Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Daniel5204] HSKI


HSKI

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Link do Twojego konta:[/b]  https://forum.v-rp.pl/profile/1195-hski/
[b]Link do konta oskarżonego:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/166-daniel5204/
[b]Powód składania skargi:[/b] Nieznajomość RP, olewanie graczy pomimo /a duty 
[b]Wyjaśnienie sprawy:[/b] 

Jako, że również z Danielem miałem nieprzyjemność porozmawiać oraz niejako byłem świadkiem zdarzenie bo byłem przy poszkodowanym to pozwolę wtrącić sobie swoje dwa grosze. Zaczniemy od samego początku czyli podejściu Supportu do graczy, niestety podejście oskarżonego jest mega nieprofesjonalne i wręcz odpychające, support nie odpisuje na pytania, które niestety trzeba powtarzać parukrotnie żeby uzyskać odpowiedź (Tutaj mogę oko przymknąć, może miał spam może nie, nie chce mi się wdrążać). Kolejnym rażącym zachowaniem z jego strony jest opryskliwość i zwykłe chamstwo w wypowiedziach w stronę gracza, zadałem supportowi pytanie 3 razy, niestety Daniel zamiast mi na nie odpowiedzieć kiedy łaskawie już znalazł chwilę to zaczął mi odpowiadać pytaniem na pytanie w sposób wręcz odrażający. Nie wiem co taka osoba robi w administracji, ale wygląda to co najmniej słabo. Teraz przejdźmy do kwestii samej zaistniałej sytuacji "jazda non-rp" od kiedy jazda szybka, dynamiczna to jazda non-rp? Niestety to są dwa różne pojęcia, które jak Daniel zechce wytłumaczę mu bo widzę, że ma z tym problem (jak tylko odblokuje PW będąc na /admin duty). Oskarżony w naszej krótkiej (gdyż zablokował pw będąc na /aduty) rozmowie odesłał mnie do publikacji gamemasterów - dokładnie przeanalizowałem tamten dział i niestety nie odnalazłem nic co mogłoby nam pomóc. Support jako swojego argumentu dlaczego nadał karę przytoczył ten podpunkt, który pozwolę sobie teraz zacytować.

"Znaki drogowe oraz sygnalizacja świetlna.

 

Decydujemy się na narzucenie przestrzegania sygnalizacji świetlnej oraz znaków drogowych. Od teraz każdy obiekt o takim znaczeniu, który widzicie na mapie staje się wiążący i jacykolwiek funkcjonariusze LEA mają pełne prawo na zatrzymanie was i ukaranie wedle Penal Code (https://forum.v-rp.pl/topic/896-san-andreas-penal-code/)."

 

Na czerwonym tle zaznaczyłem zdanie, które nas powinno najbardziej w tym podpunkcie zainteresować, ale dlaczego ma to w ogóle nas interesować skoro jest tu mowa o znakach drogowych oraz sygnalizacji świetlnej? Support nie jest od bycia bogiem i psucia rozgrywki. Daniel zarzuca jakiś słup lecz czy drogi support zatroszczył się o dobro graczy i nie sprawdził jaki gracz ma ping lub czy to nie było zwykłe desynchro? No niestety nie jedyne co zrobił to od razu obarczenie gracza winą bez dania jakiejkolwiek szansy na wytłumaczenie się. Słowami końca polecam wczytać się w naszą rozmowę, która jest poniżej w linku i przeanalizowanie naszej dyskusji, która niestety zakończyła się dosyć szybko gdyż Support będący na /admin duty postanowił wyłączyć możliwość pisania wiadomości prywatnych tym samym uniemożliwiając graczom komunikację z nim w celu jakiejkolwiek pomocy (serwer jest nowy większość graczy ma na pewno mnóstwo pytań bez odpowiedzi). Ja niestety odpowiedzi na pytanie zadane cztery razy nie otrzymałem, dostałem jedynie wiadomość "Nie ma to znaczenia ze sprawą [...]" lecz parę linijek wstecz sam Support pisał o Ucieczce przed Policją w tej właśnie sprawie więc.. no cóż.

 

 

Kolejną sprawą jest sprawa z dzisiaj - była dość długa akcja i przyjemna w jednym z klubów następnie odegrałem akcję RP po dłuższej chwili, że podbiegam do jednego ze stolików, zabieram im flaszkę ze stolika i wybiegam z lokalu - support Daniel próbował mi trzy razy wcisnąć ową flaszkę na /p podaj gdzie pisałem mu trzykrotnie, że nie jestem w stanie tego podnieść przez FAQ 2, w między czasie ktoś inny to zabrał tym samym Daniel przyczynił się do zniszczenia gospodarki serwera gdyż dał coś innemu graczowi za darmo pomimo, że żadnej akcji RP nie było i nie wyegzekwował tego pomimo, że mu napisałem jak wygląda sytuacja i, że na prawdę ktoś inny to zabrał.

 

/edit Jak ss'y będą nie czytelne proszę wskazać mi odpowiednią stronę, na którą mam to wrzucić gdyż Imgur odmówił posłuszeństwa.


[b]Dowody:[/b] https://imgur.com/a/CTH1QFO i LOGI

danielpierdolonycwel1.png

danielpierdolonycwel2.png

 

Edytowane przez HSKI
Inox96 i MariuszBuu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyjaśnijmy sobie coś zaczynając od początku. Jestem zajęty innymi sprawami wraz @Shogunteleportuje się do ciebie opowiadasz mi, że ukradleś wódkę i czy mogę sprawdzić, czy dany biznes ją ma. Odpowiadam Ci, że nie mam takiej mocy, ponieważ nie mam takich mocy, bo nie mam dostępu do panelu grup biznesów, które ma analogicznie Opiekun Biznesów. Mając na /p lista 2 przedmioty Wódki wyrzucam Ci je na ziemie, ponieważ jest już grubo po 2 w nocy i też chciałbym się wyspać, bo idę jutro do pracy. Za to ty już podnosisz na mnie ton, że nie masz Fast Boota bo nie zrobiłeś FAQ2, co nie jest moja winą w tym wypadku. Wracając do meritum, wyrzucając na ziemie 2 przedmioty wódki - powiedzmy w jednym barze kosztujące 35$ za sztuke, tracę 70$ i nie mam, z tym problemu. zaś ty masz problem, że specjalnie dla ciebie teleportuje się do biznesu, wchodzę na duty i daje Ci z /podaj że musisz zapłacić te 35$, mimo że nawet nie mam na tym zysku. Jest po prostu według mnie nie zrozumiałe. Skoro poprzednia skarga twoja i twojego kolegi została odrzucona, ze względu na twój paragraf z LEA to po co znowu go tutaj przytaczasz, tym bardziej. Pozdrawiam i miłej nocy życzę 😉 Edit:2 Wybacz ze nie miałem przy sobie w tamtym momencie 35$ IC z własnych i nie dałem Ci ich by ci podać przedmiot wódka z biznesu, mimo ze wyrzuciłem wcześniej 2 szt wódki o tej samej wartości które podałeś to brzmi komicznie. Gra IC nie tyczy się tylko obiektu czy przedmiotu IC mozesz go odgrywać nawet bez /p lista, jeśli chodzi o taki przedmiot jak Wódka i ukradles. Tyle mam do dodania, jakbym wiedział ze masz skargę pisać o 70 dolarów czy o 105 wraz z nowa butelka wódki to dałbym Ci 200 bys miał nadmiar. Tyle mam do dodania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając od początku żadnej skargi na Ciebie nie złożyłem własnoręcznie więc już pierwszy mit mamy obalony, następną sprawą jest niszczenie gospodarki serwera rzucając przedmioty na ziemię i nie reagując jak kto inny to podnosi - dolar to dolar, nie ważne czy jest to $10.000 czy $10, definicja jest jasna. Co do FastBoot'a tłumaczłem CI to nie jeden raz gdy wyrzucałeś przedmiot na ziemię lecz trzy razy, a Ty postanowiłeś mnie olać i iść w zapartę zostawiając dany przedmiot innym graczom, a nie jego prawowitemu właścicielu jakim byłem ja - do tej pory czekam. Więc pomimo niszczenia gospodarki serwera wolałeś olać gracza gdyż jak sam sądzisz "Jest już późno i trzeba lulu" Kiedy jesteś na służbie trzeba dopełnić swoje obowiązki, a nie chować głowę w piasek zasłaniając się obowiązki z dnia jutrzejszego, jeśli były takowe to mogłeś nie wchodzić na /a duty i nie reagować na wezwanie tak jak 75% ludzi będacych na danej randze.

Inox96 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin