Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

008. Ku pamięci Diego Conslotto | NAD


Rekomendowane odpowiedzi

Obraz


Ku pamięci Diego Conslotto


Obraz

(Daily Globe)

"Ostatecznie, dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody". Dzisiaj w Night American Discussions wspomnienie prawdziwego wirtuoza fotografii Diego Conslotto. Yukiyo "KIYO" Shimanouchi-Gallo nie kryjąc emocji wykonała cover utworu Birdy - "Not About Angels". Gościem Nicholasa Conella był Blake Rawlings. Redakcja Daily Globe składa raz jeszcze kondolencje pogrążonej w żałobie rodzinie.

***

NC: Szanowni Państwo... niech muzyka przemówi do nas i wszystkich pogrążonych w bólu po stracie tego, który swoim fotografiom oddawał serce. 

**Do środka sali wolnym krokiem weszła Yukiyo Shimanouchi-Gallo, znana szerszej publice jako 'KIYO' ze względu na swoją solową karierę wokalną, czy równie dobrze jako obecna CEO FLAIR RECORDS, największej i najpopularniejszej wytwórni Los Santos, a także tego Stanu. Kobieta od pierwszych chwil otuliła swoim eleganckim i delikatnym głosem prowadzącego jak i gościa programu. Kamery skupiały się głównie na niej, co jakiś czas przerzucając obraz na reakcję /publiki/ w studiu. Śpiewając cover "Birdy - Not About Angels" Azjatka ledwo powstrzymywała się od ukazania emocji podczas samego występu na wizji. Dopiero gdy skończyła śpiewać, otarła ulatniające się łzy swoim kciukiem, finalnie kłaniając się w kierunku kamer. Odeszła na bok z przepełnionym bólem wyrazem twarzy.**

NC: Jaka była Twoja pierwsza reakcja na informacje, że z Diego dzieje się coś niedobrego? Zewsząd płynęły w końcu sprzeczne informacje, a Ty byłeś wtedy w samym centrum zdarzeń. 

BR: W pierwszej chwili nikt nie brał tego na poważnie, Diego był znany z tego, że potrafił "zabalować" gdzieś wieczorami i na następny dzień musiałem go zgarniać z różnych miejsc. Jednak kiedy zadzwonili do mnie ze szpitala, wiedzieliśmy że tym razem to coś poważnego, od razu tam pojechałem, zadbałem o to żeby Diego miał jak najlepszą opiekę i żeby informacje nie wychodziły poza klinikę. Wtedy jeszcze wszyscy mieliśmy nadzieje, że z tego wyjdzie, nikt nie mógł uwierzyć, że mogłyby być inaczej. 

NC: Zapamiętasz Diego jako człowieka, który był przede wszystkim… 

BR: Przede wszystkim jako brata, który po tym, gdy nie poszło mi w życiu, nie zapomniał o mnie i to on pomógł mi wrócić do życia po moim "powrocie do Los Santos" za co jestem mu dozgonnie wdzięczny, nie byłbym w tym miejscu, gdzie jestem teraz, gdyby nie wsparcie i wiara mojego brata. 

NC: W zasadzie doszło już do Ciebie, że nie ma go z nami? Jak się teraz właściwie czujesz?

BR: Dalej to do mnie nie dociera... budzę się i mam nadzieje, że jak zawsze od rana zobaczę masę nieodebranych połączeń od Diego. Jak się czuje? A jak może czuć się człowiek, który w ciągu miesiąca stracił narzeczoną i brata?

NC: Nie potrafię wyobrazić sobie co muszą teraz czuć jego fani. Masz jakieś przesłanie, które chcesz do nich skierować?

BR: Szanujcie siebie i swoje życie. Nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro.

NC: Jestem przekonany, że będzie on obecny w naszym życiu znacznie dłużej, mimo tego co się stało i jak wielkim bólem przepełniła nas informacja o jego śmierci. 

BR: Przy okazji myślę, że możemy to powiedzieć już oficjalnie, wystawa która miała zwieńczyć ostatnie miesiące pracy Diego się odbędzie, bardzo mu zależało na tym aby ta wystawa się odbyła... dlatego jesteśmy mu to winni jako jego przyjaciele i rodzina. Wystawa będzie ostatecznym hołdem dla Diego, odbędzie się dwudziestego drugiego maja w budynku San Andreas Modern Art Gallery.

NC: Moim i Państwa gościem był Blake Rawlings. Dziękuję, Blake, a wszystkich oglądających zapraszam do obejrzenia krótkiego kolarzu zdjęć Diego. Na zawsze pozostanie On w naszej pamięci. 

**W tym miejscu pojawiła się powolna sekwencja przewijających się zdjęć fotografa, które były dostępne publicznie. Każde z nich było czarno-białe, choć na wszystkich pełen był życia, z uśmiechem na twarzy.**

*retransmisja programu dostępna już teraz.

Nicholas Conell || Daily Globe

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin