadomościami:
unknown.png
unknown.png

gdzie tak naprawdę wypowiada się za siebie nie innych, no to człowiekowi kompletnie odechciewa się cokolwiek budować, bo nie ma wsparcia od głównego przedstawiciela tej strefy w której chce się robić. Jest to naprawdę śmieszna rzecz, bo nawet nie miał odwagi mi tego w twarz powiedzieć, ani dlaczego taka decyzja. Wszystko jest do dogadania, przegadania i porozmawiania, ale jak masz opiekuna który nie wiadomo czemu, nie wiadomo po co robi takie akcje, samemu zapominając że zaczynał od permabanicji zanim serwer jeszcze ruszył, potem w pierwszy dzień unbana, wchodząc do frakcji zdążył nawyzywać dwóch opiekunów i wyjść, po czym skończył z czarną listą gry we frakcjach by skończyć jako ich przedstawiciel. A no i też, zarząd frakcji ma wgląd do konfy liderskiej, mi to zostało zabrane bo tak, i został tylko dolar który 2 miesiące nawet na dsc nie wchodził i Mjud który też nie miał kompletnie czasu, więc nie miałem nawet jak się kontaktować z liderami/administracją wraz z resztą zarządu frakcji na raz oprócz discordowych pw. To tyle.

 

 

 

sprawa 2:

53 minuty temu, ADVGierki napisał:

Bycie potraktowanym w taki sposób, w którym jeden z opiekunów za Twoimi plecami próbuje zniszczyć wszystko zbudowaliśmy przez te ~ 3 miesiące rozgrywki to jedno z najgorszych uczuć jakie może spotkać człowieka.

no ale jak ty traktujesz tak graczy i potem jeszcze każdego po drodze okłamujesz to ok? ps: oddasz kase hetmanowi, bo czas na tak długą wypowiedź miałeś

dalej z tym mi się kłócić nie chce, bo ludzie przejrzeli w większości jakim byłeś liderem, i przypisujesz sobie zasługi tych którzy na tą frakcje zapierdalali non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w twoim przypadku każdy dowód powinien się liczyć bo sam w brudny sposób eliminowałeś tak innych graczy, których nie lubiłeś prowadząc wręcz do absurdu. Całe community sektora ma Ciebie dosyć, nie robisz nic dobrego dla publicznych, dajesz tragiczny przykład, robisz monopol i jeszcze nie potrafisz liderować frakcją. Jak dla mnie to sprawa powinna być zamknięta - nikt Cię tutaj nie chce i dlatego chcemy zmiany. Szkoda, że ty właśnie za "obowiązki wokół lidera" wypierdalałeś ludzi z liderki, a teraz gdy ktoś ci coś zarzuca to nagle nie można za to karać? Przypominam, że ty chciałeś mnie wyjebać bo usunąłem teamspeaka3 z SD xD Zastanów się coś piszesz bo jesteś dwulicowy. Skoro administracja rozlicza graczy z liderowania to niech rozliczy także swoich. Pozatym.. ta skarga bardziej skupia się na tym, że nie nadajesz się na opiekuna pod żadnym względem, a sektor tak na prawdę w ogóle się nie zmienił bo blokujesz każde zmiany (i nie tylko graczy frakcji której ogłosiłeś się liderem jako opiekun - beka xD). Nie potrafisz nawet napisać własnego materiału, wszystko kradniesz innym - taki jest opiekun?

66.PNG

Jak już się tak bronisz wspólnymi decyzjami, bo nie masz odwagi to odpowiadaj za swoich kolezkow

To już kolejna skarga na v3rso w ostatnim czasie i wg. werdyktu ostatniej miał on być pod kontrolą. Jak widać każdy miał na to wyjebane, bo to co on robi to jakiś żart i nie jest to kwestia ostatnich tygodni a miesięcy w czasie których cały sektor musiał się użerać z tym chłopem.

Edytowane przez Drugs Are Good
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WLKLITK

Z tego co słyszałem od innych graczy, nie są dość pozytywnie nastawieni na Verso jako lidera, chuj mnie to obchodzi czy powiecie że jestem memem serewisowym ale parę osób potrafiło mi czysto napisać na DM na DSC, parę niemiłych słów na temat Verso - jak po prostu nie potrafi prowadzić frakcji prawidłowo, również sam się przekonałem kiedyś grajac jeszcze w LSPD na własnej skórze, jak VERSO potrafi mieć zbyt duże EGO na swoim punkcie oraz nie można mu zwrócić uwagi z kulturą, bo wypieprzy cię z frakcji a potem będzie upierdalał na każdym kroku 🤓

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, v3rso napisał:

Co do obrazków z worlda, stwierdziliśmy z @311, że chcemy żeby to tak wyglądało i wzięliśmy te obrazki zamiast robić samemu identyczne z lekko zmienionymi pixelami by móc się pod nimi podpisać. Jeżeli autorowi z worlda to przeszkadza to niech się do mnie odezwie wtedy je usunę, nie wydaje mi się żebyś Ty je robił więc też nie wydaje mi się, że Ty powinieneś o to walczyć.

zaś mi się wydaje, że podpierdalanie czegoś z innego serwera, nie wspomnienie o tym nigdzie, a gdy całość wychodzi na forum publiczne sugerowanie, że "praca nie należy do niego, więc nie on powinien o nią walczyć" jest skurwysyństwem. Obawiam się, że nie tak to powinno wyglądać, na dobrą sprawę podpisujesz się pod tymi zdjęciami upubliczniając całość forum dla ogółu, nie tak działa prawo autorskie, że możesz sobie wykorzystywać co chcesz, dopóki ktoś (autor) się do Ciebie nie przypierdoli.

Wszystko napisane przez chłopaków wyżej jest prawdą, v3rso jako opiekun nie powinien jednocześnie zajmować takiego stanowiska we frakcji, jego działania jako lidera są krzywdzące dla frakcji, zniechęcające do dalszej gry o czym tylko świadczy rejestr opuszczeń discorda frakcyjnego po pamiętnej rozmowie na ts3, gdzie wspomniano o 30 chętnych ukraińcach na miejsce graczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie wiem o jakim monopolu mówisz i moim /niesprawowaniu się/ skoro przytaczasz jeden przykład i to sytuacji, w której usunęliśmy poprzednich liderów jeszcze z Szymonem więc nie była to moja decyzja i podjęliśmy decyzje o chwilowym przejęciu tej frakcji razem z @Matrzak i Szymonem, nie pamiętam czy kosma był wtedy jeszcze z nami więc go nie przytaczam.

Zawsze walczyłeś jak lew o przywłaszczenie sobie hrabskiej arystokracji i każdej liderce jaka była po drodze uprzykrzałeś życie jak się tylko da, Przykładem jest @Drugs Are Goodktóry był blokowany na sierżancie z powodów personalnych a Twoim argumentem było to że robił frakcje we frakcji robiąc uwaga tak zwaną "ziemie świętą", gdzie tak naprawdę dbał o swoich graczy i ich poziom aby zapewnić strefie przestępczej przyzwoity gameplay. I tylko przez to gracz był blokowany aby zająć się jakimś wydziałem, czy stacją we frakcji której nawet nie byłeś liderem a jedynie opiekunem którego zadaniem w moim przekonaniu jest danie wolnej ręki zarządowi frakcji i jedynie nadzór czy wszystko co się kręci wokół organizacji jest okay. Poza tym ciekawym przypadkiem w tej wiadomości jest, że jak prowadziłeś LSPD to gracze odchodzili i przechodzili do LSCSD. Co ma to do obecnej sytuacji? To że gracze z SD uciekają bo właśnie Ty to liderujesz. Z tymi ludźmi jest coś nie tak, czy to może jednak Twoje działania i osoba działa tak a nie inaczej? 😉

Spoiler

gigachad v3rso 03-Nov-21 10:26 PM
z całym szacunkiem panowie tak jak wam na rozmowie mówiłem to powótrze i teraz, szanuje was i lubie ale to musi działać w dwie strony. sd miałobyć małe i ograniczać się do davis ew. kilku patroli w mieście - to miało być wszystko. aktualnie SD jest wszędzie, ma SEB, detektywów, OSS, vinewood. ADV i plewa nie mielibyć wysoko, obydwoje prowadzą stacje, obydwoje są SGT i gdzie jeszcze Wiktora zrozumiem i jakbyście się zapytali wprost czy może być to pewnie bym nie miał z tym problemu tak plewa to już za dużo. zabraliście ponad połowe gry LEA od nas, to co obserwuje w grze jest tragiczne bo na prawde PD straciło dużo przy Was, pogodziliśmy się z tym, nie robimy wam z tego tytułu problemów. zabieracie do siebie graczy bo macie więcej graczy i macie takie możliwości, PD stało się /drugoplanową frakcją/ - pogodzilśmy się z tym, nie robimy wam z tego tytułu problemów. z małej frakcji ograniczającej się do davis zrobiliście główne LEA gromadzące pod sobą 50+ graczy i stacji z jurysdykcją w każdym miejscu na mapie, nie zmienimy już tego bo wymagałoby to pozbawienia wielu graczy gry ale nie było to w porządku, tak samo jak branie plewy jakkolwiek wyżej

to na górze od: @vxnewood 

Cytat

Co jest tutaj blokowaniem gry czy zmian? Nie dostałeś sierżanta i tak samo nie dostał go Twój kolega bo Wasze zachowanie i podejście do frakcji odbiega od tego jaki cel nałożyliśmy na nią z @Matrzak + jako lider nie chciałem Was na tych rangach bo nie widzę możliwości współpracy z Wami, to jest normalne prawo każdego lidera czy jest w ekipie czy nie. Tak samo jak jako lider nie mam prawa Wam tego argumentować, szczególnie w momencie kiedy rozmowę na temat frakcji zmieniacie na prywatę i przez 90% jej trwania skupiacie się na swoich problemach do mnie, naskakując na mnie i oczekujecie jeszcze, że ja zachowam się lepiej od Was i będę wszystko argumentował i sypał rozbudowane odpowiedzi. Miałeś do mnie problem? Wystarczyło przyjść i opisać mi to na PW by to wyjaśnić, nie musiałeś do tego angażować 20 osób na rozmowie by tracili czas i to słuchali, dla mnie priorytetem było wysłuchać ludzi, którzy przyszli na temat frakcji, a nie na mój temat.

Co ma nasze zachowanie na zgaduje kanale general do dojrzałości jaką mamy i jesteśmy w stanie pokazać w sprawach stricte frakcyjnych. Podejście do frakcji? Miałem poważne podejście do frakcji, In Game nigdy nie zrobiłem nic co mogłoby negatywnie wpłynąć na wizerunek frakcji czy mojej osoby, jak ktoś czegoś nie wiedział w zakresie gry to mu pomagałem bo mam wystarczający zapas wiedzy nt. LEA jak i samego LACSD. Współpraca z nami na pewno byłaby lepsza niż Twoja z innym liderem który nawet nie wiedział, że @Suzukier spadł z sierżanta xD, szanujmy się ziomek. Argumentacja akurat w takim miejscu jest raczej ważna, bo jeśli drugi lider by chciał mnie widzieć z @madegjak prowadzę wydział to wypadałoby to przedyskutować a nie od razu wyjeżdżać że nie i chuj. Twoja osoba w rozmowie na temat frakcji jest ważna, bo spora część rzeczy jest po prostu przez Ciebie blokowana dzięki czemu to nie szło do przodu albo stało w miejscu, śmiałbym nawet powiedzieć że się to cofało. Z Tobą się nie da wyjaśniać, bo większość osób którą znam potwierdziło moją tezę, dlatego teraz wystawiłem skargę - jakby było inaczej to zgaduje, że bym to wyjaśniał z tobą na Discord. @vxnewoodzostał wyjebany z frakcji bo takie miałeś widzimisię nawet nie dyskutując z nim xD Nie angażowałem w nic dwadzieścia osób bo nawet się nie odezwałem na TeamSpeak 3 tylko dyskusję z Tobą podjął @madeg. 😉

Cytat

Minęły dwa miesiące i speedy jest liderem, a matrzak się odsunął. Od początku zakładaliśmy, że odsuniemy się obydwoje lub odsunie się jeden z nas i póki co podjęliśmy taką, a nie inną decyzję, że ja zostaje. Poza tym sam @311 w momencie proponowania mu tego mówił, że on się zastanawiał nad liderem jeszcze jak był ADV ale stwierdził, że musiałby mieć jako drugiego lidera opiekuna.

Od Speedy słyszałem kiedyś co innego. Mieliście się obydwoje odsunąć od prowadzenia frakcji i dać wolną rękę do działania dla niego aby mógł prowadzić tą frakcję po swojemu. 😉

Cytat

Kocham community RP, jak wyzywasz komuś matke w grze bo Cie ktoś zdenerwował to jest dobrze ale jak żartobliwie powiem o 30 ukraińcach na Twoje miejsce co od samego początku wypowiedzi wieje mocną satyrą i jest oczywistym żartem to dla Ciebie jest to zniewaga. Bardzo przepraszam jeżeli Cie to uraziło.

W obecnej sytuacji za wschodnią granicą ten żart nie był na miejscu. Jak mam traktować poważnie kogoś, gdy podczas de facto poważnej dyskusji o przywróceniu Operation Safe Streets Bureau gada z mocną satyrą jak to nazwałeś. Dzięki za przeprosiny, przyjęte. 😉

Cytat

Mówisz mi o piłkarzyku i wywyższaniu się, a Twój argument to jest odpisanie "brak alkoholu" na dyskusje na ten sam temat, który dosłownie godzine temu był poruszany na rozmowie głosowej i powiedziałem tam już to co miałem do powiedzenia. Brak umiejętności zarządzania grupą ludzi? To raczej personalna opinia, a nie przekaz, jeżeli tak uważasz to okej aczkolwiek myślę, że jednak sporo osób uważa inaczej, nie mi to oceniać.

Twoje wypowiedzi na TeamSpeak 3 były jak to sam nazwałeś sarkastyczne, więc zadam Ci proste pytanie. Kiedy zaczniesz podejmować się rozmowy na poziomie? Dalej uważam, że nie umiesz zarządzać grupą ludzi bo nie potrafisz nikomu poza sobą dogodzić. 😉

Cytat

Co do obrazków z worlda, stwierdziliśmy z @311, że chcemy żeby to tak wyglądało i wzięliśmy te obrazki zamiast robić samemu identyczne z lekko zmienionymi pixelami by móc się pod nimi podpisać. Jeżeli autorowi z worlda to przeszkadza to niech się do mnie odezwie wtedy je usunę, nie wydaje mi się żebyś Ty je robił więc też nie wydaje mi się, że Ty powinieneś o to walczyć. Ale rozumiem, wywaliłem Cię z frakcji więc teraz próbujesz utrudnić mi życie na każdy możliwy sposób mimo, że sam masz za uszami chociażby usunięcie discorda frakcji jeszcze jak byłeś liderem lub inne, gorsze rzeczy sprzed kilku miesięcy gdy byłeś liderem razem ze skippem. 😉

Nie uważasz, że pierw wypada o coś poprosić i dostać ewentualną zgodę na użycie owych obrazków? Tym bardziej, że to jest ktoś kto nie bywa w polskim community i gra na zagranicznym serwerze Role Play. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin