Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/houstonfornication] wonti


westconnect

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/725-wonti/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary:  BAN do 13 Marca 7498
Powód nałożenia kary: Wyzbycie się majątku przed FCK.
Członek ekipy nakładający karę: houstonfornication
Wyjaśnienie sytuacji: Na wstępie zaznaczam, że apeluje o zmniejszenie kary by mieć możliwość powrotu na serwer bo w poprzedniej apelacji chyba nie było to zbyt mocno widoczne. Wiem, że rozdawanie majątku nie jest zgodne z regulaminem serwera, jeszcze takich milionów. Zdaję sobie tego sprawę. Nie tłumaczy mnie to, że zrobiłem to by nie mieć powrotu na postać, wiem. W moim logu jest napisane, że było zrobione to przed FCK, jednak jest to błąd ponieważ to było dobrowolne CK uwiecznione na filmie (mogę pokazać na pw). Na moja postać nie wisiał żaden ticket w tamtym czasie. Uważam, że dosyć sporo czasu poświęciłem dla społeczności serwera i zostałem zbyt ostro potraktowany dostając karę do 13 marca 7498. 

Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez wonti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu Twojej sprawy w gronie ekipy karę skracam do 30 dni. Dostaniesz swoją szansę, ale musisz liczyć się z tym, że kolejnej nie będzie. W momencie Twojego powrotu do gry trafisz pod obserwację, więc miej się na baczności. Znasz zasady, nie jesteś świeżym graczem.

Apelacja zaakceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin