Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/MaD]


Matinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Nick OOC: MaD
Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/11644-matinowski/
 Link do konta oskarżonego:  https://forum.v-rp.pl/profile/752-mad/?
Powód składania skargi: Straszy ludzi wojna (tak jakby był częścią jakiejś propagandy), osądza pracowników o homoseksualizm, vehicle deatchmatch, spami na pw, rozkazuje co mam robić.  
Wyjaśnienie sprawy: Zaczęło się od tego ze przyszedł na rekrutacje do firmy, kazałem mu złożyć podanie do firmy przez discorda. Zrobił to, po czym co chwila mi spakował kiedy sprawdzę. Jak powiedziałem mu że później bo robię coś innego to stwierdził że jestem fałszywy. Wyszedłem z gierki, po czym dostaje skargę od pracownika, że aplikujący przejechał go samochodem. No to zaczęła się wymiana zdań. Stwierdził że skoro mój pracownik do niego podszedł to jest "GEJEM". Późnej zaczął straszyć wojną w Polsce i gadać jakieś totalne glupty wyssane z palca. Wcześniej jeszcze mówił że jesteśmy na "ukrytej kamerce MARCINA DUBIELA". Stwierdził również, ze nie mogę używać słownictwa, które mu się nie podobają (chodzi dokładnie o "Awiacja".) To tak w wielkim skrócie, jak coś mi wpadnie jeszcze do głowy to napisze. Filmik jak robi dedmatch jest więc tez mogę wysłać.     

Dzięki!

Dowody: większość z nich była konwersacja prywatną, więc mogę wysłać na PW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wszystko co było pisane na discord (prywatna rozmowa) i straszenie wojną nie ingerujemy w to. Masz opcję zarówno na discord jak i na serwerze (gdy ktoś spamuje /w) zablokować taką osobę lub po prostu nie odpisywać. Jeśli chodzi o rozjeżdżanie samochodem celowe, to w tej sytuacji skargę częściowo akceptuję. Gracz otrzymuje 120 minut AJ na ochłonięcie oraz opanowanie swoich nerwów.

Skarga częściowo zaakceptowana.

Trawka lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin