Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga] Daniel5204


Mith

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Link do Twojego konta:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/165-mith/
[b]Link do konta oskarżonego:[/b] https://forum.v-rp.pl/profile/166-daniel5204/
[b]Powód składania skargi:[/b] Bezpodstawne wrzucanie do AJ bez żadnych wyjaśnień.
[b]Wyjaśnienie sprawy:[/b] Sprawa wyglądała tak, że wszedłem sobie do gierki z myślą nabicia duty w biznesie, lecz po krótkim przemyśleniu stwierdziłem, że poszukam sobie otwartego salonu tatuażu, aby przyozdobić ciało mojej postaci. 
Wychodząc, zauważyłem, że jakiś koleś bił mojego zioma z organizacji Liama Knowlesa, bez żadnego ale ruszyłem z pomocą, oczywiście się upewniłem wcześniej czy to jest postać Liama, widać zatrzymanie mojej postaci przed zadaniem ciosu dla przeciwnika na filmie.
Gdy już poskładałem oponenta odpowiedzialnego za pobicie mojego kumpla z org, chciałem zacząć gre z Liamem, z resztą też widać moją próbę pisania na czacie na filmiku. Wówczas Kate Rose, która była świadkiem bójki,
wykonała supporterską transformację w Daniel5204, po czym bez żadnej próby interwencji na czacie OOC dał mi oraz Liamowi AJ 120 minut, pomijając gościa, z którym wcześniej Liam toczył bójkę. Czyżby Supporter Daniel5204 faworyzował graczy?
Uważam, że jest nie fair zachowanie jak na osobę, która swoją rangą reprezentuje ten serwer i jest jedną z osób odpowiedzialnych za wizerunek tego serwera. Nadmienię, że jest niepierwsza sytuacja, w której gracze skarżą się na supportera Daniel5204.
Nie wspomnę już o jego idiotycznych AJ na 120 minut za obrazę admina, co jest już fenomenem, po czym szybką zmianę na 30 minut AJ za przeproszenie xD. Zwracam się zatem do administracji, żeby wzięła pod lupę myśl, czy warto trzymać taką osobę na randze supporta,
która swoim wizerunkiem robi bardziej antyreklamę temu serwerowi niż przykładać się do lepszego rozwoju. Z góry również przyznaję się, że użyłem ostrych słów na PW wobec tego osobnika, jednak stwierdziłem, że nie ma sensu wdawać się z nim w dyskusję i wolę tą sprawę
załatwić poprzez skargę.
[b]Dowody:[/b] W spoiler jest filmik z tej akcji.

Spoiler

 

Edytowane przez Mith
xDDD, Kamszot, HSKI i 13 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kara za pobicie jego kolegi oraz moją krytykę w tym poście:

Sory chłopaki. 
 

Wyjaśnijcie gdzieś tam na górze Danielkowi, że support nie powinien się mścić karami administracyjnymi za krytykę na forum, faworyzować graczy, z którymi jego postać jest związana i przede wszystkim rozumieć, czym w ogóle jest DM:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Deathmatch

 

Szymon, deBBuu, Ripper i 13 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Daniela jeszcze dopiszę skąd wynikła bójka.

 

Doszło do krótkiej wymiany słownej w której jakiś wiking kilkukrotnie prowokował moją postać, Liama Knowles (poniżej screeny rozmowy).

 

1. Nie było problemu jak go zaatakowałem, Daniel nie reagował.
2. Nie było problemu jak On wziął udział w pojedynku (czyt. bronił się skryptowo tak samo jak został zaatakowany)

3. Nie było problemu jak wygrał walkę (z czym ja też totalnie problemu niemam)

4. Problem pojawił się w momencie, gdy kolega Daniela ostatecznie został pobity przez postać Mith'a.

 

Regulamin jasno mówi 1.8 Podczas akcji wykorzystującej mechanikę gry, przykładem jest wywołanie bójki, narracja może zostać pominięta w myśl nadania dynamiki oczywiście, jeżeli nie podlega to pod PG (Powergaming). W związku z kilkoma prowokacjami ze strony postaci ów gracza uznałem, że jest On w pełni świadomy akcji do której sam mnie zaprasza. To przecież nie było tak, że podbiegłem i zacząłem go bić bo mam takie 'widzi mi się'. Każdy ma prawo grać kozaka, wielkiego wojownika barbarzyńcę tylko każdy powinien brać na klatę swoje czyny. 

 

W mojej opinii narracja nie była potrzebna skoro atmosfera rosła wraz z kolejną prowokacją postaci Agnara, dlatego podjąłem decyzję o zaatakowaniu używając wyłącznie mechaniki gry. Z resztą Agnar wygrał bójkę co jest całkowicie sprzeczne z argumentami Daniela o tym, że niema żadnych szans jeśli ja nie zrobię /me. 

 

Ciekawi mnie co by było gdyby postać Mitha nie wbiła BW Agnarowi, bo jestem pewien, że dostałby wolną rękę skoro wygrał. Bierzmy odpowiedzialność za to co gramy IC, żebyśmy nie musieli później zasłaniać się kolegami z administracji gdy akcja pójdzie nie po naszej myśli.

Zrzut ekranu (33).png

Zrzut ekranu (34).png

Zrzut ekranu (35).png

Kril, Mith i wojtek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej wymianie zdań z Administracją użytkownik prowadzący skargę dostał UNAJ, między innymi z dobrego materiału dowodowego, którego wynikało po prostu, że byl przypadkowym świadkiem. Skoro to wyjasniliśmy zdjąlem natychmiastowo mu tą karę a co do @DMN pozostaliśmy przy jednomyślnej decyzji, która była za ukaraniem go. Swoją drogą miało być to słowne ostrzeżenie oraz Avoid Akcji, ale po słowach zaczynającymi się wulgaryzmami i tonem, podjąlem decyzję o nadaniu kary i wytłumaczeniu mój punkt widzenia. Całość charakteru, z nim opieram na celu wyjaśnienia raz na zawsze wątpliwości, żeby nie było podobnych sytuacji. @Mith Dostał UNAJ po przeglądnieciu jego punktu widzenia, z mojej perspektywy znalazł się tak naprawde stamtąd znikąd, dlatego było to jak najbardziej do wyjaśnienia i taki materiał dowodowy postanowił dobrze pokazać, że nie bylo tam ingerencji w sposób OOC.- Zamiast normalnej rozmowy/dyskusji autor tytułuje film jak widać, no cóz doceniam kreatywność i twórczość moich pseudonimów. A akcja bójki zaczyna to zdanie - unknown.png?width=534&height=40

+ Dodatek jak nazwaleś pierwotnie filmik. Edit2: Premierowy przed konwersją filmik ma podstawową nazwę 
Untitled, a nie tak jak screen poniżej "Daniel Chuj" no, ale najwidoczniej się chyba nie znam. 

image.png.b17fefc409ea9e17c54de2804b83f623.png

 

 

 

unknown.png

unknown.png

 

Całość Akcji i rzetelny jej udział jest jednak tutaj: 

 

Mitsu, axii i DMN lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No straszne, jak on mógł nazwać film danielchuj, bardzo negatywnie rzutuje to na jego osobie. Szkoda tylko że zanim w ogóle poszło to w eter to zmienił ten tytuł, więc nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. Wrzucasz ludzi na wieżę magów bez powodu, i dziwisz się denerwują xd. A sam super rzetelny materiał z akcji który dałeś pokazuje w zasadzie w ogóle nie odnosi się do mithuwy, tylko do dmn, a nawet potwierdza że mogłeś spokojnie zareagować i wrzucić Liam_Knowles na aj, skoro uważałeś że z dupy zaczął nawalać Agnara. 

xDDD, wojtek, axii i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiłbym Daniela ale zostało mi 15 min AJ, nie chcę znów mieć 30 min. 

Daniel ale twój przyjaciel nie miał problemu z tym, że zaatakowałem go IC skoro walczył, a nawet wygrał. Dopiero jak coś poszło nie po waszej myśli to doszło do nadużycia z twojej strony. 

Seba, thaZu, kempuś. i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chwilę, aby odpisać. Świetnie. Naprawdę się cieszę, że mój dowód rzeczowy sprawił, że zostałem uniewinniony od niesłusznie nadanej mi kary, aczkolwiek chcę podtrzymać tą skargę ze względu na to, że zostały tu ewidentnie nadużyte uprawnienia administratorskie na swoją korzyść i korzyść kumpli.

kempuś., Sebek, DMN i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie dałeś mu AJ za akcję w której prawdopodobnie było to MG dlaczego nazwałeś to DM'em Daniel? 
Od zawsze to powtarzam i zawsze to jest zasada, jak ktoś widzi że biją gościa z jego organizacji to zazwyczaj pójdą za nim, chyba że go nie lubią IC. To nie żaden DM, co się jakoś dziwnie zapisało w środowisku tego serwera.

axii lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja dosłownie przed chwilą, Danielek całkowicie jednostronny, nie da niczego, dosłownie niczego wytłumaczyć, ewidentnie faworyzuje, niestety bez screenów, ale jak tacy ludzie mają mieć supporta, lepiej niczego nie odgrywać i siedzieć w tych barach i najlepiej spać. Pozdro.

axii lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku i w wyjaśnieniach bardzo dobrze widać, że supporter serwera VIBE-Roleplay, Daniel5204 nie zaznajomił się dokładnie z regulaminem serwera a pozwala się mu wykonywać czynności supporterskie. Takie błędy nie powinny mieć miejsca. Widać zaniedbanie administracji, która znów nie interesuje się co się w ekipie i na serwerze dzieje.

 

Na filmiku widać, że te dwa chłopki się ze sobą biją. Gdyby było inaczej, ten atakowany zamiast odpowiadać ciosami po prostu wysłałby w tym czasie report do administracji.

 

Proste podsumowanie. Serwer VIBE-RP z adresem v-rp.pl, którego założycielami są: Kubas, Tarcza, Cherro, Toyer oraz Msk - Pozwala na samowolkę w administracji, nie wyciągając konsekwencji z błędów popełnianych przez ich ekipę, doprowadzając tym do takich właśnie akcji.

Edytowane przez Romain Grosjean
axii, Smotar, VenonatWQ i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin