Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/malibudreams] nvr forgive


0mercy

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2203-nvr-forgive/
 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lindsay Shay


Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci

Powód nałożenia kary:
 unknown.png


Członek ekipy nakładający karę:
malibudreams

Wyjaśnienie sytuacji:
Moja postać nie zajmuje się rozstawianiem tancerek po klubie i nigdy tego nie robiła. Gram zaplecze prawne dla klubu ze striptizem, w którego zarządzie zasiadają osoby które mogą mieć wiele problemów z prawem - stąd też jest ta gra. W dodatku moja postać inwestuje swoje pieniądze w działalność klubu jako przedsiębiorca i jako inwestor ma prawo zasugerować coś włascicielowi IC co wydaje się mojej postaci rozsądniejszym rozwiązaniem. Niestety tłumaczenie tego malibudreams na /w nic nie wniosło i postanowiła i tak postawić na swoim, co jest bardzo słąbym zachowaniem. Bo nawet przekleiła mi loga na pw, gdzie jasno pisze:

image.thumb.png.f05cf2a8f79c9d4317617e46ada72a07.png
image.png.0dcd0c97027d9220b06bf94bff40d18a.png
image.thumb.png.e331911d7be74082ef1fc3910640980f.png



Jeżeli takie tłumaczenie nie wystarcza na pw i nadal nie odtrąca chęci ukarania osoby z którą się po prostu nie lubi - to nie wiem co innego mogłoby tu zadziałać. Proszę o odblokowanie mojej postaci gdyż nadana kara jest nadana na siłę oraz została nadana przez błędną interpretację osoby z administracji - która nie chciała słuchać nawet moich tłumaczeń, a nawet mimo znalezionego logu który wysłałem wyżej nic do niej nie dotarło i liczyła się chęć udupienia osoby, której zwyczajnie w świecie nie lubi.

Jeżeli malibudreams będzie próbowała rzucić kontrę na moją apelację w postaci tego loga:

image.thumb.png.686f5313b53cd942f5e78f054af193b9.png

To już piszę wyjaśnienie - napisałem to, bo siedziałem pod ścianą klubu wraz z właścicielem który jako jedyny zajmuje się rekrutacją tancerek. Ze względu na pobyt z nim w jednym miejscu powiedziałem IC by kierować tancerki do mnie - choć miałem na myśli w moją stronę.
 

Verenar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja została podjęta w głównej mierze przez @Mitsuoraz @antipo konsultacji z wieloma osobami w ekipie, które obserwowały Twoją grę w Vanilli między innymi z @houstonfornication. Ja jedynie wpisałam komendę, jako osoba rozmawiająca z Tobą na /w. Zatem proszę o wypowiedź powyższe osoby, a jeśli będzie potrzeba oznaczę kolejnych członków ekipy. Prócz osoby apelującej oraz osób które oznaczę nikt nie ma prawa się tutaj wypowiadać. Nadmienię jeszcze tylko, że również z liderem Vanilli rozmawialiśmy, wyjaśniając Twoją blokadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Moja postać nie zajmuje się rozstawianiem tancerek po klubie i nigdy tego nie robiła. Gram zaplecze prawne dla klubu ze striptizem, w którego zarządzie zasiadają osoby które mogą mieć wiele problemów z prawem - stąd też jest ta gra.

Logi jasno pokazują, że rozstawiałeś na swojej postaci tancerki w klubie zapraszając je, by podeszły na przód podestu lub wskakiwały na rurkę. Nie wygląda nam to jako gra radcy prawnego, a jedynie zwykłej sutenerki w klubie.

unknown.png

unknown.png

Napisałeś, że grasz zaplecze prawne w klubie, tymczasem rozmawiając z liderem biznesu, gdzie chciałeś się do niego wkręcić nawet nie wspomniałeś o tym, że grasz postać prawnika i chciałbyś ich wspierać prawnie. Tylko od razu celowałeś w temat tancerek, co raczej przypominałoby grę jakiegoś menadżera strip clubu niż radcy prawnego lub inwestora.

unknown.png

unknown.png

Cytat

W dodatku moja postać inwestuje swoje pieniądze w działalność klubu jako przedsiębiorca i jako inwestor ma prawo zasugerować coś włascicielowi IC co wydaje się mojej postaci rozsądniejszym rozwiązaniem.

Przeczesaliśmy logi wszystkich transakcji Twojej postaci i nie znaleźliśmy żadnej kwoty, która mogłaby potwierdzić fakt pełnienia funkcji inwestora. Inwestorem jest osoba, która inwestuje środki finansowe w przedsięwzięcia, które mogą przynieść zysk.

Cytat

Jeżeli takie tłumaczenie nie wystarcza na pw i nadal nie odtrąca chęci ukarania osoby z którą się po prostu nie lubi - to nie wiem co innego mogłoby tu zadziałać. Proszę o odblokowanie mojej postaci gdyż nadana kara jest nadana na siłę oraz została nadana przez błędną interpretację osoby z administracji - która nie chciała słuchać nawet moich tłumaczeń, a nawet mimo znalezionego logu który wysłałem wyżej nic do niej nie dotarło i liczyła się chęć udupienia osoby, której zwyczajnie w świecie nie lubi.

Decyzja została podjęta w szerszym gronie osób, włączając w to wszystkich opiekunów sektora cywilnego, którzy we wspólnej konsultacji podjęli decyzję o tym, że Twoja postać nie jest prowadzona poprawnie. Zarówno Anti jak i ja graliśmy postacie inwestorów, więc doskonale znamy ten temat.

Cytat

To już piszę wyjaśnienie - napisałem to, bo siedziałem pod ścianą klubu wraz z właścicielem który jako jedyny zajmuje się rekrutacją tancerek. Ze względu na pobyt z nim w jednym miejscu powiedziałem IC by kierować tancerki do mnie - choć miałem na myśli w moją stronę.

Sprawdziliśmy logi dotyczące tej sytuacji i niestety nie zgodzę się z Twoją wersją, ponieważ dosłownie minutę przed rozmową z liderem biznesu napisałeś "Sekunda i wracam", gdzie późniejsza rozgrywka odbywała się bez obecności właściciela klubu.

unknown.png

unknown.png

Podsumowując. Nie ma żadnego potwierdzenia w postaci płatności na to, że grałeś postać inwestora w klubie Vanilla Unicorn. Twoje tłumaczenia dotyczące gry radcy prawnego również są błędne, ponieważ przy rekrutacji w ogóle o tym nie wspomniałeś, że stanowiłbyś dla klubu zaplecze prawne. Natomiast Twoja gra jasno wskazuje, że grałeś osobę odpowiadającą za rozstawianie i zarządzanie tancerkami co tylko kwalifikuje postać do blokady ze względu na błędne jej prowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosiłem ekipę aby sprawdziła twoje poczynania w grze bo dostałem białko na discordzie, że twoja postac która była kiedyś prawniczką teraz obraca kobiety po burdelu i jest burdel mamą. Moje i drugiej osoby przekonania się sprawdziły i ekipa podjęła taką a nie inną decyzje. Średnio to wygląda, że twoja postać która jest prawniczką - uczestniczyła w wielu skandalach jest nagle burdel mamą i obraca kobiety po bokach i gra takie rzeczy. Rozumiem fetysze, ale to nie trzyma się jakiegokolwiek sensu i wiesz o tym bo byłeś w ekipie. Jeżeli masz range Inwestor w panelu to powinieneś skupić się na tym i dawać pieniądze na utrzymanie klubu a tego też nie robiłeś.

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam z telefonu więc sory za ewentualne błędy z autokorekty

 

1. Tekst do Mae_Nidrooke był zwykłym żartem postaci IC bo Mar nie ma nawet panelu klubu, tekst jest zwykłym żartem ze względu na to że postacie się dobrze znają i przyjaźnią a Mae i Lindsay praktycznie codziennie widywały się w klubie.

2. Inwestorem nie byłem od wczoraj i logi z przekazania forsy są tak dawne że ani ja ani wy nie damy rady ich wyciągnąć, inwestorem byłem IC około dobry już miesiąc bo jeszcze zanim miałem przerwę od Vibe.

 

3. Przez cały czas grałem zaplecze prawne od dłuższego czasu i to było tak oczywiste że nikt o tym już IC nawet nie wspominał. No może jak Shay przedstawiała się nowemu właścicielowi wtedy wspomniała że jest prawnikiem.

4. Nadal próbujecie dazyc w tłumaczenie że rekrutowalem tancerki - nie tak nie było i wskazuje na to wyciągnięty przez Was log który teraz zacytuję:

"Mogę się tym zająć, to znaczy znaleźć odpowiednią osobę która by się tym zajęła"

Kara blokady postaci jest z powodu złej interpretacji danej JEDNEJ sytuacji. Jeśli mam być karany blokada postaci za to że moja postać zażartowała IC do swojej znajomej w podtekście tego czy wskoczyła rurkę albo chcecie mi wmówić że chce rekrutować tancerki to się niezle mylicie bo źle patrzycie na sytuację i źle je czytacie mimo że chce Wam to wytłumaczyć.

 

Wciąż utrzymuje się przy tym że blokada postaci jest niesluszna

 

Verenar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, houstonfornication napisał:

Ja poprosiłem ekipę aby sprawdziła twoje poczynania w grze bo dostałem białko na discordzie, że twoja postac która była kiedyś prawniczką teraz obraca kobiety po burdelu i jest burdel mamą. Moje i drugiej osoby przekonania się sprawdziły i ekipa podjęła taką a nie inną decyzje. Średnio to wygląda, że twoja postać która jest prawniczką - uczestniczyła w wielu skandalach jest nagle burdel mamą i obraca kobiety po bokach i gra takie rzeczy. Rozumiem fetysze, ale to nie trzyma się jakiegokolwiek sensu i wiesz o tym bo byłeś w ekipie. Jeżeli masz range Inwestor w panelu to powinieneś skupić się na tym i dawać pieniądze na utrzymanie klubu a tego też nie robiłeś.

 

 

To pozdrów ta rozemary ponds co Ci bialeczko podrzuca i skończ pierdolic farmazony gracek

Edytowane przez nvr forgive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nvr forgive napisał:

 

 

To pozdrów ta rozemary ponds co Ci bialeczko podrzuca i skończ pierdolic farmazony gracek

Jeżeli uważasz, że Rosemary Ponds dała mi białko na ciebie to akurat musisz się mylić bo jest to całkowicie przypadkowy gracz i jego nicku nie będę ujawniał bo zapewne tego nie chce aby później słuchać, że jest "60tką" xD

"2. Inwestorem nie byłem od wczoraj i logi z przekazania forsy są tak dawne że ani ja ani wy nie damy rady ich wyciągnąć, inwestorem byłem IC około dobry już miesiąc bo jeszcze zanim miałem przerwę od Vibe."

Nie będąc zapoznanym dokładnie z całą twoją grą wszedłem w logi płatności i sobie je przejrzałem dokładnie od góry do dołu i nie ma kompletnie nic z inwestowania pieniędzy w klub ze striptizem - oprócz przekazywania gotówki dla tańczących tam kobiet. 

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jeszcze do że moja postać została inwestorem bo często przebywała jako klient w tym klubie i jako klient chyba mam prawo IC rozmawiać z tancerkami xd

 

Jeśli chcecie to pozwólcie się tu wypowiedzieć ludziom z klubu a zobaczycie że potwierdza moja wersję, już wczoraj prosili o możliwość wypowiedzi

Verenar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

2. Inwestorem nie byłem od wczoraj i logi z przekazania forsy są tak dawne że ani ja ani wy nie damy rady ich wyciągnąć, inwestorem byłem IC około dobry już miesiąc bo jeszcze zanim miałem przerwę od Vibe.

Sprawdziliśmy logi płatności, zarówno /pay sprzed kilku miesięcy. Jedyna większa kwota, a dokładnie $139.000 była zapłatą prywatną nie związaną z żadnymi inwestycjami. Podobna sprawa wygląda przy innych kwotach. Przy zmianie właściciela tracisz tym samym udziały, ponieważ nowy właściciel wykupuje całość.

Cytat

3. Przez cały czas grałem zaplecze prawne od dłuższego czasu i to było tak oczywiste że nikt o tym już IC nawet nie wspominał. No może jak Shay przedstawiała się nowemu właścicielowi wtedy wspomniała że jest prawnikiem.

Dla klubu nie grałeś zaplecza prawnego. Fakt, że zajmowałeś się tym wcześniej nie jest związany z nadaną karą. Shay według logów nie mówiła nic właścicielowi o tym, że zajmuje się kwestiami prawnymi.

Cytat

4. Nadal próbujecie dazyc w tłumaczenie że rekrutowalem tancerki - nie tak nie było i wskazuje na to wyciągnięty przez Was log który teraz zacytuję:

"Mogę się tym zająć, to znaczy znaleźć odpowiednią osobę która by się tym zajęła"

Problem nie leży w tym, że jest rekrutowałeś tylko ustawiałeś je w klubie. Dodatkowo nie okazałeś żadnej pomocy prawnej nowemu właścicielowi, jak również nie wpłaciłeś żadnych pieniędzy spełniając rolę inwestora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jako bycie inwestorem tez można zaklasyfikować to że działałem tam jako zaplecze prawne i moja postać była tam członkiem VIP. Nowy właściciel kupił klub ale był świadomy tego że Shay pozostaje w miejscu w jakim była

 

2. Moja postać rozmawiała z tancerkami, nie ustawiała ich po klubie oprócz jednego razu kiedy powiedziałem żeby przeszła na przód balustrady i powiedziała to moja postać z własnej zachcianki bo wciąż była klientem jak codziennie. 

 

3. Przestańcie mi wmawiać że nie działałem z zaplecza prawnego w klubie bo robiłem to wielokrotnie chociazby gdy do klubu wjechało PD bo jacyś motocykliści zaczęli go rozpierdala i wywiązała się zadyma. Nie obracaj swojego kłamstwa tak by wyglądało jakbym ja kłamał.

 

Wedel i Verenar lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1. Jako bycie inwestorem tez można zaklasyfikować to że działałem tam jako zaplecze prawne i moja postać była tam członkiem VIP. Nowy właściciel kupił klub ale był świadomy tego że Shay pozostaje w miejscu w jakim była

W takim razie mylnie definiujesz to pojęcie. Inwestor to nie osoba oferująca swoje usługi za darmo. Pełnione przez Ciebie funkcje nie były świadczone za darmo, mając panel z wypłatą pobierałeś od klubu pieniądze. Poniżej załączam definicję inwestora ze słownika języka polskiego.

1. "przeznaczenie środków finansowych na powiększenie lub odtworzenie zasobów majątkowych"

2. "przeznaczenie środków finansowych i czasu na (czyjeś) kształcenie z myślą o korzyściach w przyszłości"

Cytat

2. Moja postać rozmawiała z tancerkami, nie ustawiała ich po klubie oprócz jednego razu kiedy powiedziałem żeby przeszła na przód balustrady i powiedziała to moja postać z własnej zachcianki bo wciąż była klientem jak codziennie.

Jakoś nie widzi mi się, żeby klient rozstawiał tancerki w klubie.

Cytat

3. Przestańcie mi wmawiać że nie działałem z zaplecza prawnego w klubie bo robiłem to wielokrotnie chociazby gdy do klubu wjechało PD bo jacyś motocykliści zaczęli go rozpierdala i wywiązała się zadyma. Nie obracaj swojego kłamstwa tak by wyglądało jakbym ja kłamał.

Według logów Twoich grup zostałeś dodany do klubu po raz pierwszy. Kwestie tyczą się sytuacji z nowym właścicielem. Skoro byłeś radcą prawnym to powinieneś grać radcę prawnego świadczącego usługi za określoną kwotę, a nie inwestora.

Podsumowując. Radca prawny, to radca prawny. Inwestor, to inwestor - jak sama nazwa wskazuje inwestuje gotówkę, by mieć później z tego zyski. Twoja ranga wskazywała na inwestora, który jak wyżej rozstawiał panienki po klubie. Twoje logi nie potwierdziły inwestowania gotówki w klub (prócz napiwków dla tancerek co nie jest inwestycją, a Twoim działaniem jako klientki IC).

187wiechu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie taki ból o to że dostałem panel klubu co by mi się świecił nad głową i żeby było wiadomo że nie jestem prostym klientem w klubie to go usuńcie i odblokuj cię mi postać, możecie mi nawet majątek wyzerować bo mam wyjebane w ten e-cash który jest na serwisie tak łatwy że zdobędę go spowrotem w dzień. Mam gdzieś ten payday.

 

Kolejna sprawa jest to że może i mylnie były zastosowane pojęcia i powinienem być radca prawny tu masz rację. Ale to kwestia nazewnictwa rangi w panelu A NIE TEGO CO GRALEM.

 

Tancerek nie powinienem ustawiać? Słuchały się moich próśb jako klientki IC to co, też moja wina? Xd

 

Chciałbym się jeszcze odwołać co do tego co napisał mqqq u góry,

Dlaczego spectujecie moja grę? To co gram prywatnie powinno być tylko i wyłącznie moja zachcianka, moja i drugiego gracza. To nie pierwsza sytuacja gdzie spectujecie kogoś podczas prywatnej gry i to screenujecie albo upublicznianie.

 

Jak pisałem wyżej,mam gdzieś ten panel a moja postać została zablokowana niesłusznie bo zamiast pochylić się nad sprawą to wystarczyło wam 5 minut spectate żeby ocenić sytuację.

Proszę o odblokowanie mojej postaci.

Verenar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kolejna sprawa jest to że może i mylnie były zastosowane pojęcia i powinienem być radca prawny tu masz rację. Ale to kwestia nazewnictwa rangi w panelu A NIE TEGO CO GRALEM.

Cytat

W dodatku moja postać inwestuje swoje pieniądze w działalność klubu jako przedsiębiorca i jako inwestor ma prawo zasugerować coś włascicielowi IC co wydaje się mojej postaci rozsądniejszym rozwiązaniem.

Cytat

2. Inwestorem nie byłem od wczoraj i logi z przekazania forsy są tak dawne że ani ja ani wy nie damy rady ich wyciągnąć, inwestorem byłem IC około dobry już miesiąc bo jeszcze zanim miałem przerwę od Vibe.

Sam wcześniej pisałeś, że grałeś inwestora, więc to nie była kwestia nazewnictwa rangi. Tutaj nie chodzi o kwestie majątkowe, tylko o źle prowadzoną postać. Twoje tłumaczenia wciąż utwierdzają mnie w przekonaniu, że kara została nadana słusznie. Nie mam nic więcej do dodania.

187wiechu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo inwestowałem pieniądze i jednocześnie byłem zapleczem prawnym czego nie rozumiesz? xd

 

Może napiszcie wprost że kara jest po prostu kwestia chęci ujebania byłego członka ekipy który klarownie wam wytykał błędy, a nie źle poprowadzona postacią?

Dlaczego zamkniętego traktowaliscie podobnie? Dlaczego innych byłych członków ekipy mieszacie z gównem? Mieszacie z gównem każdego kto się z Wami nie zgadza, każdego niezależnie od środowiska w jakim grał osmieszacie i robicie pod górkę bo coś Wam nie pasowało czy to był jakiś członek administracji czy ktoś kto się chciał trzymać immersji. Śmieszni jesteście. Mi się też już nie chce nawet wypowiadać,.ale wciąż utrzymuje że kara jest niesluszna i taka pozostanie co potwierdzi większe grono graczy. Nie potraficie się pochylić nad sytuacją żeby ją dobrze zinterpretować, liczy się ujebanie niewygodnej osoby i pokazaliście to już nie jeden raz. I wy nazywacie się członkami ekipy.

Verenar i Trawka lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin