Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Paleto Bay Pawn Shop


thelordzibi

Rekomendowane odpowiedzi

pawnshop1.png

Paleto Bay Pawn Shop – świeży lombard założony we wrześniu 2020 roku przez tajemniczego gościa, który w miasteczku widoczny jest od niedawna. Rory Girardi, bo tak nazywa się właściciel jak sam twierdzi – ma dosyć przedsiębiorczą przeszłość i jest skłonny z każdym utargować jakiś ciekawy interes. Plotki mówią również, że samego właściciela nie obchodzi pochodzenie przedmiotów, a sam fakt udanego dealu. W usługi lombardu wchodzi sprzedaż różnych przedmiotów, ich kupno, a także pozostawienie pod zastaw. Najczęściej spotkasz tu pewnie elektronikę, sprzęt agd, biżuterię i różne przedmioty kolekcjonerskie.

 

pawnshop2.png

pawnshop3.png

 

Dobra, chcę się skupić głównie na notce ooc. Zaznaczam już na początku, że będę potrzebował pomocy administracji (pewnie głównie gmów) w prowadzeniu owego projektu, by wszystko miało ręce i nogi. Nie jest to jakaś ekstra wymagająca pomoc, a głównie danie możliwości.

 

Chcę otworzyć jakąś furtkę dla graczy (pewnie głównie dla tych z organizacji przestępczych i ich pretendentów) w kwestii dodatkowego zarobku. Jak się już pewnie domyśliliście – chodzi mi o coś w stylu robbery projectu, gdzie gracze po odegraniu odpowiedniej akcji będą mogli sprzedawać w lombardzie przedmioty z kradzieży czy włamań. Myślę, że jakoś przełamie to powszechne sprzedawanie narkotyków. Tak naprawdę w opcję wchodzi sporo możliwości i uczestników projektu może ograniczyć tylko wyobraźnia – to może być sprzedaż rzeczy z rabunku domu, sprzedaż kradzionego radia z starego samochodu czy sprzedaż telefonu skradzionego przechodniowi na ulicy. Wiadomo, że nie wszystko możemy posiadać jako przedmiot w ekwipunku i w tej kwestii po prostu wyceniane będą ssy z akcji. Jako, że gramy małe miasteczko, które nie jest jakoś ultra przesiąknięte przestępczością będę jednak prosił o granie takich rzeczy z głową. Myślę, że w tej kwestii może pomóc wprowadzenie limitów. Przy takich akcjach obowiązkiem też będzie poinformowanie odpowiednich służb, co też im może zawsze jakoś nakręcić gierkę. Same wyceny też nie będą ultra wysokie, nie będzie to projekt do grindowania forsy, a po prostu furtka do urozmaicenia gry i małego zysku.

 

Sam projekt nie ma być skierowany jednak tylko i wyłącznie dla przestępców. Jeśli ktoś gra cywila, który chce się pozbyć niepotrzebnych, starych rzeczy no to nie ma problemu.

 

Wracając do pomocy od administracji. Będe potrzebował intka do gry i pieniędzy na wycenę (z jakimś też zyskiem żeby lombard normalnie funkcjonował). W najlepszym wypadku prosiłbym też o jakąś dotację jak dla biznesu bym mógł zaprosić pracowników np. z limitem trzech na grupę. Jeśli chodzi o forsę na wycenę – nie chodzi mi o to, by z buta dostać gotówkę, mogę po prostu dawać znać z odpowiednią argumentacją kiedy i na co potrzebuję. Po ewentualnej akceptacji temat edytuję tak, by gracze wiedzieli z czym to się je. A i jestem też z opiekunami projektów czy gmami chętny na dyskusję, jeśli ktoś ma jakieś pytania czy wątpliwości. Zależy mi przede wszystkim na stworzeniu miejsca do gry i umożliwienia graczom jakiejś opcji na dodatkowy zysk. Projekt byłby powiązany z naszą organizacją nightcall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin