Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Milan] Lukree


Lukrownik

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/1182-lukree/
Link do konta oskarżonegohttps://forum.v-rp.pl/profile/1298-milan/
Powód składania skargi: Brak kompetencji (w moim odczuciu), używanie kar do odpowiedzi graczowi zamiast komunikatora PW.
Wyjaśnienie sprawy: 

Napisałem do wyżej wymienionego supportera z informacją że kara była nie słuszna. Zamiast mi normalnie odpisać na PW (gdzie wcale nie przejawiałem żadnej agresji, wulgaryzmów itp, jedynie może w troche złej formie to napisałem) dostałem warna, a po chwili kicka. Jak w poprzedniej skardze, supporterzy mieli być od pomocy a nie od katowania graczy i ich karania. Takie głupie zagrywki supporterów zaśmiecają niepotrzebnie kartotekę i to w dodatku niesłusznie. Zrozumiałbym sytuacje kiedy bym obrażał w jakiś sposób supportera, ale od tego byłem daleki w tamtym momencie mimo, że nadana kara dość mocno mnie zdenerwowała.
Dowody:  Logi.

image.thumb.png.c37c23d94c5d54f99fe871a451d2e94a.png

Edytowane przez Lukree
LordSokol lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę zrobić to wstawić ss'a wykonanego w logach. Wtedy się nie spodziewałem, że będę potrzebował takiego ss'a ale chwile potem dostałem kicka z powodem "Ok" co wyżej jest ukazane na zdjęciach. 
Jak w skardze wspomniałem, ton może nie był odpowiedni ale wydaje mi się, że skoro nie obrażałem supportera to mógł mi normalnie odpisać coś w stylu "kieruj zażalenia do supportera z którym miałeś interwencje". Według mnie byłoby to o wiele lepsze rozwiązanie, gdyż rozdawanie takich kar tylko bardziej denerwuje ukaranego użytkownika i powoduje później niepotrzebne zgrzyty, taki jak ten gdzie wyjaśniać trzeba na forum.

 

a.png

LordSokol lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin